Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-08-2007 18:18:02

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Mam numer..i...

Sluchajcie, sprawa wyglada tak. Wpadl do mnie kilka dni temu kuzyn, i jakos tak zeszlo na tematy kobiet, a konkretnie na temat pewnej dziewczyny. Ponoc, bardzo ladna i nie dostepna. Mam do niej tylko numer, imie i nic pozatym, nawet jej nie widzialem. Chce zadzwonic etc - sprobowac - traktuje to jako wyzwanie. Uwazacie ze to ma sens ? Jezeli tak to wszelkie sugestie, pomysly na prawde mile widziane.

Offline

 

#2 06-08-2007 18:20:03

DS

Advanced

8688410
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 60

Re: Mam numer..i...

probuj stary... ja osobiscie nie dzownie do dziewczyn ktorych nie widzialem badz nie pamietam jak wygladaly ;P

Offline

 

#3 06-08-2007 19:19:41

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Mam numer..i...

Zgodze sie z DS, ale jak chcesz Nowych doswiadczen nigdy nie za wiele


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 06-08-2007 20:57:38

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Mam numer..i...

[Text Game] SMSy - tajna broń
Kazdemu kto chcialby spróbować polecam zastosować metodę smsowego podrywu.

Skuteczność wysoka, tym większa im mniejsze jest prawdopodobieństwo że kobieta wie kto do niej pisze. Polega na wykorzystaniu zaskoczenia i ciekawości kobiety, a dodatkowo na wprowadzeniu jej w odpowiedni stan. Nie trzeba ściśle przestrzegać szeregu podanych niżej zdań ale ważne aby w poszczególne zdania znalzaly sie w tej serii smsów.

Jedyny problem to uzyskanie nr telefonu do tej kobiety, ale nie ma nic za darmo.

to po kolei:

Ty : "Czy zawsze w tak bajeczny sposób uśmiechasz sie do wszystkich ludzi?"

Ona: "..."

2. : "A gdybyś zobaczyła i uśmiechneła się do meżczyzny który z jakiś tajemniczych powodów Ci sie sposobał, a on odwzajemnił uśmiech i śmiało podszedł do Ciebie pytając się jak Ci na imie. To co byś powiedziała?..."

Ona "..."

3. "A gdyby on zaproponował kawe, to co byś zrobiła?.."

Ona "..."

4. "A gdyby nadzwyczaj dobrze Ci się z nim rozmawiało, a on by się do Ciebie przybliżył dotknął Twojej dłoni, i później pocałował, to czy sprawiłoby to kobiecie przyjemność?..."

Ona "..."

5. i tu działamy;

- albo podchodzimy do niej i ... (wiadomo co robimy - czyli realizujemy scenariusz opisany wyzej :-))

- albo podkręcamy ją jeszcze jednym smsem np "o tematyce owocu" i dopiero poźniej podchodzimy

- albo podajemy inne kontakty; gg, skype



Jednak panowie jeśli to nie jest podryw przez internet np sympatia to absolutnie wymagalne jest aby podejść - wg kobiet to bardzo meskie zachowanie i na pewno mocno zaplusujecie.

Jeśli wykona się to co opisało się wcześniej w smsach bez wyraźnego stresu (one to wyczuwają) to ciekawe przygody są murowane.

Tekst pochodzi z Forum Mystery Method
Możesz zawsze spróbować tak

Pozdro

Offline

 

#5 07-08-2007 02:17:00

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Re: Mam numer..i...

Dzieki, tego mi bylo trzeba. Wracam z Kraka za 2tygodnie i biore sie za nia. Jestem ciekaw efektow.

Offline

 

#6 07-08-2007 20:32:47

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Mam numer..i...

Niewidziałem panienki a mam dzwonić, hmm no to naprawde musisz być dobry, ja ososobiście tego nie preferuję, ale jeśłi już chcesz to proponuje sposób sms. zaprezentowanego przez Alexa
Pzdr.


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 08-08-2007 01:13:26

Smajti

Początkujący

Zarejestrowany: 30-07-2007
Posty: 17

Re: Mam numer..i...

Jestem wlasnie na takim etapie przez DC, ze staram sie robic wszystko, byleby nabyc nowe doswiadczenie:D Jak pojdzie do bani to trudno. Korona mi z glowy nie spadnie.

Ostatnio edytowany przez Smajti (08-08-2007 01:13:50)

Offline

 

#8 08-08-2007 01:26:43

Soke

Advanced

Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 20

Re: Mam numer..i...

I o to chodzi to jest dobre podejście trenuj bo nie masz nic do stracenia:D
Uwodzenie ma być zabawą pamiętaj o tym.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.oi.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl www.b3.pun.pl