Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-09-2007 19:11:04

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Kompletnie wymiękłem :/

Zrobiłem pierwsze cztery misje Demonic Confidence (parę miesięcy temu), ale nic mi to nie pomogło. Właściwie nigdy nie miałem problemu żeby na ulicy podchodzić do różnych ludzi i pytać ich o godzinę (nawet z zegarkiem lub komórką w ręku) albo jak dojść na pocztę. Ale kolejne misje są dla mnie niewykonywalne. Powiedzieć komplement do 30 kobiet, albo zaprosić 30 kobiet na kawę to ja już z tym nie daję rady. Albo przez cały dzień nie spojrzeć na żadną laskę, albo powiedzieć wprost że chcę się z nią przespać, to ja już w ogóle nie nadaję sie wykonać tych misji. Spytać ludzi o godzinę, wielkie mi co, ale kolejne misje są niewykonywalne. Z tego co czytałem, to chyba tylko kilka osób ukończyło całe DC (pisali na forum NLP Polska).

Misje Sharka z kondonami? Już od tygodnia próbuję zrobić tę misję, ale nie mogę się przełamać do niej. Wiem, że muszę to zrobić w markecie, w którym mnie wszyscy znają, a to tylko włącza u mnie dodatkowe excusy. Jak pójdę w miejsce, gdzie mnie enikt nie zna, to ta misja nie zadziała. A jak już będę robić tą misję, to na pewno się spalę ze wstydu, zaraz ludzie zaczną coś głupiego gadać, będą się głupio na mnie patrzeć, będą się śmiać itd. Nie mam odwagi zrobić tej misji, ale coś czuję że ona łamie wszystkie społeczne blokady (w końcu robię coś co jest całkowicie sprzeczne z programem społecznym).

Myślicie, że to tak łatwo, myślicie że powiecie "idź i zrób to, miej wszystko w dupie" ale 99% osób tego nie potrafi, dobrze że 1% wyszło z tego bagna.

Offline

 

#2 23-09-2007 20:52:21

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Kompletnie wymiękłem :/

na czym polega ta misja?..


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 23-09-2007 21:05:52

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Kompletnie wymiękłem :/

ee.. i co w tym k**** trudnego?.. pierwsze gumki kupilem w drugiej klasie gimnazjum jak chcielismy z kumplami podmuchac kondomy na biwaku (kto wtedy myslal o seksie ).. raz kupilem tez kumplowi pol-naturalowi 12 sztuk w kiosku (sam sie wstydzil, a uciekal z lekcji zeby bzykac malolaty )..



btw ja jak mysle ze robie cos co do mnie nie pasuje, to wkrecam sobie ze bedzie 'zwała'

jak nie mozesz sie Piotrek przemoc to wkrecaj sobie ze to wszystko dla jaj, ze chcesz zobaczyc miny tych wszystkich ludzi jak beda patrzec sie jak z szyderczym usmiechem spojrzysz na nich wychodzac z kondomami w reku i jak podczas kupowania podrywales ekspedientke..

ja przy jednym moim TGT z Olsztyna ogladalem z Punktem G. Playboya i CKM (jest sprzedawczynia w kiosku In-Medio) i jeszcze niezla beke mielismy wszyscy

Ostatnio edytowany przez brzozik (23-09-2007 21:11:04)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#4 24-09-2007 14:04:55

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Kompletnie wymiękłem :/

brzozik napisał:

jak nie mozesz sie Piotrek przemoc to wkrecaj sobie ze to wszystko dla jaj, ze chcesz zobaczyc miny tych wszystkich ludzi jak beda patrzec sie jak z szyderczym usmiechem spojrzysz na nich wychodzac z kondomami w reku i jak podczas kupowania podrywales ekspedientke..

ja przy jednym moim TGT z Olsztyna ogladalem z Punktem G. Playboya i CKM (jest sprzedawczynia w kiosku In-Medio) i jeszcze niezla beke mielismy wszyscy

No to chyba mnie przekonałeś

Ja też wiele razy kupowałem gumki, nawet w podstawówce, w aptece je kupowałem i później w szkole je dmuchaliśmy albo napełnialiśmy wodą hehe

A misja wcale nie polega na tym, żeby "kupić sobie kondony", tylko żeby w supermarkecie włożyć do pustego koszyka lub wózka na zakupy TYLKO kondony i nic więcej, i chodzić z tym po sklepie tak długo, aż wszyscy to zobaczą, najlepiej kilkanaście minut, nawet do pół godziny, a nie po prostu "wziąć z półki, kupić i sobie pójść do domu". "Czujesz na sobie to spojrzenie excuzerów? To jest właśnie matrix! W tym momencie go przełamujesz!" <- słowa Sharka Brzozik, masz bardzo dobre nastawienie do teh misji - "rób to wszystko dla jaj, żeby pośmiać się z min tych wszystkich ludzi" <- przeramowałeś mnie i przekonałeś, dzięki

Ktoś z was już robił tę misję? Tzn. chodził pół godziny po markecie z kondonami w koszyku? Nie, że kupił je sobie i wyszedł, ale to co napisałem wyżej.

P.S. Ta misja jest na A&D czy na Basic Playboy? Bo nie moge jej znaleźć w ani jednym, ani drugim, zapomniałem gdzie była, tam jest szczegółowo opisana.

Offline

 

#5 24-09-2007 16:22:58

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Kompletnie wymiękłem :/

moze lepiej wziasc jakis tg i z nim kupic kondony
zrobie to

Offline

 

#6 24-09-2007 17:40:59

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Kompletnie wymiękłem :/

brzozik napisał:

ja przy jednym moim TGT z Olsztyna ogladalem z Punktem G. Playboya i CKM (jest sprzedawczynia w kiosku In-Medio) i jeszcze niezla beke mielismy wszyscy

Zapomniales jeszcze dodac ze jak zaczelismy go ogladac to powiedziales swietne zdanie do tgt z ktorego byla najwieksza brecha "to ty sie zajmij soba a ja soba" (patrzac ciagle w ckm'a ) bylo wtedy smiechu co nie miara ;P

Ps: Brzozik do zobaczenia jutro jeszcze sie zdzwonimy ;P

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (24-09-2007 17:42:03)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#7 24-09-2007 17:47:13

dawid_slask

Friend

Zarejestrowany: 10-09-2007
Posty: 13

Re: Kompletnie wymiękłem :/

Skylook napisał:

moze lepiej wziasc jakis tg i z nim kupic kondony
zrobie to

wielokrotnie to robiłem:)
raz z taka nimfomanka kupiłem kondomy w sklepie i dałem jej zeby włozyła do torebki a tej nocy jej nie przeleciałem ,po paru dniach kumpel mi podziekował za kondomy i powiedział ze mu sie przydały:)

Offline

 

#8 24-09-2007 18:35:45

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Kompletnie wymiękłem :/

Punkt G. napisał:

brzozik napisał:

ja przy jednym moim TGT z Olsztyna ogladalem z Punktem G. Playboya i CKM (jest sprzedawczynia w kiosku In-Medio) i jeszcze niezla beke mielismy wszyscy

Zapomniales jeszcze dodac ze jak zaczelismy go ogladac to powiedziales swietne zdanie do tgt z ktorego byla najwieksza brecha "to ty sie zajmij soba a ja soba" (patrzac ciagle w ckm'a ) bylo wtedy smiechu co nie miara ;P

Ps: Brzozik do zobaczenia jutro jeszcze sie zdzwonimy ;P

Wyjazd planowany na 8:00.. jak bede pare km przed OL to napisze ci esemesiaka

btw. jutro zrobie sobie ta misje .. hehe juz mi wesolo
Dżi piszesz sie na nia?

