Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 31-07-2007 00:21:08

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Kolejna nowa strona

http://www.pualifestyle.ugu.pl

Zapowiada się ciekawie... może to kontynuacja upadłej strony pualifestyle.pl ? Jest tam nawet fajna misja trzytygodniowa

Do krytyków: nikomu ie każę się zagłębiać w teorię i nie praktykować, ale każda taka strona i dodatkowe materiały po polsku są na wagę złota. A wiadomo, że należy te materiały praktykować

Tutaj jeszcze coś jest: www.podrywanie.org

Offline

 

#2 11-09-2007 21:36:45

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Kolejna nowa strona

Zobaczyłem i oceniłem - bida z nyndzą kolejny blog z przekopiowanymi materiałami coś tam tajpan powrzucał swojego niektóre ciekawe inne to zbiór podstaw (ale niemówie że niepotrzebnch) Jak się tym zajmie to może pociągnie jeszcze a jak nie to już widze że booty zjadają mu stronke i jeszcze jeden potężny minus w linkach nie ma seductionpoland a to poważne przeoczenie


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#3 09-10-2008 15:28:46

Arturro-1990

Friend

Zarejestrowany: 05-09-2008
Posty: 37

Re: Kolejna nowa strona

Hej Ja poleam tę stronę;
www.seductionbase.com
jeśli ktoś ma kłopoty z agielskim radze ściągnąć translator do moziili.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bombelek.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.wilcza.pun.pl