Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 30-05-2007 23:54:43

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Uwaga tu biją.

z klubami racja

a fry nic nie znacza :]

Offline

 

#17 31-05-2007 11:03:30

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Uwaga tu biją.

Czekaj jeszcze niedawno wpiedol był kwestią BLa.

A w klubie w którym nie ma łysych ludzi nie można dostać wpierdol? Myślę że jest to bardzo losowa sprawa.

A dlaczego moje fry mają Cię przekonywać? Co jest dobrym dokończeniem? To co Ty uważasz za dobre, czy to co ja? Mój fr moje zakończenie , zresztą fr chyba nie ma być czymś co buduje naszą wartość na forum. Już raczej dyskusje o technikach mogą bardziej to zrobić. Bo żeby dyskutować o technikach trzeba mieć wiedzę i doswiadczenie (tak mi się wydaje) a fra każdy może napisać dowolnego, nawet wymyślonego. Więc raczej z dystansem podchodzę do frów i ludzi którzy ruchają 2 laski jednej nocy i są najlepszymi PUA w Polsce.

Offline

 

#18 08-06-2007 13:17:49

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Uwaga tu biją.

Wp.. mozna dostać zawsze i wszędzie, jak nawet sie zabija dla 50gr. nie ma zasady, ani wyjatków.
W krk jako tako jest, ale inwazja Englishmenów zaczyna byc denerwująca, laski wypatrują funciaków, pifo to dla nich nic tylko drinów by się chciało, ogólne bydło potłuczonych kufli, spiewów i sygnetów podstarzłąych 40 z jakiegoś chmapszer, masakra.
Ja duzosie bujałem po klubach dziś mniej, brak czasu, ale nigdy w pąłe nei dostałem, może dlatego że jestem ostrożny, a może to kwestia czasu... lottto można powiedzieć.

Co do kowbojów klawiatury i super-ruchaczy, eh naszczęscie tu takich nie ma a przyjanmnije dawno nie widziałem, pozatym większośc ludzi jako tako się zna, kojarzy więc co rozsądniejsi ludzie nię będą ściemniąc bo teren zaraz ich zweryfikuje. POztym bardzo łatow poznać po tym co i jak piszę czy ma pojęcie o czym mówi.

Pozdro dla -=<KKT>=-

Ostatnio edytowany przez Wiewiór (08-06-2007 13:20:26)


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piastbialystok.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl