Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-06-2007 22:33:39

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Patent - energia

Przetestowałem ostatnio na swojej pannie pewien patent. Po poście @chudego zacząłem sobie zdawać sprawę, że w moim związku zaczynam tracić swoją ciężko zbudowaną ramę. Laska dwa dni z rzędu nie dała mi dojść do majtek, choć potem jak ją już trochę (w swój sposób) rozgrzałem, powiedziała, że miała najlepszy orgazm w życiu. Skłoniło mnie to do pewnych przemyśleń. Postanowiłem na następnym spotkaniu wypróbować coś nowego. Do tej pory próbowałem ze dwa razy nakłonić ją na FC (gdybym bardzo chciał to osiągnąłbym to inaczej ale ja po prostu nienawidzę być needy i chciałem, żeby ona sama doszła do tego, że bardzo tego chce) ale jakoś tak bez rezultatu (profil społeczny – za wcześnie itp.). Na następne spotkanie spóźniłem się specjalnie 10 minut (ona z 5 „Spóźniłam się a Ty jeszcze bardziej”), od razu przejąłem inicjatywę. Złapałem ją za rękę, popatrzyłem w oczy, mówię „Idziemy do parku” (Cały czas rozpierająca energia). Po drodze ona coś opowiada, staję, przyciągam za rękę, KC, idziemy dalej („Czy Ty w ogóle słuchasz co do Ciebie mówię”). W dalszej drodze cały czas emanuje energią. Ona coś tam zaczyna mamrolić, ja na to: „Taki piękny dzień, drzewa zielone, kwiatki kwitną a Ty aby narzekasz” (Zawsze mi wyrzuca, że maruda jestem). Po paru zdarzeniach (nie chce mi się już opisywać), w parku sadzam ją koło siebie (zawsze chcę, żeby siadła mi na kolanach), kładę się na ławce „Miziaj mnie” . Ogólnie cały czas gadam, jestem naładowany pozytywnie, skaczę, tańczę, biegam i we wszystkim przejmuję inicjatywę. Jak to się skończyło? W biały dzień u mnie w domu, na nie pościelonym łóżku nasze pierwsze podwójne FC

Z tego co tu opisuję możecie nie wyciągnąć żadnych szczególnych wniosków, jednak ten styl bycia trzeba po prostu zobaczyć. To nie było typowe zachowanie na zasadzie bycie spokojnym i dowcipnym – to rozrywająca energia. Jeśli naprawdę chcecie zobaczyć jak to jest obejrzyjcie sobie film „Życie jest piękne”. Tam główny bohater prezentuje właśnie to o czym mówię.

Tutaj:
http://www.osloskop.net/r/1757.html

Co można osiągnąć?

-    Odbudowana rama w pół dnia
-    Niezapomniane wrażenie stworzone na dziewczynie
-    Pokazanie samemu sobie, że stać nas na bycie naprawdę atrakcyjnym


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yourninjaway.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.transport.pun.pl