Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-01-2007 12:37:02

mad

Początkujący

8403218
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 4

koniec z exuzami

Wczorajszy wypad do paradoxu okazał się jednym z najlepszych wypasów na jakim byłem ponieważ zrealizowałem mój cel czyli pozbycie się exuzow. Po wejściu do klubu poszedłem do baru na piwo, patrze siedzi hb8, mowie kumplowi: stary najwyższy czas zaczac, otwarcie z bb, czyli pytanie o prezent dla kuzynki, laska mowi ładna sciema i żeby się nie zamotac zmieniłem temat i mowie ze nie mamy gdzie siedzieć z kumplem a u niej jest wolne i czy możemy się dosiąść, ona mowi ze tak, pogadaliśmy jeszcze jakies 30 min i stwierdziłem ze czas na nastepne podejście. Poszedłem na parkiet i mowie lasce ze jest najładniejsza dziewczyna w klubie i chce ja lepiej poznać, ona kiwa glowa ze nie i żebym spadał, no to poszedłem do innej;] zaczynam z nia tańczyc, po 10 min odchodze znalesc cos lepszego, patrze stoi hb9 sama przy scianie, zebrałem się i mowie ze jej ze jest najładniejsza w klubie i mam zamiar ja dzisiaj poznać, od razu dostałem IOI, wyciąga reke i się przedstawia, pogadaliśmy troche i mowi ze jest z chłopakiem i ze on jest bardzo agresywny, pytam się co zrobimy jak przyjdzie, ona: powiem ze jesteś kumplem z lkasy(IOI), pogadałem z nia troche i poszedłem szukać dalej, spotkałem koleżankę ze szkoły, była z jakimis dwoma dziewczynami, jedna identyczna jak Kukulska, dosiadam się i rozmawiam z ta ze szkoły, a jej kumpela mowi: ej wyluzuj to jest moja dziewczyna, ja na to: ej ty jestes podobna do tej piosenkarki, Kukulskiej;] nie odezwała się wiecej, potem dosiadłem się do dziewczyny która kojarzyłem ze szkoły, duzo IOI,  nastepnie wziołem nr od hb8, hb9, tej ze szkoły hb8+, byłem dosc zmeczony i mowie do kumpa ze bym już poszedł bo jestem zmeczony, ale akurat puścili dobra muzyke a ze  mało tego dnia tańczyłem zostałem jeszcze chwile, podbijam do laski hb7+ starsza odemnie o jakieś 7 lat potańczyłem z nia chwile i jak wychodziła mowi ze mi się podoba i chce ja poznać, teraz wychodze, wtraciła ze nigdzie nie idzie, ja mowie daj mi skończyć, teraz wychodze ale daj mi nr do ciebie to się skontaktujemy, dała, ale do niej nie zadzwonie bo tańczyliśmy 5 min, nie zapamięta mnie, była treningowa, nie chce mi się
Przy wyjsciu zagadałem z tym samym textem do hb10(nie widziałem ładniejszej tego wieczoru) ale powiedziała no to wychodz

- pokonałem swoje exuzy
- poćwiczyłem directa
- laski mnie nie zaginaja
- zrobiłem wszystko co sobie założyłem na ten wieczór
- zaczołem z trzema budować raport

Offline

 

#2 13-01-2007 16:11:50

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: koniec z exuzami

To gratuluję , ale:

mad napisał:

mowie ze nie mamy gdzie siedzieć z kumplem a u niej jest wolne i czy możemy się dosiąść

A po ch** Ci kumpel w tej sutuacji? 2 facetów na 1 laską! Gdyby była z koleżanką to rozumiem. I po co się pytasz? Siadasz i rozmawiasz z nią dalej

mad napisał:

akurat puścili dobra muzyke, podbijam do laski hb7+  potańczyłem z nia chwile i jak wychodziła mowi ze mi się podoba i chce ja poznać,

Według mnie powinieneś najpierw zagadać a później tańczyć a najlepiej poczekać aż pójdzie do baru (ale na HB 7+ raczej bym nie czekał:P )


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#3 13-01-2007 18:50:44

mad

Początkujący

8403218
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 4

Re: koniec z exuzami

A po ch** Ci kumpel w tej sutuacji? 2 facetów na 1 laską! Gdyby była z koleżanką to rozumiem. I po co się pytasz? Siadasz i rozmawiasz z nią dalej

chodziło mi tylko o to zeby zrobić duzo podejsc, nie chodziło mi o tą konkretna laske, wiec wziołem go ze soba, zersztą potem przyszły jej kolezanki



Według mnie powinieneś najpierw zagadać a później tańczyć a najlepiej poczekać aż pójdzie do baru (ale na HB 7+ raczej bym nie czekał )

powininienem najpierw zagadać, zgadza sie, ale w tej sytułacji chodziło mi raczej o taniec, tak jak juz pisałem nie bede do niej dzwonił

Ostatnio edytowany przez mad (13-01-2007 18:51:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vanillaninja.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.e-wpf.pun.pl