Ostatnio edytowany przez brzozik (24-09-2007 18:40:25)


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#9 24-09-2007 19:00:50

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Kompletnie wymiękłem :/

czemu nie ^.^ brechtu nigdy nie za wiele


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#10 24-09-2007 22:23:40

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

Re: Kompletnie wymiękłem :/

Ja kiedyś mailem fajną akcje z kupowaniem kondonów.
Poszedłem do sklepu a tam jakieś 4 os. w kolejce, no to czekam cierpliwie ... zanim doszedlem do lady za Mną było już jakieś 6osob. Poprosiłem o prezerwatywy i sprzedawczyni Mi podala pierwsze lepsze a Ja wziolem do reki i podniosłem na wysokość oczu i zaczolem czytać i oglądać. (ale była jakas nieznana firma i Mi sie nie spodobala) Zapytałem czy są inne i gościowa poszła prawie na drogi koniec sklepu po Durexy i kiedy Mi je przyniosła powiedziałem, "Ooo te są dobre w takim razie poproszę 2 paczki" i gościówa musiała iść drugi raz na drugi koniec.(czułem wtedy na plecach wzrok wszystkich)  Wszyscy w kolejce czekali i sie tak na Mnie gapili jakbym nie wiadomo co robił a Ja tylko kupowałem prezerwatywy.
To sie nazywa Matrix.


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#11 31-08-2008 23:41:53

Ner

Friend

Zarejestrowany: 12-03-2007
Posty: 7

Re: Kompletnie wymiękłem :/

Piotrek....jak dla mnie to smęcisz jak stara baba,co to za dupne przekonania?
Żal za tyłek ściska...


TsunamiAlphaStyle

Offline

 

#12 15-09-2008 03:33:23

KeiKam

Początkujący

Zarejestrowany: 08-08-2008
Posty: 2

Re: Kompletnie wymiękłem :/

zdaje Ci sie ze kazdego interesuje ze kupujesz prezerwatywy, a to nie jest prawda. Pomysl jak stoisz w kolejce, to piszesz esy nie wiem robisz milion rzeczy ale Cie nie interesuje co kto kupuje, po prostu na cholere Ci to wiedziec, no chyba ze nie masz swojego barwnego zycia i potrzebujesz drazyc w zycia innych ludzi, a nie sadze zeby osoby ktore poswiecily swoj czas zeby znalezc to miejsce byly osobami calkowicie szarymi. A teraz z drugiej strony, wyobraz sobie scene ze kupujesz te gumki, i jakis palant sie na Ciebie gapi co kupujesz, czy to Cie wogole rusza ze ten ktos sie patrzy?? Wiesz co on wtedy mysli?? Powiem Ci. On kupuje prezerwatywy, ten to ma dobrze ma kobiety w swoim zyciu, ("pre-selection spike" btw ). Wstydzisz/krepujesz sie tego, ze on by chcial miec to co Ty masz?  Heh a powiedz kto pomysli ze wykonujesz misje jakas:).

TO tak samo jak zaczynasz otwierac sety, to wielu ma swoje "cheat sheet". Jak gadasz z laska i to w jakims momencie ja wyjmujesz to myslisz ze pomysli ze tam masz rutyny wypisane?  Jak jej cos takiego powiesz to pewno sie zacznie smiac i stwierdzi ze sobie jaja robisz.

To sa tylko Twoje ograniczajace Cie przekonania. Jezeli masz z tym problem i uwazasz ze to jest powazne dogrzeb sie do niektorych produktow hypnotica`i . Szczegolnie polecam ultimate inner game, tam jest pare naprawde dobrych cwiczen z zakresu nlp. A jak pewno wiesz Hypnotica jest uwazany za inner game guru w spolecznosci PUA. On pracowal z Davidem DeAngelo i Style`m gdy oni zaczynali.
Po prostu wejdz w ten stan o ktorym wszyscy mowia nawet przy rozmowie z HB, "NO BIG DEAL"
pzdr


"As You Think, You Shall Become"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kombinacjanorweska.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl