Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 07-08-2007 15:09:42

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

zlot??

Skloniony przez przyjaciol i wlasne refleksje chce stworzyc pod koniec sierpnia ogolnopolski zlot nad polskim morzem

co wy o tym myslicie, przyjechalibyście na taki zlot powiedzmy do rewala lub miedzyzdroi??

Offline

 

#2 07-08-2007 15:21:19

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: zlot??

Chopcze, skoro chcesz organizowac zlot to powinienes miec wiecej zdecydowania.

Czyli cos typu: Organizuje zlot wtedy i wtedy, bedzie ten ten i tamten ...etc., rozumiesz o co tutaj chodzi?

Postawa! "Jest zlot i ja sie nie wycofam, a wy macie niepowtarzalna okazje zeby dolaczyc!" Bo tak jak widze ze napisales to wyglada: "jest propozycja zlotu, niby chce organizowac ale nie jestem pewny czy ktokolwiek zechcialby w ogole jechac... no wiec potrzebna mi wasza opinia"... srata tata... ble

Organizator musi miec rame wiec ja szlifuj, rozglosnij ta info na wszystkich forach tylko wtedy jka bedziesz na maxa zdecydowany.

pozdrow

Offline

 

#3 07-08-2007 15:36:27

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: zlot??

co k**** ci sie pojebalo nie pytam sie o zgode czy o opinie czy mam organizowac zlot ale o ilosc osob ile bedzie
bo akie dane mi sa potrzebne np. czy zarezerowac miejsce w jakims klubie czy cos

akurat mam juz male doswaidczenie w tego rodzaju imprezkach ale na mniejsza skale

teraz chcem zrobic cos wielkiego




zle zinterpretowales moje slowa

i nie mow nigdy do mnie chlopcze, nie lubie tego

pozdro

Offline

 

#4 07-08-2007 15:52:52

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: zlot??

shahon tak mu wlasnie zjebales caly zlot nie no lajt jezeli ktos bedize chcial to i tak przyjedzie

coke live festival w krk (24-25 sierpnia) ktos chce to niech przyjezdza...pisac do mnie na PW ;p

z samego krk powinno byc okolo 20 osob

przed 15 zrobie liste osob chetnych i wkleje w dziale spotkania

jezeli ktos nie jest pewien czy przyjedzie do krakowa niech wogole nie pisze

zastanawiamy sie jeszcze czy zrobic zwykle spotkanie czy warsztaty, wiecej info niedlugo

Postawa! "Jest zlot i ja sie nie wycofam, a wy macie niepowtarzalna okazje zeby dolaczyc!" Bo tak jak widze ze napisales to wyglada: "jest propozycja zlotu, niby chce organizowac ale nie jestem pewny czy ktokolwiek zechcialby w ogole jechac... no wiec potrzebna mi wasza opinia"... srata tata... ble

Organizator musi miec rame wiec ja szlifuj, rozglosnij ta info na wszystkich forach tylko wtedy jka bedziesz na maxa zdecydowany.

pytanie po co udawac ze sie jest zdecydowanym jak naprawde jest inaczej ? ja bym nie chcial jechac tam sam...wiec gdyby nikt nie jechal to bym sie nie zdecydowal ;p niszczy cie to nlp ;p  w tobie jest masa udawanych emocji, wszystko co piszesz/robisz jest nienaturalne ;p olej ten klub nlp powaznie...myslisz nad kazdym ruchem...ciekawe czy tez analizujesz kazdy ruch kiedy uwodzisz laske ;p

pozdro

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (07-08-2007 16:01:50)

Offline

 

#5 07-08-2007 16:11:30

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: zlot??

po pierwsze nie pospol mi zlotu...  qrwa rama organizatora?? WTF?? Shahon chyba czytanie teorii udezylo ci za mocno do glowki

po drugie po ch** mam to rozglaszac na wszystkich forach?? jak ma sens ze przyjedzi w ch** ludzi?? mi zalezy na osobach ktore chca sie rozwiajac  i inwestuja w siebie a nie siedza na necie i sciagaja sie w nabjaniu postow tak jak jest to na wiekszosci otwartych forow

po trzecie nad morzem jest zajebiscie wiec warto przyjechac

Ostatnio edytowany przez DS (07-08-2007 16:12:25)

Offline

 

#6 07-08-2007 16:49:31

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: zlot??

en o s tary przeciez zarcik z tym zjebaniem zlotu...to miala byc ironia

rok temu w sopocie cos bylo...chetnie pewnie ludzie przyjada

ale piszesz ze zlot to wszystkim sie kojarzy z duza liczba osob ;p

Offline

 

#7 07-08-2007 18:41:01

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: zlot??

No coz, rok temu byl org. zlot w Sopocie, potem w kraku... niby masa ludzi wiadomosci rozeszly sie po forach..a przyjechalo ile osob? Nie pamietam Sopotu, a z Krakiem jak to bylo Smoku? 20 osob sie zapisalo a bylo w rzeczywistosci?

ekhemm bez komentarza, moje NLP to moje NLP, na kluby nie chodze tak czesto Smoczku wiec nie boj zaby;) Biore z tego co dla mnie dobre. Prawda jest taka ze mozesz ocenic tylko obiektywnie to co pisze a nie to kim jestem:-)

tak tak DC zycze Ci powodzenia z tym Zlotem:-)

pozdrow

Offline

 

#8 07-08-2007 19:19:08

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: zlot??

my mielsimy w lutym zlot w szczecinie... mailo byc z 8-10 osob max, przyszlo ponad 30 osob, pol godziny szukalismy odpowiedniego lokalu zeby pomiesic wszystkich... wiec z tym roznie bywa,
od nas bedzie jakies 10 osob plus napewno ekipa z wielkopolski, wiec cos na poczatek jest

Offline

 

#9 07-08-2007 20:55:34

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: zlot??

w krk spotkanie bylo zajebiste i gdyby nie to nie poznalbym bialego i reszty od ktorych w ch** rzecyz sie nauczylem...na pierwszym ok 15 osob na drugim zjawilo sie moze 10 ale i tak nie poszlismy zorganizowana grupa bo mnie nie bylo z pewnych waznych powdow na czas ;p i tak wszyscy sie rozeszli ja pier**** pamietam te zajebiste norweszki a bylo ich 5 ktore chcialy ze mna i zbialym isc na party ale je old virgin jak to powiedzialu (opiekunka) zatrzymalazajebsite sa takie spotkania i jezeli ktos tylko ma okazje na jakies wpasc to niech sie dlugo nie zastanawia

drugie spotkanie nie tak mialo wygladac no ale coz poradze i tak sie ciesze ze na pierwsyzm bylem bo to byl moze drugi albo 3ci tydizen wypasu i spojrzalem na pewne sprawy inaczej

smoczku nie smoczku...powiedzial co spostrzegl w stosunku do twojej osoby...i sie juz nie odzywa :]nie chce mi sie bawic w defalizacje twojej osoby tak jak ty to probujesz robic na mnie ;p

pozdro

ps przydaloby sie zeby admin wkroczyl

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (07-08-2007 21:00:06)

Offline

 

#10 07-08-2007 21:13:00

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: zlot??

DS, napisz co, jak, kiedy, gdzie, o której, itp. Jeżeli organizujesz taki zlot, to musisz mieć plan i znać miasto, poza tym część osób pewnie nie znałaby całego miasta, więc najpierw trzeba bylo spotkać się np na dworcu PKP. Część chętnie by spędziła noc, więc jakieś tanie hotele czy noclegi - warto byłoby się zorientować

Na wstępie jestem chętny

Pozdro

Offline

 

#11 07-08-2007 21:41:44

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: zlot??

to sa miejscowosci nad morzem wiec o nocleg nie ma sie co martwic... do konca sierpnia jeszcze troszke czasu

wszytskiego sie dowiesz

w ten weekedn jade do miedzyzdroi na male rozpoznanie terenu to jest spory kurort wypoczynkowy jak ktos nie kojarzy, w gre wchodzi jeeszcze druga miejscowosc czyli rewal, jest to duzo mniejsze miasto ale bardziej imprezowe i moim zdaniem wiecej tam mlodych goracych laseczek

spac mozna zawsze pod namiotem, powiedzmy ze 2-3 osoby wynajmam hotel i reszta ma gdzie sie umyc itp
pole namiotowe kosztuje od 5zl za dobe, pokoj dwuosobowy od 30zl z tym ze jest problem z wynajeciem tylko na jeden dzien... ale wystarczy troszke bajery i idzie sie dogadac

z dojazdem to najlepiej dojechac do szczecina a pozniej busem lub pociagiem, koszt dojazdu z szczecina do miedzyzdroi lub rewal to ok 15zl

Ostatnio edytowany przez DS (07-08-2007 21:47:58)

Offline

 

#12 08-08-2007 01:14:24

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: zlot??

Pomysl zlotu byl kilka razy poruszany - min. przez WL (Sopot) i NLP'owiczow (Warszawa)... efekty byly rozne.  Wszystko zalezy od organizacji, czasu i coz... prywatnych mozliwosci forumowiczow


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonpbf.pun.pl www.oi.pun.pl www.b3.pun.pl www.psychologiaogolna.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl