Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 27-08-2007 00:37:48

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Wyjatkowe przywitanie - jak rozegrac?

Moja dziewczyna po 2 miesiacach pracy wraca za pare dni do Polski.

Chcialbym, aby chwila w ktroej sie spotkamy jak i cala reszta potem byla niezapomniana wyjatkowa i neistandardowa

Co byscie polecili? Mieszkam w malym miescie, zadne gokarty itp nie wchodza w gre, nawet kino

Piszcie i poradzcie bo to juz niedlugo a ja mam pare pomyslow ale nie wiem jeszcze czy uda mi sie je zrealizowac ( takie miasto ;| ) ale tylko co macie lepsze pomysly, romantyczne, ktore wzbudza w niej emocje to wypisujcie


Pozdro

Offline

 

#2 27-08-2007 14:56:11

Blek

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 18-02-2007
Posty: 45

Re: Wyjatkowe przywitanie - jak rozegrac?

Ja tam bym poszedł w full romantico wieczór połączony z udanym bzykaniem Nic ich tak nie cieszy ^^ Ostatnio jak się żegnałem z jedną panną odwaliłem jej takie coś w domu - prosta sprawa. Kupujesz kilkanaście róż czerwonych na płatki - jak pójdziesz do kwiaciarni wcześnie rano i poprosisz żeby Ci baba odkładała płatki to masz ich jeszcze więcej. Róże rozkładasz po całym pokoju w wazoniki jakieś i zamykasz wszystkie okna i drzwi - efekt po paru godzinach - jebie w pokoju jak w kwiaciarni Potem obrywasz chwilę przed jej wejściem płatki - dekorujesz stół (koniecznie biały obrus i wazon z kilkoma różami na stole), wysypujesz resztą łózko i już masz śliczny efekt. Do tego świeczki zapachowe, płyta z jej ulubioną muzyką, białe wino półwytrawne, jakiś sok, który ładnie wygląda w ładnym dzbanku, winogrona jako przekąska etc. Koszt około 100 złotych Jeśli uważasz, że warto polecam, robi dobre wrażenie - wymaga dużo przygotowań co laski doceniają, bo wtedy czują się takie... wyjątkowe...

cheers, Blek


Kill the spiders... and save butterflies

Offline

 

#3 27-08-2007 15:12:08

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Wyjatkowe przywitanie - jak rozegrac?

Pieniadze nie sa wazne ale ten pomysl Twoj nie do zrealizowania - ja mieszkam z rodzicami wiec nie ma szans.

A jakies inne?
Piszcie bo kazdy moze sie przydac

Offline

 

#4 27-08-2007 18:11:46

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Wyjatkowe przywitanie - jak rozegrac?

Oczywiście tak jak zawsze polecam tu felietonik na temat "To be like a child"
http://seductionpoland.pun.pl/viewtopic.php?id=724
Możecie mnie lać i biczować ale nie zmienię zdania na temat, że laski zaraz po tym jak marzą o romantycznych randkach, uwielbiają randki typowo "dziecinne", czyli np:
- plac zabaw
- dzwonienie do drzwi i szybkie spier...
- kup dla siebie i dla niej takie cuś do puszczania bąbelków
- zajrzyj również do tematu "Zabawy" w dziale Uwodzenie

A kiedy już tak się świetnie będziecie bawić, pooglądajcie razem gwiazdy i zacznijcie wymieniać swoje marzenia

Pozdro

Offline

 

#5 27-08-2007 20:24:09

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: Wyjatkowe przywitanie - jak rozegrac?

No i to juz konkretny pomysl ;] Te gwiazdy dobry motyw  ;]  I z tym byc jak dziecko zaraz przeczytam dokladniej caly artykul bo mozna w pewnym momencie tez to zastosowac ;]

A inni? Jakie pomysly? Im wiec tym lepiej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.psychologiaogolna.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.b3.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl