Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

#1 02-09-2007 13:42:56

0men

Początkujący

Zarejestrowany: 15-02-2007
Posty: 3

Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Mam dziewczyne z ktora jestem 8 miesiecy no i bardzo angazowalem sie w nasz ziwazek ;/ (wiem ze kretyn ze mnie ale nie wiem czemu tak wyszlo) no i przez jakis czas bylo super jakos znajdywala ten czas dla mnie... teraz znizylem sie do takiego sptopnia ze musze ja prosic o spotkanie... tyle razy mi powtaza ze mnie kocha i to jak bardzo i jak jej na mnie zalezy a czasu nie moze dla mnie znalesc teraz do jakiegos czasu sa caly czas klutnie ale to nawet smiesznie wyglada bo klucmymy sie (jest strasznie nerwowa) po jakim czasie gadamy normalnie wydaje sie ze juz wszystko jest ok juz nie bedziemy sie lucic i wogole a ty znowu ;/ ... dzis np mialem taka sylylacje ze miala okazje sie ze mna spotkac i ja sie pytam czy sie za 30 min nie spotkamy a ona mi jakos napisala ze idzie teraz film ogladac a ja powtorzylem pytanie czy sie nie spotkamy, a ona mi napisala "sorki" i po chwili "nie mam ochoty" <zly> ... teraz bedzie taki okres ze nie bedziemy miec na siebie prawie wogole czasu a ona nie chce sie ze mna spotkac... Dzis w moim malutkim miasteczku jest taka dosc duza impreza pytalem sie jej tydzien temu czy nie pojdziemy na nia powiedziala ze nie idze wogole na ta impreze... no luz co ja moge na to... ale okazalo sie ze idzie ze swoja kolezanka... podobno umowila sie z nia tydzien temu . Mam taki problem ze ona wiecznie mnie odklada na bok tak mnie kocha a sie nie licze tak naprawde dla niej...Zakochalem sie w  niej po uszy... wkurzalo mnie to ze mnie odstawia na bok i sie spotyka caly czas z koleznankami a ze mna nie ma ochoty sie widzec... napisalem jej to, powiedziala mi ze jest mloda i chce sie wyszalec w gronie kolezanke <jak to zalosnie brzmi> nie chce byc palantem i powiedziec jej ze ma wybierac ja albo kolezanki ale mam dosc juz tego bycia nikim... nie mam sil z nia zerwac nie chce tego... Zrobilem najwiekszy blad jaki mogle zrobic angazuje sie we wszystkim w tym zwiazku... wszystko ja robie a jak sobie nie daje rady tro zwroce jaj mała uwagea to zawsze konczy sie klutnia... ja juz nie mam pojecia co robic nie zerwe z nia bo ja kocham... a jzu sobie nie radze naprawde mam juz dosc tego zwiazku ale chce byc z nia. Wiem ze zrobilem blad ale prosze was pomozcie mi wyjsc z tego... ja juz naprawde z tym wszystkim na glowe dostaje... chce zeby jej na mnie zalezlalo zeby sie starala o Nas zeby bylo milo w naszym zwiazku... ja juz nie wiem co mam robic ;(

PROSZE WAS O POMOC!!!

Ostatnio edytowany przez 0men (02-09-2007 14:03:51)

Offline

 

#2 02-09-2007 22:41:07

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Człowieku mam dla Ciebie zajebistą radę

NIE PIERDOL

weź się k**** zachowuj jak facet a nie jęczysz jak baba. łeeeełeeełeeeełeeeee. Jak myślisz czy dziewczyna chciałaby być z takim kimś kto ciągle się o nią stara, nie zna własnej wartości i ciagle się boi. Co Ty k**** nie masz własnego życia? To przejebałeś. Nie kłóć się z nią tylko twardo jej powiedz co Ci się nie podoba i czego nie beziesz tolerował. Nie ma wybierać między Tobą i koleżankami. Ma wybrać czy bedzie Cię szanować bo jeśli nie to  Ona Cię już nie interesuje. Masz mieć zasady które będą niezmienne bez względu na to co ona na nie powie. Masz mieć osobowość a nie jakąś papkę którą ona dowolnie formuje. Jeśli boisz się mówić swoje zdanie to lipnie. Bądź po prostu sobą i rób to na co masz ochotę. Ale nie liż jej dupy, idź na sarge, umów się z kumplami cokolwiek ciekawego co nie jest z nią związane. Zobaczysz że życie bez niej też jest zajebiste. Jak będziesz o tym wiedział to łatwiej Ci będzie ją znowu rozpalić, zresztą jak zobaczy że jesteś facetem to sama się rozpali.

Offline

 

#3 03-09-2007 12:48:50

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Według mnie przejebałeś tak, że już tylko next. I mówię serio - sam przez to przechodziłem jakiś czas temu. Laska wie już, że jesteś jej pieskiem, ma 100% pewność, że cokolwiek zrobi jej nie zostawisz. Nic już się z tym nie da zrobić oprócz kopnięcia jej w dupę, żeby się zdziwiła, że jednak masz jaja. Bo zobacz - jeżeli z nią zostaniesz to cały czas będziesz to tak przeżywał i pytał "czemu ona taka jest przecież kocha". Gówno prawda - już nie kocha. I to od dawna coś mi się zdaje. Co więcej - sorki, że to mówię, ale bankowo się z kimś w końcu puści o ile już tego nie zrobiła. Jesteś dla niej zerem, może Cię zdeptać, zmieszać z błotem, napluć w twarz i wie że nie zrobisz nic. Bo nie zrobiłbyś prawda? Taka jest smutna prawda, brzmi to brutalnie, ale jedyne co możesz to zostawić ją w pizdu. Czeka Cię sporo cierpienia skoro się zakochałeś, ale następnym razem będziesz wiedział, że żeby się zakochiwać trzeba wielu testów na kobiecie i trzeba się ostro upewnić, że jest tego warta. Przesadziłeś ze staraniami, stałeś się pizdą - masz nauczkę. I powiem Ci, że coś takiego się bardzo przydaje - już nigdy nie popełnisz takich błędów uwierz mi.

Moja rada - powiedz jej, że ostatnio jest totalną suką dla Ciebie, tolerujesz to bo ją kochasz, ale wszystko ma swoje granice i zapytaj co zamierza z tym zrobić? Jeśli powie, że nic bo nie robi tego specjalnie albo coś w ten deseń, to pokaż jej drzwi. Rzuć ją zanim ona to zrobi, a potem zajmij się szybko innymi kobietami... jest pewna szansa, że zobaczy iż nie byłeś tak naprawde pizdą jak myślała, a po prostu naprawdę kochałeś i tyle znosiłeś... ale musi Cię widzieć z innymi kobietami, musi widzieć uśmiechnięte kobiety przy Tobie i musi zacząć czuć, że straciła coś wartościowego - faceta, którego już nigdy nie spotka... jest wtedy mała szansa, że wróci... moja wróciła, ale już jej nie potrzebowałem... miłość szybko przechodzi stary - więc weź się w garść i przyznaj się sam przed sobą, że zjebałeś na całej linii. Napraw swoje błędy w następnym związku, bo są sytuacje z których po prostu czasami bardzo ciężko się wygrzebać... Ty w takiej jesteś. Zacznij żyć na nowo, bo ta kobieta jest toksyczna i tylko jeszcze bardziej Cię to wszystko pogrąży i zniszczy

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#4 03-09-2007 18:17:43

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

pokaz jej ze mozesz odejsc
spotkaj sie z znajomymi baw sie niech widzi cie jak rozmawiasz z innymi kobietami
naucz sie ją stracic to jeszcze bedzie przepraszać

Offline

 

#5 03-09-2007 19:22:40

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Suchaj mialem podobna sytuacje, jak Ty. Jakieś dwa lata temu, miałem delikatny przebłysk PuA naturala, poznaje laske hb8+, NIC need, pewny siebie, robie przy niej co chce, laska się zakochuje, ja też, jest fajnie. Powoli laska przekształca mnie w cipe, co raz mniej z przyjaciółmi co raz więcej z nia, na każde zawołanie.Powoli zaczyna sie wszystko pierdolić.Laska mnie olewa, i znówprzebłysk natura Pua znajduje sobie 23letnia zajebista dupe, ta to widzi, i gdy zrywam z ta 23letnia wracam do tej co mnie zminiła w cipe. I znów powoli zminia mnie od nowa w cipe, znów mnie olewa. I jakieś pół roku jestem cipą.Puźniej dowiaduje sie o takim czymś jak "PuA" i po przeczytani postów dochodze do wniosku że maja racje.Mimo że teraz prowadze zajebiste życie, dużo lasek koło mnie, miałem kilka ładnych i ciekawych lasek i ona to widziała. Miałem doświadczenie i próbujac TRZECI raz nie wypaliło. Nie mam z nia kontaktu jestem dla niej zerem mimo że naprawde widzi, że ciekawie żyje. WYDAJE MI SIĘ, ŻE JESTEŚ W PODOBNEJ SYTUACJI.

