Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 14-01-2007 12:29:56

babylon

Początkujący

Skąd: prawie Białystok
Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 18

18-stka(pierwszy w zyciu approach)

Od razu powiem ze jestem poczatkujacy i mam 0 doswiadczenia. Licze na wasze obiwktywne opinie o moim FR i pomoc w rozwiazaniu problemow.
No wiec poszedlem sobie wczoraj na impreze do kolezanki( od samego rana nastawialem sie na approach). Na samym poczatku zauwazylem 3set: 9, 8, 6. Pomyslalem sobie ze jak juz probowac to od razu gleboka woda, wiec podbilem do HB9. Laska o dzwio nie zlala mnie i wymienilismy kilka zdan(no wlasnie... nie umiem poprowadzic dluzszej rozmowy i wygladalo to dosc sztucznie bo poprostu od czasu do czasu wymienilismy sie pojedynczymi zdaniami).
Po pewnym czasie zrobilem jej szescian, wyszedl b. dobrze tylko, ze ona mi na koncu mowi: "Ja sie ciebie zaczynam bac"(??). Po szescianie zauwazylem delikatne IOI's ale przez caly czas miala zamknieta postawe(noga na noge, rece zalozone). Zapytalem ja jeszcze o 3 cechy charakteru, dzieki ktorym warto by bylo ja poznac, a ona wywala mi tekst: "Nie wiem"(jak przekonac ja do odpowiedzi??). Potem jeszcze troszke pogadalismy(oczywiscie gadka sie nie kleila:P) i postanowilem zmyc sie z imprezy, mialem za duzo excuse' ow zeby zrobic #close.

wnioski:
- za malo KINO(excus'y)
- nie robilem prawie w ogole neg'ow
- musze nauczyc sie prowadzic rozmowe tak by byla plynna
pytania:
1. Macie moze jakies materialy o plynnym prowadzeniu rozmowy(nie chodzi mi o ciagle zadawanie pytan tylko o wymiane pogladow na dany temat)??
2. Czy warto jest jeszcze teraz podejsc do niej w szkole i zrobic #close??
3. Co zrobilem zle??
Dzieki z gory za pomoc

Offline

 

#2 14-01-2007 16:38:07

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: 18-stka(pierwszy w zyciu approach)

Pare rad...
na początku nie ma co oczekiwać cudów
- KINO nie przychodzi samo - jeśli nie czujesz się pewnie, wyluzowany i nie robisz tego naturalnie, to będzie to wyglądać jak obmacywanie
- negi, jeśli nie są wypowiedziane z lekką nutką ironii, dawką humoru i ogolnego wyluzowania zabrzmią jak obrażanie jej
- by rozmowa była płynna proponuję nauczyć się paru otwieraczy o opinie (otwieracz może przecież być użyty także w środku rozmowy - zwykłe zapytanie o zdanie) w połączeniu z jedną lub dwoma historiami pod ręką (kto kłamie więcej? + kto więcej oszukuje? + mam kumpla, który zdradził dziewczyne, a ona znalazła później stringi tej drugiej gdzieś w łazience i on by się wykręcic musiał powiedzieć, że lubi je nosić i teraz ona każe mu je nosić). Oczywiście pytania w pewien sposób nakierowywują rozmowę na tą historię, która (jak zostanie ładnie ubarwiona) zajmie z pytaniami do 10 minut przynosząc masę pozytywnych reakcji. Oczywiście to podaję jako kompletny standard bazując na samej "Grze" Style'a. Ale to jest najprostrzy sposob by prowadzic rozmowę.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 14-01-2007 16:40:01

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: 18-stka(pierwszy w zyciu approach)

Jeśli one siedziały razem, to powinieneś zrobić tak jak naucza wujek Mystery - podbijasz do seta i zaprzyjaźniasz się z każdym ignorując cel. Jeśli bedzie się chciałą wtrącić to negujesz Jak uznasz, że już dziewcze wie kto tu rządzi to podbijasz do niej i izolujesz...
1. Co do prowadzenia rozmowy to gdzieś był artykuł o "slowach-kluczach", na których opierasz rozmowe. Daje fajny efekt
2. Z tego co piszesz nie wywołałeś u niej stanu podniecenia... nie zrobisz z biegu kclose, no chyba, że w policzek Jak już to powinieneś ja jeszcze raz zagadać, ale tym razem wykorzystuj metode 1, żeby laska się nakręcila na rozmowe i nie chciałą się oderwać. Wtedy manewrując tematami możesz wiele osiągnąć
3. j/w No i nie napisałeś nic o BL. Jak oceniasz swoje BL ?? Bo wiem, że ona byłą zamknięta - powinieneś ja rozplątać np. ringstory.


No risk, no fun

Offline

 

#4 14-01-2007 16:43:11

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: 18-stka(pierwszy w zyciu approach)

Zapomniałem jeszcze co do twoich pytań:

Zapytalem ja jeszcze o 3 cechy charakteru, dzieki ktorym warto by bylo ja poznac, a ona wywala mi tekst: "Nie wiem"(jak przekonac ja do odpowiedzi??).

Proponuje nega w stylu 'chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jesteś pusta' lub 'nawet facet potrafi wymienić swoje 3 najważniejsze cechy charakteru'

Pytanie 1. tak jak pisałem - najlepiej pytania + historie.
Pytanie 2.: jeśli masz zrobić to na luzie, lekko negując i dobrze się bawiąc to nie ma problemu - pamiętaj o pewności siebie
Pytanie 3. sam sobie chyba odpowiedziałeś na to pytanie: nie umiałeś prowadzić ciekawej rozmowy.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#5 14-01-2007 17:11:37

babylon

Początkujący

Skąd: prawie Białystok
Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 18

Re: 18-stka(pierwszy w zyciu approach)

kijek napisał:

3. j/w No i nie napisałeś nic o BL. Jak oceniasz swoje BL ?? Bo wiem, że ona byłą zamknięta - powinieneś ja rozplątać np. ringstory.

BL oceniam dobrze, staralem sie rozwalic, nogi szeroko, i rece za glowa lub wzdluz ciala, czulem sie dosc pewnie, tylko strasznie frustrowalo mnie jej zamkniecie, ring story nie znam:P.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl