Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-01-2007 18:57:11

swiezy

Początkujący

Zarejestrowany: 04-01-2007
Posty: 15

Mój pierwszy, troche nietypowy FR

Do tej pory raczej nie pisalem FR-kow(kiedys kilka na fr.pl), ale postanowilem to zmienic i pokazac co umiem, oraz dowiedziec sie od was czego mi brak... aha od roku interesuje sie PU, wczesniej przypadkowo treoche NLP(ale mi nie przypasowalo, chociaz niektore rzeczy sie przydaja)

Dzien jak codzien, nie mialo sie dziac nic szczegolnego, moja mamuska na wieczor miala wyjechac do kolerzanki na jakas wiejska impreze w ??remizie??, pomyslalem sobie "co ja bede siedzial sam w chacie... Pojade razem z nia!!" Odjebalem sie w koszule, jakis tam fryz poschizowany, ladne perfumki itp. Hehe.. Myslalem, ze bedzie tragedia z moja mama... ze bedzie mnie sprawdzac itp.. ale nic z tych rzeczy.. To byl jednak dobry pomysl. Dojechalismy na miejsce.. nawet duzo ludzi, przed wejsciem kilka fajnych dziewczyn, w mojej sjakli 7 i 8. Nie mialem zamiaru wypasac bo bylem z mamita. W srodku jednak zmienilem zdanie... a co tam. Tyle fajnych dup sie krecilo. Z wejscia piwko i gdy tylko wszedlem na sale to stanalem z odpowiednim BL "zcialem" przez cala sale co sie tam dzieje... i gdzie podbic. Odrazu wyczulem na sobie wzrok innych. Kilka usmiechow, dopilem piwko i...

LET'S GO!! Tanczymy!! secik 7 HB (2 z nich to 9) + 4 AFC. Podchodze, troche tanczac i "Czesc dziewczyny, jestem tu 1 raz. Potancze sobie z wami", a one SZOK, ci chlopacy tez, wiec podchodze do jednego z nich i "siema, fajna impreza, nie obrazisz sie jak potancze razem z wami?". Gosc odrazu wymiekl... i nawet nie wiem w jakim momencie znikl razem z kolegami. Ja w srodeczek i wywijam co potrafie... jak w transie. Co raz dziewczyny proboja do mnie podejsc i cos tanczyc... chwile z jedna potanczylem i bralem sobie nowa... do tej pory az zostaly dwie- 9(Ela) i 9+(Monika). W koncu Monika tez chce pofikac sobie ze mna,, ale powiedzialem jej, ze najpierw zatancze z Ela ;] hehe... Monika sie troche wkurwila jak wzialem za reke Ele. Tanczylem z nia najdluzej.. troche pogadalismy podczas tanca. Zmeczylem sie troche wiec mialem sobie siasc na laweczke... ale patrze, siedzi sobie wkurwiona Monika. Approachuje do niej, biore za reke i mowie "Taką slodziutka chialem zostawic sobie na koniec...". Tanczymy, przytuleni, nie zwarajac na rytm muzyki, KC wiele razy (chociaz na poczatku opory lekkie, bo był tam jej byly-po uszy w niej zakochany, ktory nie dawal jej spokoju). W koncu siadamy na lawke i gadamy... jakies pol godziny, KC co jakis czas. Mowie jej, ze nie jestem tu sam, ze z mamuska i wzialem ja za reke i poznalem z Mamuska(zastanawialem sie czy niezpieprzylem, ale przed wyjsciem czyalem troche forum i posty UNDERA, ktore mnie troche podbudowaly i postanowilem niczego nie udawac tylko robic to co mysle). Dalej taniec, #close. Duzo IOI przez caly czas trwania imprezy.. nie tylko od Moniki. approachowalem tez do innych setow, ale to mi sie najbardziej udalo. No i koniec imprezy..

Powodzenia dla wszystkich, którzy ZACZELI zmieniac swoje zycie!!

Ostatnio edytowany przez swiezy (07-01-2007 01:54:06)

Offline

 

#2 07-01-2007 17:47:59

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Mój pierwszy, troche nietypowy FR

swiezy napisał:

wiec podchodze do jednego z nich i "siema, fajna impreza, nie obrazisz sie jak potancze razem z wami?". Gosc odrazu wymiekl

Podbijaleś do seta itp ale niepotrzebnie pytales kolesia o pozwolenie. Trzeba bylo zagadac jak sie poznali albo cos innego
Ogolnie fajna akcja, podkreslajaca duza role bl powodzenia


No risk, no fun

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.glogera.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.help-forum.pun.pl