Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 08-08-2007 22:10:56

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

The Transition to Natural Game [PL]

Artykol Dluugi okolo 10 stron ale WARTY przeczytania chociazby na raty Mysle ze tak samo dobry jak RJM Milego czytania


The Transition to Natural Game

Autor: Woodhaven
Tłumaczenie: Punkt G.

Ważny post od Woodhaven’a, który powinien zawierać informacje na temat sekcji Outer Game w tym kontekście.

Spotkałem część braci ze społeczności. Po Sarge’u z nimi i obserwacji ich w polu zobaczyłem te same rzeczy u wszystkich. Wszyscy mieli taką samą grę i te same problemy. Nie krytykuje modeli innych ludzi, po prostu dostarczam analizę EFEKTU, że te modele mają większość ludzi których spotkałem. Szacowałbym na około 90% facetów ze społeczności. Spotkałem się ze słabością do tej kategorii. Znów podkreślam że to nie jest wrodzona skaza w tradycyjnych modelach ASF, ale większość ludzi interesuję się tymi modelami wraz z innymi czynnikami odnoszącymi się do społecznego uwarunkowania.

Ten post będzie służył by pomóc przejść niektórym ludziom, którzy są zainteresowani z „nerd-like” przyjętej ramy do głębokiego naturalnego podejścia, które jest z natury bardziej uwodzicielskie i efektywniejsze szczególnie w końcowej fazie gry.

Nie piszę niczego wysuniętego do przodu w krótkim czasie, ten post jest rezultatem mojej pracy przez kilku miesięcy. Enjoy!

Zawartość:
1) Dwa podstawowe elementy PU.
2) Różnice między technikami, mindsets i wierzeniami.
3) Paradygmat przesunięcia dla ASF. Pełna analiza gry- ASF Game vs Natural Game.
4) Projekt ramy dla endgame.
5) Ciągły strumień działania.

Spokrewnione posty: [angielska nazwa]
1) Pewny rapport przez Seth Parker [Confident Rapport]
2) Zakorzenienie: Problem kto kłamie więcej opener przez Style [Problem with the who lies more]
3) Spostrzeżenia: Myśleć ponad środowisko przez RazorJack [Thinking beyond the medium]
4) Przerobione reguły dla ASF przez Imperfect [Rewriting the Rules for ASF]

1) Dwa podstawowe elementy wymagane do świadomego i rozważnego PU.

Gdzieś jakiś aktywny PUA decyduje, zbliża się do kobiety i świadomie przesuwa wzajemne relacje w stronę seksu wymagającego tylko dwóch rzeczy.

Są nimi:
- Silne i nie zachwiane przekonanie, że dziewczyna chce go.
- Interakcyjny kontekst, który może prowadzić do wyizolowania

Większa część jest o tym, że jakiś kontekst będzie pracować. To reprezentuje różnice między wszystkimi metodami, które znasz z ASF. W tym Gunwitch z jego silnym założeniem rapportu i zwykłą rozmową lub rutyny Mysterego które pasują do dokładnego i linearnego systemu. Oni obaj są tylko interakcjami kontekstu, który może prowadzić do izolowania. Prawdziwą siłą jakiegokolwiek ognia jest zbiór przekonań prowadzących do kontekstu.

Powodem, dla ktorego jest tyle skupienia na kontekście jest taki, że to jest coś co może zostać szybko nauczone. Bardzo łatwo jest się nauczyć kilku żartów, powiedzieć kilka historii i zapamiętać kilka otwieraczy. Wprowadzenie dobrych przekonań twa kilka miesięcy albo nawet lata. Więc będziesz widział tutaj jakichś facetów mówiącym tobie byś zignorował przekonania/ inner game i tylko rozwijać silny kontekst. Kiedy to może być korzystne, by rozwijać naprawdę silny kontekst, musimy się troszczyć, że nasze wykonywane techniki nie hamuje wzrostu dobrych przekonań lub nie instalują ograniczeń.

Najszybszą drogą do dominacji jest kontynuowanie rozwijania się silnych przekonań i równocześnie staje się znajome z różnorodnością kontekstów – dają wiele doświadczenia pod twoim pasem. [(?)get a lot of experience under your belt] Przyjmij naprawdę wspaniały inner game program, wtedy wyjdź w pole pracuj swoimi technikami. Naucz się prowadzić do jak największej ilości ciężkich sytuacjach jakie tylko są możliwe – duże sety, izolowanie, amogs, podejścia directowe, itp. Zrozumiesz, że to może zająć jakiś czas zanim twoje przekonania wystarczająco się zmienią, aż osiągniesz pewien sukces po którym faktycznie jesteś.

2) Techniki, Mindsets i jak one są związane.

Na najbardziej powierzchownym poziomie, mamy techniki. Technika jest czymś co ty mówisz lub robisz współdziałając z kobietą. My wszyscy mamy dużo więcej świadomej kontroli niż techniki, których używamy. Z drugiej strony, techniki są najmniej efektywną częścią nas i całkowicie bezużyteczną bez głębszego poziomu myślenia i przekonań.