P.S:Teraz z ta laską co zmieniła mnie w cipe bedzie chodziła do tej samej szkoły, tylko ja na studium. Uderzać trzwarty raz? Jeśli tak to opiszcie jak. Albo opiszcie w miare DOKŁADNIE jak.Laska ma wysoki mniemanie o sobie dużo kolesi się za nią gania. Więc prosze, żeby prszynjamniej jedna osoba dobrez opisze jak się do tego czwartego uderznia zabrać.Bo Wszystko można zrobić, a to jest naprawde ciekawe wyzwanie 

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#6 07-09-2007 22:18:38

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

4 raz????? to co piszesz o tym, ze masz zajebiste zycie totalnie kloci sie z tym co mowisz o powrocie... Czytales w ogole to co pisales? Ja mam wrazenie, ze to Twoje 'zajebiste zycie' jest tylko po to aby jej sie PODOBAC! a czyz to nie jest NEEDy? Skoro jest tak zajebiscie to szukaj nowej a nie babraj sie w starym gownie

cholera dawno mnie nie bylo tutaj, jakos zbytnio zaangazowalem sie w LTR.. narazie (mam wrazenie) ze nie staje sie c*** ha ha... aby sie tylko nie okazalo, ze sam wyladuje w takim temacie za pare miesiecy


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#7 08-09-2007 19:13:56

Nevion

Advanced

Zarejestrowany: 17-03-2007
Posty: 47

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Ostre słowa krytyki Teraz na przerwach jak ją widze to traktuje ją jako koleżanke i robie to co chce (klaps w tyłek, szturchańce, pokazuj żeby dała buziaczek w policzek itd). Tylko teraz jest jeden problemki, ogólnie życia, nie zawsze mam taki wysoki poziom energi i nie zasze sie czuje jak był bym bogiem, czyli nie zawsze czuje się jak bym mógł zrobić wszystko, ale cały czas nad tym pracuje, bo jak dla mnie TO JEST KLUCZ DO SUKCESU Omen



P.S: Dla mnie ten epizociki jest po prostu wyzwaniem, bo ja po prostu kocham wyzwania (chyba jakaś taką ceche kobiecą mam w sobie, WYZWANIA).

Pozdro Nevion


BiErZ od życia to co cHcEsZ, BiErZ od ludzi to co cHcEsZ.

Offline

 

#8 08-09-2007 22:28:35

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Nevion napisał:

nie zawsze mam taki wysoki poziom energi i nie zasze sie czuje jak był bym bogiem, czyli nie zawsze czuje się jak bym mógł zrobić wszystko, ale cały czas nad tym pracuje

to ci dam mala rade Zacznij robic to co lubisz totalnie nie zwiazane z laskami i uwodzeniem pomysl co bys chcial robic i poprotu zacznij to robic chcesz trenowac sztuki walki to idz i sie zapisz, chcesz postrzelac to idz na strzelnice a zobaczysz jak zmieni sie twoje podejscie. Bi tylko te rzczy daja ci pelen looz, swobode i szczescie bo robisz to co chcesz a wtedy uwodzenie tez ci lepiej bedzie szlo


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#9 09-09-2007 00:18:19

Zeus

Początkujący

Skąd: BDG
Zarejestrowany: 17-08-2007
Posty: 15

Re: Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

moze jestem juz za stary a;e nie czaje tej mlodziezy.....bawia sie w jakies zwiazki..eh?

gdzie sie podzialy te wartosci, ktore byly w LTR ?

zastanawiam sie na jakich zasadach zbudowales swoj zwiazek z ta dziewczyna?

czy ona jest ta jedyna? czy potafisz odwrocic sie na piecie i podejsc do innej?

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Zrobilem straszny błąd i nie wiem jak go naprawic pomocy, prosze!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologiaogolna.pun.pl www.b3.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.oi.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl