Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Dwie laski z agencji reklamowej, nie mogę ich wyrwać

#1 09-09-2007 11:47:29

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Dwie laski z agencji reklamowej, nie mogę ich wyrwać

Teraz jak byłem w Bułgarii była fajna laska w supermarkecie i promowała piwo, jej koleżanka zrobiła nam foto, gadałem z nimi dwiema tam trochę, mam jej e-mail i skype (tej co nam zrobiła zdjęcie). Za ch... nie mogę jej wyrwać, gadam z nią na razie tekstowo, mogę do niej zadzwonić i gadać na głos ale to też nic nie pomoże. Jakaś taka obojętna jest wobec mnie. Mówiła że była w Sofii *stolicy Bułgarii) imprezować w klubach, że chciała sobie kupić jakiś ciuch, ale sklep był zamknięty, że będzie musiała tam sie wrócić itd. Że była w górach, że był śnieg (tak, we wrześniu jest czasem śnieg w górach ) i takie tam. Z tamtą drugą nie mam kontaktu. Nie wiem co dalej robić.

Mystery mówi żeby nie stawiać laski w centrum uwagi, żeby gadać na neutralne tematy bo w przeciwnym razie zbyt szybko będę chciał zbudować raport, De Angelo radzi żeby nie zadawać pytań, Gunwitch mówi żeby nie gadać o seksie, i teraz mam mętlik w głowie, niewiadomo kogo słuchać

Ale najlepiej ujął to Razorjack "twoje attraction, to pozytywne reakcje ze strony laski".

Udałem że nie wiem cot o znaczy po bułgarszku "kuczka" (a tak naprawdę dkosonale wiem . Laska się zasmiała, powiedziałą ze to znaczy "suka" (a ja wiedziałem i tak) i już jest mega pozytywna rekacja hehe.

Jak działać, aby wywoływać w lasce same pozytywne reakcje?? Tzn. zdziwienie, zaskoczenie itd. ?

Offline

 

#2 10-09-2007 12:00:19

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Dwie laski z agencji reklamowej, nie mogę ich wyrwać

Mystery mówi żeby nie stawiać laski w centrum uwagi, żeby gadać na neutralne tematy bo w przeciwnym razie zbyt szybko będę chciał zbudować raport, De Angelo radzi żeby nie zadawać pytań, Gunwitch mówi żeby nie gadać o seksie, i teraz mam mętlik w głowie, niewiadomo kogo słuchać

jak masz już jakieś doświadczenie to nie powinieneś sie zastanawiać nad takimi rzeczami. Po prostu gadać tak żeby rozmowa płynęła i sprawiała jej i Tobie przyjemność. A co do niej wpleciesz, jakie emocje i tak dalej to zależy co chcesz osiągnąć


Udałem że nie wiem cot o znaczy po bułgarszku "kuczka" (a tak naprawdę dkosonale wiem . Laska się zasmiała, powiedziałą ze to znaczy "suka" (a ja wiedziałem i tak) i już jest mega pozytywna rekacja hehe.

ta


Jak działać, aby wywoływać w lasce same pozytywne reakcje?? Tzn. zdziwienie, zaskoczenie itd. ?
być zaskakującym, nieprzewidywalnym itd naprawde nie widze innej dobrej drogi

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Dwie laski z agencji reklamowej, nie mogę ich wyrwać

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutopbf.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.oi.pun.pl