Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-08-2007 22:49:41

Boski

Advanced

6214056
Zarejestrowany: 28-04-2007
Posty: 34

3 filozofie - porównanie

Ostatnio na jakimś innym forum znalazłem takie porównanie i opis 3 najważniejszych filozofii uwodzenia.

"Jest wiele genialnych filozofii pua. Czasami są ze sobą zupełnie sprzeczne. Skuteczność któregoś ze styli uzależniona jest od twojego charakteru, oraz od panienki, którą starasz się uwieść. Mimo wszystko uważam, że powinieneś mieć własny styl, ale korzystać z tego, co wymyślili inni to żadne przestępstwo (zwłaszcza jeżeli jesteś początkującym pua). Ja uważam za najlepsze style styl Mystery, BB i Ross Jeffries.
Mystery

O co w tym chodzi? Mystery zakłada, że to sam target powinien się o ciebie starać. Zdobywasz uznanie wśród jej przyjaciół ją samą ignorując. Zakłada też stosowanie negów wobec niej.
Kiedy stosować? Mystery Method jest skuteczne na najbardziej atrakcyjne i śmiałe panienki, jednak wykonanie jest możliwe tylko w przypadku, kiedy jest z grupą przyjaciół. Mystery Method posiada jeszcze jedną zaletę. Możesz uwodzić dziewczynę przy jej chłopaku. W tym przypadku nie będzie mógł cię o nic oskarżyć.
Jakie cechy ja powinienem posiadać? Zdecydowanie powinieneś posiadać charyzmę. Musisz umieć tryskać energią i poczuciem humoru, wyróżniać się spośród tysięcy innych ludzi. Powinieneś być wygadany
Bad Boy

O co w tym chodzi? BB zakłada coś zupełnie odmiennego niż Mystery. Uważa, że dziewczynie powinno się od razu okazywać zainteresowanie (patrz direct)
Kiedy stosować? Metodę BB radzę stosować jedynie w sytuacjach, kiedy nie wiesz jak zacząć rozmowę. Radzę jednak uważać. Skuteczność metody BB w kontaktach z najbardziej atrakcyjnymi dziewczynami jest dużo niższa.
Jakie cechy ja powinienem posiadać? W zasadzie do stosowania metody BB nie powinieneś posiadać żadnych szczególnych cech. Dlatego właśnie polecam stosowanie tej metody początkującym.
Ross Jeffries

O co w tym chodzi? Ross Jeffries korzysta z osiągnięć NLP. Bezpośrednio odwołuje się do kobiecych emocji jednocześnie kierując je za pomocą gestów (zakładanie kotwić) na siebie.
Kiedy stosować? Bez wątpienia jest to bardzo uniwersalny styl. W zasadzie możesz stosować go zawsze i na każdej panience.
Jakie cechy ja powinienem posiadać? Metody tej nie polecam początkującym. Potrzebujesz dużo pewności siebie, umiejętności wzbudzania odpowiednich emocji, oraz odpowiednią mowę ciała."

Co o tym myślicie?


Pozdrawiam Boski

Offline

 

#2 03-08-2007 15:48:08

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: 3 filozofie - porównanie

Szczerze zabraklo mi Daida X oraz Juggler'a - niesamowicie duzo od nich wyciagnelem ... szczegolnie od Juggler'a


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 03-08-2007 22:16:32

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: 3 filozofie - porównanie

swingg swingg cat panowie to jest potega : D

Offline

 

#4 04-08-2007 04:17:27

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: 3 filozofie - porównanie

Oj tak Ale dla Ciebie jest potega bo ostatnio silujesz sie nim


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 04-08-2007 11:40:44

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: 3 filozofie - porównanie

Co myslimy o opisie tych trzech filozofii?

Koles opisal je strasznie polowicznie i na dodatek nie ma w tym za grosz obiektywizmy. Jest za to sporo generalizaji typu: to jest dla poczatkujacych a to nie, to dziala tak, a tu nie powinienes miec zadnych cech... etc.

Skuteczność metody BB w kontaktach z najbardziej atrakcyjnymi dziewczynami jest dużo niższa.

no tutaj dojebal jak grochem o sciane

Glupie generalizacje i odeslalbym go do przejrzenia metody Bad-Boya bo takim wciskaniem kitu ludziom moze zrobic krzywde. Bad-Boy mowi o konkretnym trzymaniu ramy, cowiecej podejscie directowe- do tego przydalaby sie konkretna pewnosc siebie, ktora nota bene kazdy w sobie ma tylko teraz ja wydobyc.

Jakkolwiek, tez polecalbym zaczac od Bad-Boya i nie dlatego ze ktos mowi ze jest latwy czy etc. dla kogos bedzie latwy ld akogos nie. Dlatego od BB bo prezentuje silny fundament ramy i daje solidny poziom do dalszego rozwoju w PUA, BB sam w sobie wystarcza i tyle, warto wziac conieco takze od innych.

Zapomnial o ZAN-ie

Zan wyprowadza nowe podejscie naturala, swiatlego uwodziciela, nie uwaza sie za PUA bo nie musi nim byc, uchodzi wsrod kobiet za kobieciarza i podrywacza, jest rownoczesnie przyjacielem dla kobiety, kbieta jest jego slaboscia. A on jest slaboscia kobiet. Moim zdaniem jedno z najlepszych polaczen w spolecznosci prezentuje wlasnie Zan. Stosuje sposoby na rozbawiciela rownoczesnie nie kryjac sie z niczym, ukazuje jaki jest i szanuje kobiety otwarcie.


Zapomnial o Davidzie DeAngelo, na rozbawiciela kazdy zna, w smiechu jest czasem wieksza potega niz w hipnozie. (uwaga bo to tez moja wlasna generalizacja).

Gunwitch: jego metoda przerzucania silnego stanu sexualnego na kobiete i tym samym wywolanie silnych rzadzy do faceta, zupelnie inny system nastawiony czesto na pojedyncze kobiety oraz szybki domyk w ostatniej fazie.


pozdrow

Offline

 

#6 04-08-2007 14:01:55

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: 3 filozofie - porównanie

DeMarco napisał:

Oj tak Ale dla Ciebie jest potega bo ostatnio silujesz sie nim

widzejego moc i jak to na mnie dziala faceta ktory nie jest tak podatny na emocje jak kobieta

Offline

 

#7 04-08-2007 15:49:59

Soke

Advanced

Zarejestrowany: 18-06-2007
Posty: 20

Re: 3 filozofie - porównanie

Jak dla mnie David X wymiata

Offline

 

#8 04-08-2007 16:57:03

Skylook

Advanced

Zarejestrowany: 16-03-2007
Posty: 55

Re: 3 filozofie - porównanie

to moze nie skupiajmy sie na porownywaniu filozofi poszczegolnych puasow
tylko napiszcie jak potrafiliscie zrozumiec ich mysl i ja wykorzystac

Offline

 

#9 04-08-2007 20:57:25

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: 3 filozofie - porównanie

Jak zrozumieć ich myśl i ją wykorzystać? Aby to zrobić jak najlepiej i najbardziej naturalnie trzeba dobierać takie metody, by pasowały one do naszej osobowości, do naszego stylu. Nie można opierać się tylko na jednym "guru".

Nie łudźmy się - nie ma uniwersalnej techniki. Ja staram się poznawać każdą z technik tak jakby wychodziła ona ode mnie - nie biorę ich w całości i nie odrzucam w całości. Wyciągam tylko to, co do mnie pasuje, co wydaje mi się naturalne.

Teraz właśnie przerabiam sobie filmy Zana i muszę powiedzieć że dużo rzeczy mi pasuje, a np. w NLS - prawie nic, gdyż wydaje mi się ta technika sztuczna (oczywiście to jest moje zdanie). Ale ale, każda dziewczyna jest inna i dlatego trzeba wyczuć co będzie najlepiej pasować - czy zgrywać nagrodę, żeby ona nas zdobywała, a może od razu powiedzieć szczerze o naszych uczuciach albo rozbawiać ją metodą c&f.

Dlatego moim zdaniem - poznawajcie nowe style, podpatrujcie innych, ale uważajcie, by Wam sie we łbach nie poprzewracało od nadmiaru materiału. Dobierajcie starannie metody, ćwiczcie i kalibrujcie swoje osobowości. Uczymy się w końcu całe życie

Pozdro

Offline

 

#10 04-08-2007 23:50:17

Shahon

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 51

Re: 3 filozofie - porównanie

Alex

Ale ale, każda dziewczyna jest inna i dlatego trzeba wyczuć co będzie najlepiej pasować

cos mi sie zdaje ze tutaj sie zapedziles. Trzeba dopasowac technike do NAS a nie technike do danej dziewczyny. Jest tyle metod a kazda dziala, nie kazda dziala DLA Ciebie.

pozdrow

Offline

 

#11 05-08-2007 04:13:05

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: 3 filozofie - porównanie

Poprostu : KALIBRACJA


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.bombelek.pun.pl