Na bardziej głębszym poziomie mamy nasze przekonania. Przekonania określają twoją rzeczywistość i są ukształtowane przez twoją tożsamość. W przeciwieństwie do technik, gdzie mamy bardzo mała świadomość kontroli naszych przekonań. One są dotychczas pod poziomem naszej świadomości, co jest prawie nie możliwe zmienić ich dowolnie. Prawdopodobnie są tutaj mnisi[NLP], którzy mogą świadomie wpływać na ich przekonania, ale wtedy Ci faceci znów próbują uwieść kobiety na internetowych czatach --- to jest najlepsze z tego co mi wiadomo.

Teraz to, co większość ludzi ignoruje, jest to mindsets za techniki. To jest rama przez którą dostarczamy nasze techniki. mindsets określa wewnętrzny dialog co Ty przeżywasz podczas całego PU. mindsets może być zostać odniesiony do grupowych technik i grupowych mindsets które tworzą przekonania. Wątek RazorJacka „Spostrzeżenia: Myśleć ponad środowisko” dostarcza wile wytłumaczenia sposobu myślenia. To czym on nawiązuje do myślenie poza środowiskiem jest po prostu przydzielanie mindsets każdej grupie technik. To upraszcza twoje PU po przez przeadresowywanie twojej skupionej uwagi. Zamiast pamiętać 20-stu innych technicznych szczegółów, masz tylko jedno „umysłowe skupienie”- określony mindsets.

Mindsets jest łatwiejszy do  zmienienia niż przekonania, ale nie łatwiejszy od nauczenia się technik. Wykorzystywanie świadomej kontroli ponad twoimi sposobami myślenia jest bardziej efektywnym sposobem wpływania na twoją wewnętrzną grę, od kiedy one są w bezpośrednim kontakcie z twoim mindsets.


Przykład mindsets:

Weźmy sposób c+f „Whoah, Spiczaste buty! Ładne, ale współczuje małemu elfowi, któremu je ukradłaś, ktoś teraz biega boso.” [org: "Whoah, pointy shoes! They're nice, but I feel sorry for the little elf you stole them from, who's now running around barefoot."]

Możesz wygłaszać informacje ze mindsets „Ona jest gorąca więc muszę jej pokazać, że jestem obojętny/ nie jestem pod jej wrażeniem, wtedy ona pomyśli że jestem lepszy od niej” – lub – możesz wygłaszać informacje ze mindsets „obchodzę tą kobiet, jestem zadowolony ze wzajemnych relacji i żartuje z nią, by rozweselić ją i czuć się dobrze”

Oczywiście ten drugi jest bardziej efektywny, ponieważ w pierwszy odpadną niepewni. Wbrew faktowi, że mówisz te same słowa, używasz dwóch innych stanów umysłowych, więc dostaniesz dwa dramatycznie inne skutki. Nie tylko twoje skutki będą gorsze ale pierwszy mindsets rozwali twój system przekonań. To zakłada NIŻSZĄ WARTOŚĆ i brak attraction. Nic dobrego.

Ostatecznym celem jest zmiana twoich przekonań, od tej chwili one ostatecznie będą miały wpływ na efekty twojej gry. Proste powtarzanie technik bez właściwego i poprawnego mindsets niszczy twój system przekonań. Musisz przyjąć wiele mindsets, by zapewnić dobry rozwój swojemu systemowi wartości.

3) Przesuwanie paradygmatu ASF.

Tradycyjny model użycia przez większość ASFerów z którymi się spotkałem jest następujący:

- Załóż, że dziewczyna musi być „zaczepiona” aby zainteresować się tobą. (czasami prawda dla różnych stopni)
- Podejść z przygotowanym szkicem otwieracza o oponie, aby zaangażować dziewczynę, tymczasem udając zniechęconego.
- Załóż, że od kiedy do niej podchodzisz, automatycznie ona jest bardziej wartościowa więc…
- Przejdź do opowiadania historii, by pokazać wyższą wartość, która stworzy attraction której przedtem nie było.
-Kontynuuj opowiadanie historii, dokuczaj dziewczynie dopóki nie dostaniesz czystego znaku zainteresowania.
-Przesunięcie fazy do „rapport / comfort”, który składa się ze zwykłej rozmowy, opuszczając osobowość, ona została zainteresowana na początku.
- Załóż przynętę na nią, by zakwalifikować ją do Ciebie i obojętne co ona mowi SOI ją do tego. (ten krok nie jest jaki zły)
- izoluj i eskaluj (to pierwsze nie jest drugim )

Sześć wykuwanych powszechnie punktów w wykonaniu tradycyjnego modelu.

Punkt #1.

Pierwszy problemem w tym podejściu jest taki że usta ludzi są zapełnione otwieraczami bez zrozumienia ich. Style miał całego posta poświęconego temu punktowi, więc nie wejdę w szczegóły tego. („Zakorzenienie: Problem kto kłamie więcej”)

Jeśli chcesz użyć otwieracza o opinie to: A. Prawdopodobnie boisz się o temat –lub- B. Upewniasz się oczywiście, żeby otwieracz o opinie był tylko usprawiedliwieniem do rozmowy z nią. (w tym przypadku, spytaj się i szybko zmieć temat)

Punkt #2

Po drugie, faceci przebywają godzinami na tej stronie internetowej, uczą się materiału, przygotowują stos rutyn, które są zaprojektowane, by zaangażować dziewczyny. Faceci wychodzą po za ich sposób uczenia się tych dziewczęcych tematów do rozmowy, których większość z nas nie jest zainteresowana, tylko po to żeby dostać kobiecą uwagę. I wtedy oni udają, że oni naprawdę nie są zainteresowanie pieprzeniem dziewczyn! W momencie „stosu” tych otwieraczy i DHV’s, ona jest PRZEKONANA, że oni coś chcą i ona dokładnie wie co oni kombinują. Udawanie zniechęconych staje się wielce niezgodne. Mówię poważnie. Wychodzą poza twoje sposoby, uczenie się tematów do rozmowy tylko po to by móc porozmawiać z laską jest BŁAGANIEM. Wchodząc do rzeczywistości kobiet tylko po to byśmy mogli porozmawiać z nią dla kilku minut z nadzieją pieprzenia jej jest śmieszne!

Tu jest analogia. Co jeśli dziewczyna wyszła poza jej sposób uczenia się wszystkiego o sportach, samochodach lub(wstaw tutaj męski temat), chociaż ona ich naprawdę nie lubi lub nie robiła ich – tak więc czy ona mogłaby wiązać to w rozmowie z facetami? Ta dziewczyna naprawdę nie troszczy się o te rzeczy ale udaje, spędza godziny i godzinami uczy się o nich w Internecie, tak więc ona może rozmawiać z facetami. Czujesz to telepatycznie że ona ma interesujące życie? Czy ona telepatycznie pokazuje że jest cenionym towarem? Nie! Dokładnie przeciwnie. Jeśli dziewczyna w ten sposób sprostałaby i rozmawiała o tych rzeczach, które interesują mnie, mógłbym zaangażować ja trochę ale czy byłbym POCIĄGAJĄCY DLA NIEJ? Psiakrew nie. Co jeśli ona zmieniałaby tematy i nie przestawała rozpaczliwie szukać tematu o którym chciałbym porozmawiać… Czy to pomogłoby  mi stać się bardziej interesujący dla niej?

To może wydawać się wspólną pracą, to pomaga dostać się od  setu, ponieważ teraz oni właściwie rozmawiają z dziewczynami, podczas gdy przedtem stali obok i nic nie robili, mając całkowicie wyzerowany kontekst. Ale większość ludzi czytających to nie potrzebuje tego rodzaju zaspokojenia by stać się interesującym dla kobiet. Uczyć się tematów do rozmów by DOSTAĆ się i konsekwentnie otwierać większe sety – ale to jest pod rozrywką/ dziewczęcą ramą i kiedy rzeczy będą wydawać się wielkie w nocy, ona będzie prawie rozpadać się na kawałki. Nie zostaniesz rozłożony. [org.: but it's under an entertainment / girlfriend frame, and while things will seem great that night, she will be almost guaranteed to flake. You won't get laid.]

Popytałem SHBs (po przespaniu się z nimi i one były bardzo szczere) o to.  To są dziewczyny, które wychodzą i prawie zawsze są najgorętszymi laskami w klubie, gdzie by nie poszły. To jest to co odpowiedziały mi:

„Tak czasami rozmawiamy z facetami z litości. Jeśli facet wygląda dziwnie lub jest ubrany homoseksualnie, rozmawiamy z nim żeby później mogłyśmy śmiać się z niego. To jest zabawne. On myśli że dostaje się gdzieś ale wtedy uciekamy od niego śmiejąc się.”

Dziewczyny będą rozmawiać z dość dziwnymi facetami którzy „wydają się gejami” dla WŁASNEJ ROZRYWKI. To jest fakt i bardzo wspólne u gorących lasek. One stoją tam i kątem oka patrzą gdzie indziej, kochają to, ponieważ oni są seksualnie przyciągnięci ale Z LITOŚĆI.

Punkt #3

Demonstracja wyższej wartości. Powód dlaczego to jest szkodliwe, jeszcze raz wracam do poprzedniego mindsets. Odczucie potrzeby zamanifestowania wyższej wartości jest tym samym uczuciem gdy ASF zaczyna chwalić się swoją praca, samochodem lub dziewczynami, które przeleciał. Oczywiście używasz bardziej wyszkolonej techniki ale mindsets i przekonania są DOKŁADNIE TAKIE SAME.

Nigdy nie wychodź poza twój sposób demonstrowania wyższej wartości. Załóż wyższą wartość! Jesteś pieprzonym mężczyzną! Masz automatycznie wyższą wartość!

Mówię mnóstwo historii w secie, ale robię to dla przyjemności, ponieważ bawię się robiąc to – nie z zamiarem „udawania siebie” przed dziewczynami.

Punkt #4

Jest to niemożliwe by fałszować zniechęcenie przez 100% czasu. Nawet jeśli zapamiętasz 5 historii, 3 negi i całkowicie OPANUJESZ backturn, to nie ma znaczenia, ponieważ nie zdasz kolejnego testu którego ona rzuci na Ciebie. Kobiety NIEUSTANNIE testują facetów którzy mają attraction i większość tego nie pasuje ustalonemu z góry wzorowi – to jest NIEWERBALNE. Jestem testowany cały czas przez kobiety. One myślą „Co pierdoli, myśli że jest małym skurwielem… Jestem skłonna zobaczyć, czy jest tak naprawdę. Nam nadzieję że nie zmarnuje mojego czasu”. Więc one muszą przetestować Ciebie. One nie chcą pieprzyć faceta, który dobrze kłamał przez pierwsze 10 min. Musisz być prawdziwie bezpośredni, mój przyjacielu. Kłamiąc jeszcze więcej niżeli możesz to odwrócić z powrotem, po prostu wpadasz w bardziej wnikliwe testy, w których jesteś skazany by zawieść.

Nie fałszuj zniechęcenia, chyba że potrafisz cofnąć to w 100%.

Punkt #5

Polegający na IOI’s w kolejności czują jak to jest *w*, zamiast zakładać attraction. Myślenie za wiele i obliczanie twoje zachowanie bazowało na oczekiwaniu IOI. Nie czekaj w koło na IOI by czuć się dobrze podczas sarge’u. Jej zainteresowanie będzie oparte na twojej atmosferze tak czy owak i jeśli twoja atmosfera jest uzależniona od oczekiwania na IOI, wtedy stracisz szanse by wspiąć się wyżej.

Spójrzmy na to prawdzie w oczy, większość IOI’s których ludzie szukają są dość zwykłymi zachowaniami, które kobiety okazują kiedy rozmawiasz z nimi za każdym razem. Kilka z popularniejszych które usłyszałem są:

Pyta Cię, skąd jesteś- to jest jeden z najpopularniejszych części małej rozmowy kiedy poznajecie się. Ona może zapytać Cię o to by być przyjazna, to nie znaczy że ona chce pieprzyć Ciebie.

Dotyka Cię- Kobiety są właściwie bardziej potencjalne do dotknięcia Ciebie, jeśli nie są przyciągnięte do Ciebie, w sposób bawienia się tobą. Jeśli kobieta wyczuje niezmiernie wysoką wartość i trochę jest onieśmielona, jest bardziej potencjalna by dotknąć Ciebie. Ona jest również mniej potencjalna by dotknąć Cię pierwsza, jeśli jesteś zbyt bezpośredni. Nawet jeśli nie masz szans, ona nie dotknie Cię wcale. Obydwa IOI są niepewne.

Zapamiętaj, jedną z dwóch najważniejszych rzeczy w pick-up jest wiara, że kobieta chce Cię. To może być najpierw trudne by uwierzyć ale nie przestawaj przypominać o tym i nauczyć siebie patrzeć na *wszystko* co ona robi jako IOI. Czy ona patrzy na Ciebie kiedy rozmawiacie? To jest to. Czy ona przyczynia się do rozmowy? To jest to. Czy ona stoi w twojej fizycznej bliskości? To jest to!

Punkt #6

Spadająca osobowość, że początkowo przyciągnęła ją jako część „etapu przesunięcia”, mylnie rozumując to bierze X ilości czasu, by przyciągnąć kobietę lub czucie potrzeby „przejścia do” X, Y lub Z.

To brzmi jak trzy inne punkty ale tak naprawdę wszystkie wyrastają z tego samego typu przekonań i mindsets. One pochodzą z pozostałości programu społecznego takiego jak „To zajmuje dużo czasu, by stać się przyciągnięty przez kobiety.” Lub „Mężczyźni muszą zasłużyć na uwagę kobiet i attraction”

Jeśli właściwie dobrze radzisz sobie z wyrażaniem zabawnej osobowości do lasek w kilku pierwszych momentach spotkania jej, tak że ona jest pociągająca dla Ciebie. Powinieneś podtrzymywać tą samą zabawną osobowość kiedy poznajesz ja lepiej i pogłębiać twój związek. Przeplatając c+f z twoim pełnym rapportem. Ale za wszelką cenę pozostań zgodny z sobą i nie zastępuj całkowicie kogoś innego.

Z drugiej strony, nie pozostawaj wiecznie w fazie attraction gdzie przeglądasz materiał przez ponad 10-20 min. To jest zbyt długi SPOSÓB. Jeśli używasz kilku zabawnych kawałków by otworzyć set i one odpowiedzą dobrze na to, wtedy one już zrobiły pozytywną ocenę Ciebie. Trzymaj ten błysk na materiale i polegaj bardziej na dzieleniu się pozytywną energią z setem, a w szczególności z twoim targetem.

Także wielu ludzi wierzy, że potrzebują „zmiany” by zrobić pewne rzeczy- szczególnie kinetycznie odpowiadając na działania takie jak dotykanie, całowanie i cavemanning. Nie potrzebujesz zmiany dla tego typu rzeczy. Po prostu musisz zrobić to z pełną pewnością, tak by ona polubiła to. Zdecyduj co chcesz zrobić i zrób jak uważasz.

Naturalna gra.

Jeśli masz zamiar przejść do naturalnej gry, zacznij zwyczajnie. To wymaga kilku nabytych sposobów i wymaga uwagi na kilku innych poziomach. To może wydawać się niezręczne na początku, szczególnie jeśli używałeś tradycyjnego modelu indirect’owego omawianego powyżej. Ale jeśli pracujesz z tym i zdobywasz jakieś punkty odniesienia kompetencji, będziesz:

-Ulepszać swoje tempo domykania, unikając „bezpłciowych ram”.
-Zmniejszać twoje porażki.
-Skupiać się więcej na interakcji i ulubionych procesach.
-Pozwolić twojej prawdziwej atrakcyjnej osobowości, by rozkwitła.
-Rozwijać niewiarygodny system ram

Jeśli nadal wolałbyś indirectowe podejście bazującego na procedurach i zapamiętanym materiale, to pewnie byłoby korzystne, by wprowadzić w życie te mindsets wraz z poprawieniem tych wspomnianych punktów. To może nie zrobić niczego ale ulepszy twoje rezultaty.

Oczywiście są jakieś różnice, takie że niektórzy mogą rozpatrywać niedociągnięcia:

-Jej początkowe wrażenie na tobie staje się coraz bardziej ważne, jest przeważnie pomocą wizualną i bazowaniem słuchowym. To nie znaczy że musisz dobrze wyglądać, ale oznacza to, że potrzebujesz zwartego „obrazu” zawierającego styl, BL, tonality i ekspresje twarzową. Ona będzie oceniać Cię na podstawie twojej energii, atmosfery i interpretowania wszystkiego co mówisz przez ten flirt.

- To nie jest bardziej zakrywanie poczucia pewności siebie w tle technik indirectowych. Powinieneś być zmuszony do porównania swoich ograniczonych przekonań w głowie i wybrać tylko jedno z wszystkich pozostałych. Aktualnie myślę, że jest to korzystne, ale może być przeraźliwe dla niektórych ludzi którzy mieliby stawić czoło swojej bojaźliwej głębi i zależeć od ich istotnej tożsamości by zdobyć attraction u kobiety. Faceci z własnymi zagadnieniami nienawiści i słabego wyglądu mogą wycofać się z tego typu myślenia, mówiąc ze to nie będzie nigdy działać, wbrew faktowi, że jest to rozwiązanie ich problemu.

- Twój procent otwarć będzie niższy. Zaczniesz szybciej uderzać do pewnych set’ow. Możesz upierać się na tym, ale to jest prawdopodobnie żeby oni nie prowadzili do niczego poza tym. W ten sposób służy to jako ekran wydajności, który ratuję Cię od tracenia twojego czasu.

Znaturalizowany Model Uwodzenia:
1)    Załóż attraction, przyjmij mindsets, taki by przez twoją osobowość czuła się wspaniale.
2)    Directowy otwieracz. To zawiera bezpośrednie komplementy na temat jej piękna, spostrzeżeń otoczenia lub nawet prostego „Cześć”.  Jeśli jesteś dalej niezdecydowany by uzywać Directowych otwieraczy, spytaj ją o opinie na temat czegoś. Twój początkowy BL musi być zgodny z twoimi intencjami.
3)    Przejdz bezpośrednio do typu vibing’u/rapport’u wzajemnych relacji. Bądź rozbrykany z nią i poznaj ją. Jeśli mówisz historie upewnij się ze są one zabawne i nie robią wrażenia na niej. Prowadź relację po przez ciągły strumień działań (wyjaśniony poniżej).
4)    Prowadź gładko i pewnie do eskalacji. To mógłby znaczyć ciebie do instadate, venuechange lub domknięcia jej.
5)    Powtórz krok 3 i 4, aż wyizolujesz i przelecisz ją.

To jest bardzo prosta struktura ale jej efektywność zależy od mindsets w następnej sekcji.

4) Projekt ramy dla endgame.

Naturalna gra jest oparta bardziej na mindset niż na czymkolwiek innym. Przyjmij mindset i pozwól techniką by popłynęły. Znajdziesz w sobie swoje własne wymyślone wskazówki, sztuczki i pisząc o nich tutaj dla wszystkich by sprawdzili je.

Mindsets są ważne do jakiejkolwiek gry, szczególnie w takiej z minimalną strukturą takiej jak Znaturalizowany Model Uwodzenia.

-Mindsets-

Podejście:

Początki gry przed tobą wchodzenia na szczyt. Kobiece wrażenie na temat Ciebie jest głównie określane przez to, co ona widzi zanim otworzysz swoje usta – połączeniem wrażenia, które robisz na niej przez pierwsze kilka sekund przy otwarciu. Ludzie maja tendencje do uogólniania typu osoby, którą jesteś tak szybko jak to możliwe, które jest początkowo bardzo wpływowe na resztę interakcji. Myślę że jest to często zbagatelizowane w jakim ważne to jest by mieć bardzo silny wizualny obraz na twój styl, ubiór i mowę ciała. Usłyszysz często jak dziewczyny będą mówić ‘On był słodki więc rozmawiałam z nim’. NIE doceniasz wrażenia, które robisz wizualnie. Rozmawiamy przez cały czas tutaj o tym co jest ograniczenie wiary, że nie musisz być przystojny, ale to nie odnosi się do twojego stylu, ogólnego zajęcia, mowy ciała. Ta rzecz jest decydująca.

Jednym z powodów dla których unikam otwieraczy o opinie jest subtelna rama *potrzebująca czegoś od kogoś*. Czasami myślę, że one są o pół kroku od osób na deptaku pytając Ciebie przez kilka chwil do wypełnienia planu – bardzo nie romantyczne i aseksualne. To jest wyłącznie moje jednakże, znam paru facetów, którzy używają ich z wielkim sukcesem z powodu ich wysokiej konsekwencji otwarć. To jest sprawa uprzywilejowana, przypuszczam ale lubię romantyczną atmosferę od samego początku. Nie daję żadnej mocy poprzez potrzebowanie czyjejś opinii – dziewczyny # 1 celem jest ZAIMPONOWANIE MI od samego początku.

Drażnienie, C&F, Przymykanie.

Niektórzy ludzi nie lubią łączyć ten typ rzeczy z directem. Dla mnie to jest jedna z najlepszych części Directu. Kocham drażnić i przymykać dziewczyny. Pięknem jest to, jeśli przybiegasz z directem, ona WIE, że tylko bawisz się z nią.

Sposób w jaki lubię myśleć o tym jest „floating” twojego indirectu (c&f, MCR, przymykanie, push&pull) ponad bardzo stałą i pewną atmosferą directu. To jest to, co Ty jesteś vibing direct z twoim BL, ekspresją twarzową,  warm tonality, ale równocześnie bawiący się z nią. Sprawiasz że ona czuję się dobrze przez twój humor, ponieważ lubisz ją.

Wpływanie na jej Emocje:

TO jest dobrze znany fakt, że powinniśmy zaangażować dziewczyny na poziomie emocjonalnym. Dotknij jej emocji. Wywołaj jej emocja, jednak ludzie nadal są zdezorientowani na temat jak to zrobić właściwie. Nie „rozmawiaj na temat emocji” z nią. Wywołaj ją do doświadczania innych emocji po przez różnorodność dróg. Ponad moją głową mogę pomyśleć:

- Pokazać jej emocje po przez ekspresję twarzy i „tonality” kiedy opowiadasz historię.
- Mówienie o jej pasjach, pozwalając testować jej twój potencjał emocjonalny pokazując bliskość jej.
- Bądź nieprzewidywalny, jej niepewność spowoduje emocjonalną reakcje w niej.
- Tworząc sytuację, gdzie ona doświadcza emocji (ex, SOI’ing, i wtedy gdy nie zdzwonisz do niej przez kilka dni – ona jest zachwycona i wtedy ciekawa i przestraszona)

Logistyka:

To nie jest zbiór  struktur w pick-up. Jesteśmy artystami, pamiętasz? Tworzysz doznania dla niej, żeby były unikalne. Jest świetnie podążać za przewidywalną strukturą na niższych poziomach, ale to jest jak kata w wojskowych umiejętnościach. Kiedy to obniża się do prawdziwych światowych sytuacji kiedy ma luźną strukturę, którą musisz przystosować i zaprezentować w elastyczny sposób. Bądź dumny z twojej pracy i twórz cudowne doznania kobietom. Daj jej fantazję. Pozwól by jej sny spełniły się. Bądź tym mężczyzną na którego ona czeka.

Closing / Venuechanging:

Stan umysłowy który powinieneś mieć komunikując się z laską powinien być taki „zrelaksuj się i rozkoszuj się pewnością”. Nie poganiaj rzeczy. Nie „patrz” na IOI. Innymi słowy nie powinieneś być uzależniony od niej lub zbyt reagujący na nią. Wyobraź sobie, że jesteś myśliwym z wielką strzelba, który poluje na swoje kochanie w jakiejś załączonej przestrzeni. Wiesz że w pewnym momencie MOŻESZ zabić kochanie – ale zamiast tego wolisz odprężyć się i polubić doświadczenie z powodu tej pewności. Kontynuujesz rozkoszowanie się doświadczeniem, lubisz pogoń i robienie tego w absurdalnie doskonałym momencie. To również przypomina mi o mieniu jakiego rodzaju deseru lub może przepyszna butelką szampana, którą mógłbyś otworzyć w każdej chwili i cieszyć się, ale rzuciłeś to, ponieważ lubisz przewidywanie dużo bardziej. Potraktuj domykanie kobiet dokładnie tak samo jak te typy momentów. Polub swoją interakcję z nią będąc 100% pewnym, że to będzie prowadzić, gdzie chcesz żeby to było później.

5) Ciągły Strumień Działania.

Jedna rzecz rozumiem nieustannie i nieustannie znowu.

*Czynnik czasowy jest zupełnie bez związku z pick-up*
Czas jest zazwyczaj ogromnym ograniczeniem wiary dla większości ludzi. Ludzie ogólnie czują, że dziewczyny potrzebują jakiejś ilości czasu, w porządku:

- Stań się atrakcyjny
- Stań się swobodny
- Wstań z miejsca
- dostarcz informację kontaktu, która nie będzie „flake”
- Przeobrażaj się

To znowu pozostałości po programowaniu społecznym. Pozwól iść potrzebie uczynienia PU trudnym lub skomplikowanym. W jakichś drogach jest to złożone, ale wypuść pragnienie, by zrobić to tak.

Mój współczynik „flaming” jest bardzo dobry. Nie 100% doskonały, ale dość cholernie zamknięty. Przeciętny czas dla mnie by zdobyć „non-flaking” numer telefonu wacha jest pomiędzy 30 sekundami, a 5 minutami. Nie więcej – To właściwie nie jest nieodzowne. Pozwól mi wyjaśnić dlaczego:
Po pierwszym spotkaniu ona będzie zbierać jakiś tam rodzaj wrażenia – wspomnienia ze spotkania. Teraz sposobem pracy umysłu jest, taki że on zniekształca czas dookoła naprawdę silnych wrażeń. Pamiętamy każde wydarzenie jako serie umysłowych obrazów i dźwięków ze zmienną intensywnością. Intensywność jest określana przez emocje obecne w czasie i jak rzadko oraz w jakiej ilości są te emocje. Jeśli wspinasz się do góry u niej i jesteś jej drugim facetem którego kiedykolwiek miała i kompletnie rozkołyszesz jej świat dla kilku chwil, wstrząsając ją twoją męską atmosferą, ona nigdy Cię nie zapomni!

Wracając z powrotem do spotkania, to jest bardzo trudne by określać czas przedmiotowo. Ona nie myśli „Dobrze, on wspinał się na górę i powiedział kilka rzeczy do mnie, ale tylko był przez 3 min. Myślę ze nie powinnam się z nim spotkać – to nie jest jeszcze odpowiedni moment”. To co ona myśli jest „ WOW, ten facet sprostał mi i on był zdumiewający. To było tak romantyczne i wydawało się tak dobre. On był słodki, uroczy i on sprawiał, że czuję się tak dobrze. Nie mogę się doczekać kolejnego spotkania!”

Zrób tylko to, co musisz zrobić by wywołać w niej silne wrażenie – i to wrażenie jest kompletnie niezależne od czasu. To jest bardziej opisane dalej:

Wizualne wrażenie/ Tożsamość – BL, styl, twarzowe wrażenie słuchowych wrażeń – tonality, kroczenie i rytm emocjonalnych kontekstów – atmosfera, związek, wyrażanie ciągłych emocjonalnych strumieni działan ->

Ciągły strumień działań jest doskonałym sposobem wyrażenia „głębokości” i to osiąga parę innych rzeczy:
- Pozwoli nam prowadzić i kontrolować spotkanie.
- Pozwala jej logicznemu umysłowi zamknąć się.
- Pozwala jej zaufać Tobie i natychmiast czuć się dobrze.
- Sprawia, że wszystko wydaje się „dobre” i naturalne.

Ciągły strumień działań jest doskonale opisany przez BRAK następnych rzeczy:
- Dziwne przerwy i zastanowienia się.
- Niezdecydowanie.
- Czekanie.
- Szukanie aprobaty lub innych odpowiedzi (IOI).
- Jakakolwiek analiza.
- Jakiekolwiek myślenie.

Podczas gdy Ty nie powinieneś robić tych rzeczy, to nawet ważniejsze jest, żeby ONA tego nie robiła. Aby osiągnąć ciągły strumień działań, potrzebujesz minimalnej struktury, szybkich odpowiedzi i wielkiego zaufania. Zilustruje kilka przykładów.

Zimne Podejście (zakładając ze czas jest ważny)

1)    Facet wchodzi do gry, otwiera, opowiada historię.
2)    Dziewczyna reaguje pozytywnie
3)    Facet czuje ze potrzebuje więcej attracion, opowiada kolejna historię nie zwiazaną z poprzednią.
4)    Dziewczyna reaguje znów pozytywnie.
5)    Facet czeka, myśli jaki zrobić kolejny krok.
6)    Facet zaczyna budować rapport, zadając pytania.
7)    Facet znów czeka i myśli coraz więcej, czego potrzebuje więcej do solidnego domknięcia.
8)    Facet zadaje kilka pytań niepewnie, jeśli ona jest przyciągnięta wystarczająco, szuka IOI.
9)    Dziewczyna jest zmieszana z powodu jego braku zaufania i naprawdę nie rozumie jego prawdziwych intencji, więc ona mówi że jest gotowa pójść.
10)    Facet próbuje ostatnim wysiłkiem odbić się od dna i domknąć.
11)    Dziewczyna nie daje nr, ponieważ jest zgodna z 9 krokiem.

Zimne podejście (ciągły strumień działania)

1)    Facet wchodzi do gry, otwierając dostarcza historię.
2)    Dziewczyna reaguje pozytywnie.
3)    Bez zastanawiania się, facet natychmiast zaczyna łączyć się z nią, zadając podstawowe pytania (szkoła, praca, dom, itp.).
4)    Facet drażni się z nią na temat jej odpowiedzi.
5)    Facet rozumie że nie ma za dużo czasu by mówić wiele, więc przechodzi do rzeczy.
6)    Facet mówi „Dobrze, jestem zajęty spotkaniem z przyjaciółmi, ale możemy pójść na kawę kiedyś”
7)    Ponieważ facet jest zrozumiały i pewny, dziewczyna zgadza się, solidne domknięcie.

Z powrotem do twojego miejsca (zakładając że czas jest ważny)

1)    Facet zabiera dziewczynę do swojego miejsca.
2)    Dziewczyna siada na kanapie, facet także.
3)    Facet myśli, jakiej rutyny powinien użyć.
4)    Facet wygłasza procedurę „non-sequitur” by dać jej czas by zmieniła zdanie.
5)    Dziewczyna zdezorientowana trochę zamyka się w sobie.
6)    Facet widząc IOI, czeka, myśli o innej procedurze, zaczyna dostarczać ja.
7)    Dziewczyna wstaje i mówi, że musi iść.

Z powrotem do twojego miesca (ciągłu strumień działania)

1)    Facet zabiera dziewczynę do swojego miejsca.
2)    Facet mówi dziewczynie by dzieła buty.
3)    Facet mówi dziewczynie by siadła przed TY i obraca ją.
4)    Facet idzie do lodówki i przygotowuje dwie szklanki czerwonego wina.
5)    Facet wraca i wznosi toast za dobre czasy.
6)    Facet mówi krótki żart, dziewczyna śmieje się.
7)    Facet całuje ją.

Pomysł jest taki, że dostajesz instrukcję w każdym punkcie i sprawia, że to przejaśnia się jak ona powinna odpowiadać. Intencje są zawsze wyraźne, działania są zawsze pewne i obliczalne. Mężczyzna zna cały plan z punktami od A do B i zawsze zakłada, że ona jest gotowa by pójść. Żadne wahanie się i żadnie niezdecydowanie. To jest to co naprawdę przyciąga kobiety – dużo, dużo  bardziej niż *jakiś* zapamiętany materiał. Jej emocje są angażowane w 150% w biegu. Zadurzasz ją W POWIEŚCI ROMANTYCZNEJ.

Woodhaven

Moze ktos chce przetlumaczyc te spokrewnione posty


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 12-08-2007 13:12:33

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: The Transition to Natural Game [PL]

Genialny tekst, ciekawe jakie miny mają teraz wyznawcy rutyn i faz A1, A2, A3 itd.

Bardzo dobrze napisane o zimnych podejściach i o rozmowie z kobietą. Widzicie, że nie tylko Badboy i Mystery piszą dobre artykuły.

Offline

 

#3 14-08-2007 10:38:28

vekan

Advanced

Zarejestrowany: 05-02-2007
Posty: 29

Re: The Transition to Natural Game [PL]

Świetny tekst. Dzieki za tłumaczenie.

Offline

 

#4 15-08-2007 16:55:34

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: The Transition to Natural Game [PL]

panie pukncie G:

ale to jest pod rozrywką/ dziewczęcą ramą i kiedy rzeczy będą wydawać się wielkie w nocy, ona będzie prawie rozpadać się na kawałki. Nie zostaniesz rozłożony.
[org.: but it's under an entertainment / girlfriend frame, and while things will seem great that night, she will be almost guaranteed to flake. You won't get laid.]

ale to jest pod rozrywką/ kobiecą ramą i podczas gdy rzeczy beda wygladac swietnie tej nocy, ona niemalze bedzie pewna by Cie olac. Nie poruchasz.

sprawdz w slowniku (tym najnowszym ziomie, przez internet) ctz. "Get laid" podpowiedz= (uprawiac sex)

Ziomie drogi, tlumaczenia to Ty nie masz w malym palcu, JEDNAK wykonales tutaj kawal dobrej roboty. A niechaj Ci Bozia wynagrodzi w zdrowych dzieciach:-)

pozdrow

Ostatnio edytowany przez Shahon (15-08-2007 16:59:53)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.glogera.pun.pl www.sticklife10.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.narutocenter.pun.pl