Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-05-2007 22:43:30

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Uwaga tu biją.

Krótki fr.

Poszedłem z moim najlepszym składem na imprezę z okazji zakończenia matur. Tym razem zupełnie nowy lokal nie w centrum tylko na peryferiach Torunia (moje miasto rodzinne). Ogólnie pełno otwarć które są wynikiem głownie mojgo fantastycznego nastroju. Naprawdę odmienionym jestem teraz człowiekiem.

Wyczaiłem na parkiecie hb 9, naprawdę cudowna prawie że SHB trochę za niska jak dla mnie dlatego 9. Faceci w ogóle nie approachowali, tylko przyglądali się w milczeniu. Nawet za blisko niej nie tańczyli. Więc wstałem podbijam i bujam się na przeciwko, laska odwróciła się ode mnie. Pomyślałem że za młody jestem. POdchodzę do niej i mówię że koniecznie chcę ja poznać, że jest tak niesamowicie piękna że nnie wybaczyłbym sobie gdybym jej nie poznał. Bardzo ma zmieszaną minę, ja się naprawdę zdziwiłem bo powiedziałem to w sposób który zawsze działa. Chwilę stoję i czekam na reakcję. Aż nagle JEBUDUUU. Dostałem krzesłem w plecy!!!!!! Serio!!!!!!!!!! Jej chłopak jakiś karku zajebał mnie w plecy krzesłem. Nie byłem w stanie wstać przez długi czas. Na szczęście koleś mnie nie skopał. Tylko znajomi mnie wzięli pod ręce i wynieśli szybko. Tak mnie zajebał że go nawet nie zobaczyłem. Kumple opowiadali że myśleli że po mnie. Mam ogromne siniaki teraz.

Nauczka dla PUA. Ale powiem szczerze że mam wielką ochotę odbić mu kobietę. Za wszelką cenę. Pójdę tam jeszcze kiedyś.

Offline

 

#2 28-05-2007 23:14:16

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Uwaga tu biją.

hover napisał:

Ale powiem szczerze że mam wielką ochotę odbić mu kobietę. Za wszelką cenę. Pójdę tam jeszcze kiedyś.

buehehhe ^^ no comment
Ciesz sie tylko ze nie dostales z tulipana w leb bo bys mial wiecej szwow niz wlosow tak jak moj kumpel;]

No coz niestety nie poradzisz nic takie to zycie w tej Polsce... razem z samcami beta.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 28-05-2007 23:18:47

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

Teraz jak Ją spotkasz to powiec, że jej chłopak zachwował się nie przyzwoicie do nieznanej osoby I kontynuować dalej te "bliskie spotkanie".

PS. Patrz za siebie


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#4 28-05-2007 23:50:27

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

Jak czasami czytam takie posty (nie kieruje tego personalnie ) to się zastanawiam...co jest ??

Gdzie wy chodzicie ?? Do jakich miejsc szukać szczęścia ??
Nie wiem... mnie zawsze odrzucały jakieś dziwne kluby w, których gościa walą się po ryju... ot tak... chodzą tam dziewczyny, które mnie nie interesują ... Nie lubię chorób wenerycznych;

Po drugie...coś musi być nie tak w waszym stylu, BL, subkomunikacji;
Ja np. mieszkam na podobno niebezpiecznym osiedlu...a jeszcze (odpukać ) żaden cwaniaczek nie próbował sił... Po prostu 'chłopaki' nie wiedzą czego się mogą spodziewać;
To tak jak z dziewczynami i modelem kontrastu BB;
Z jednej strony (sub)komunikujesz ze jesteś delikatny i emocjonalny, z drugiej że jesteś kawał skurwysyna;
Tak samo jest i z facetami - z jednej subkomunikujesz że jesteś delikatny (nie chce używać słowa pedał ), ale z drugiej ...gość się zastanawia...'k****, dlaczego on jest taki pewny siebie ? Może ma plecy, może ma klamke...itp itd. '

Nie mylcie tylko tego z cfaniakowaniem - bo skonczy sie tragicznie;

Przemyślcie...może coś z tego potoku słów wyciągniecie;]
Pzdr.


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#5 29-05-2007 09:55:02

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Uwaga tu biją.

Okej, więc teraz jest rano i tego posta piszę już po zastanowieniu.

Po pierwsze dziękuję Bogu że żyję

Nie tknę tej laski już nigdy, bo naprawdę się boję. Nigdy też już tam nie pójdę, bo też się boję.

Do WhiteHorse: Miejsce jak miejsce. Wygladało całkiem porządnie, same skórzane sofy (nie wiem jak w innych miastach ale w Toruniu nie wszędzie taki luksus ) telewizory i ogólnie czysto i przyjemnie. Ludzie też wyglądali okej. żadnych dresów. Sporo fajnych lasek. Ja niczego więcej nie wymagam od klubu. A z tymi chorobami wenerycznymi to wiesz że chyba nigdy nie możesz być pewny że jesteś bezpieczny. Nie możesz nawet powiedzieć że w tym klubie prawdopodobieństwo mniejsze a w tym większe. Pozory często mylą.

A co do tego BL-a. Mój jest wystarczający do rwania dupek o jakich marzyłem będąc excuserem. Nie chcę go zmieniać żeby jeszcze dodatkowo pasował jakimś bandziorom. Zresztą ja myślę że to nie jest sprawa BL-a, tylko po prostu nieodpowiedniej laski do której uderzałem. Bo nie sądzę żeby mowa ciała była w stanie przkonać tego kolesia do zaniechania ataku.

Offline

 

#6 29-05-2007 18:32:23

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: Uwaga tu biją.

Już teraz wiesz dlaczego miała zmieszaną minę. Następnym razem jak taką zobaczysz u approachowanej laski to spier***** jak ją pierdolnie to się oduczy ;]  tak btw, to nie życzę ci takiej sytuacji i już współczuję lasce, jeśli ci się taka akcja przydarzy kiedyś.....


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#7 29-05-2007 21:12:58

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: Uwaga tu biją.

WhiteHorse napisał:

Jak czasami czytam takie posty (nie kieruje tego personalnie ) to się zastanawiam...co jest ??

Gdzie wy chodzicie ?? Do jakich miejsc szukać szczęścia ??.

WhiteHorse napisał:

ja zauważyłem że panom wokoło nie podoba się to że za dobrze mi idzie (jeden nawet oblał mnie piwem, żebym się spalił..... nie zapomniałem mu się odwięczyć chwile później ;] )....więc wziąłem numer telefonu ;]

Jak dla mnie kluby, w ktorych leja sie po mordach jak im sie cos nie podoba nie sa duzo gorsze od klubow, w ktorych leja sie piwami.

Tak wiec nie uogolniajmy, w kazdym miejscu mozna dostac po łbie, nawet w najlepszych klubach.

Offline

 

#8 30-05-2007 00:03:02

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

Uogólnienia są potrzebne do zrozumienia świata...więc uogólniajmy;

W każdym klubie można dostać po mordzie, ale w niektórych trzeba się naprawdę postarać....
Są kluby lepsze i gorsze pod tym względem, są kluby do których lubią chodzić dresy, są kluby do których lubi chodzić mafia , są kluby do których lubią chodzić dzieciaki, są kluby dla bogatych bananów, są kluby dla ludzi na poziomie, są kluby dla gości co lubią sobie wypić piwko w zadymionej atmosferze;


Poza tym wolałbyś zostać oblany końcówka piwa z kufla czy żebym Cię walną krzesłem w plecy ??
Dla mnie jest różnica....

W mojej długiej karierze w klubach ... miałem może ze 2-3 razy awanturę...a i tak myślę że gdybym był bardziej cierpliwy to miałbym ją tylko 1 raz...
Więc ?


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#9 30-05-2007 09:55:52

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Uwaga tu biją.

Wiesz zastanowiłbym się czy wybrać klub w którym za friko oblewają piwem czy taki w któym można dostać krzesłem za podbicie do nieodpowiedniej laski. W tym drugim robiąc bezpieczne podbicia przeżyjesz, w tym pierwszym? Taaa...

I co do tych uogólnień, to piszesz to drugi raz jeśli się nie mylę, a ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Niby brzmi mądrze ale jest raczej bez żadnej wartości. Może po prostu źle rozumiem co masz na mysli.

Przykład na idiotyczne uogólnienie: Laska zrywa kontakt z chłopakim, i ten koleś prosi Cię o radę. Ty jako człowiek uogólniający mówisz wymroź sukę sama się odezwie. A to że koleś ją na przykład nawyzywał albo zdradził to nie ma znaczenia, WH uogólnia żeby zrozumieć świat. Tiaaa...

Ja może nie rozumię co się kryje pod tym rozumieniem świata.

Offline

 

#10 30-05-2007 13:03:42

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

hover napisał:

Wiesz zastanowiłbym się czy wybrać klub w którym za friko oblewają piwem czy taki w któym można dostać krzesłem za podbicie do nieodpowiedniej laski. W tym drugim robiąc bezpieczne podbicia przeżyjesz, w tym pierwszym? Taaa...

I co do tych uogólnień, to piszesz to drugi raz jeśli się nie mylę, a ja się z tym kompletnie nie zgadzam. Niby brzmi mądrze ale jest raczej bez żadnej wartości. Może po prostu źle rozumiem co masz na mysli.

Przykład na idiotyczne uogólnienie: Laska zrywa kontakt z chłopakim, i ten koleś prosi Cię o radę. Ty jako człowiek uogólniający mówisz wymroź sukę sama się odezwie. A to że koleś ją na przykład nawyzywał albo zdradził to nie ma znaczenia, WH uogólnia żeby zrozumieć świat. Tiaaa...

Ja może nie rozumię co się kryje pod tym rozumieniem świata.

Oblewanie piwem..było personalnym przytykiem do jednego z moich postów....więc...
Jak go znajdziesz to zrozumiesz.....


Możesz się nie zgadzać...i masz racje NIE ROZUMIESZ;
Jakbyś mniej czasu poświęcał na czytanie teorii z PUA, a więcej na samorozwój to może wpadłaby Ci w ręce jakaś książka do psychologii.... i wtedy wiedziałbyś więcej na temat uogólnień, stereotypów i skryptów;
Nie chce mi się tego tłumaczyć..jak zechcesz to znajdziesz jak nie to dalej będziesz myślał jak myślisz...


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#11 30-05-2007 15:18:07

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Uwaga tu biją.

Bardzo fajny głos w dyskusji. Nie chce mi się tego tłumaczyć. Tak mówią ludzie którym brakuje argumentów.

I mówiąc szczerze to cokolwiek pisałoby w jakiejkolwiek k**** książce napisanej przez kogokolwiek to jeśli by się to nie zgadzało z moimi doświadczeniami to i tak bym to olał. Nie wiem jak Ty ale ja nie padam na ryj przed książką którą napisał jakiś wielki autorytet. Nawet jak książka jest o psychologii (albo o czymkolwiek innym) to od tego co tam jest napisane ważniejsze są moje doświadczenia. W tej książce mówią uogólniać, okej od teraz uogólniam bo jakiś ktos wydał taką książkę która tak każe.

A te uogólnienia są chujowe. Zwłaszcza w PUA gdzie każda sytuacja jest inna. A Ty przecież walczysz o bycie sobą. Tyle piszesz w wątku o inner game. Przecież rutyny to jest w dużej części uogólnianie. Sytuacja = opener.

Offline

 

#12 30-05-2007 18:57:35

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

hover napisał:

Bardzo fajny głos w dyskusji. Nie chce mi się tego tłumaczyć. Tak mówią ludzie którym brakuje argumentów.

I mówiąc szczerze to cokolwiek pisałoby w jakiejkolwiek k**** książce napisanej przez kogokolwiek to jeśli by się to nie zgadzało z moimi doświadczeniami to i tak bym to olał. Nie wiem jak Ty ale ja nie padam na ryj przed książką którą napisał jakiś wielki autorytet. Nawet jak książka jest o psychologii (albo o czymkolwiek innym) to od tego co tam jest napisane ważniejsze są moje doświadczenia. W tej książce mówią uogólniać, okej od teraz uogólniam bo jakiś ktos wydał taką książkę która tak każe.

A te uogólnienia są chujowe. Zwłaszcza w PUA gdzie każda sytuacja jest inna. A Ty przecież walczysz o bycie sobą. Tyle piszesz w wątku o inner game. Przecież rutyny to jest w dużej części uogólnianie. Sytuacja = opener.

Albo ludzie, którym już dawno znudziło się tłumaczenie rzeczy, o których inni już dawno powinni wiedzieć;

W zdaniach powyżej wykazałeś b. wysoki poziom i kultury i inteligencji;
To Ci się chwali;

A tak BTW nawet teraz pisząc do mnie uogólniasz..bo gdybyś nie uogólniał to byś nie był w stanie funkcjonować;

generalizacja bodźca w psychologii — reagowanie (bez uczenia) na podobny bodziec przez tę samą reakcję; siłę reakcji wyznacza podobieństwo bodźców (gradient generalizacji); oprócz podobieństwa zmysłowego (np. kształtu) powodem może być "podobieństwo" znaczeniowe — tzw. generalizację semantyczną, dotyczy to np. słów o zbliżonym znaczeniu;

Bez generalizacji zastanawiałbyś się za każdym razem, czy dziewczyna którą widzisz na drugim końcu baru jest dziewczyna, albo nie wiedziałbyś jak otworzyć drzwi itp.

Drugi Twój błędny pogląd to to że każda sytuacja w PUA jest inna;
Gdyby była całkowicie inna to nie działały by żadne modele, żadne openery, żadne techniki i żaden mindset;
To jak z prognozowaniem trendów na giełdzie papierów wartościowych...każda sytuacja w szczegółach jest inna, ale ogólnie sytuacje się powtarzają;
Gdyby każda sytuacja była inna Mystery nie mógłby stworzyć FAZ A1, A2 , B , C itp.;

Bycie sobą nie polega na odrzucaniu wszystkiego wokoło i przyjmowaniu tylko własnych doświadczeń...
Gdyby ludzie wcześniej postępowali wg. twojego modelu, ludzkość dawno by wyginęła;
Nie jesteś w stanie wszystkiego przetestować SAM;
Np. gdyby ludzie nie przyjmowali z KSIĄŻEK do wiadomości że skok z 20 piętra jest śmiertelny, albo zjedzenie muchomora ?

Czy teraz trafiłem , już mnie rozumiesz ?
Czy nie przyjmujesz tego co pisze, bo to jest sprzeczne z Twoim doświadczeniem ??


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

#13 30-05-2007 23:08:07

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Uwaga tu biją.

No z tymi drzwiami fantastyczny przykład. Jego fachowość powaliła mnie.

Nie powiedziałem że uogólnienia nie istnieją albo że ja nie uogólniam, tylko staram się tego nie robić. I te twoje książki o psychologii mówią chyba właśnie o takich podstawowych sprawach jak w powyższym przykładzie. A jeśli już przy takich idiotycznych przykładach to może weźmy inny. Widzisz w barze laskę, otwierasz ją otwieraczem A, kończy się dymaniem. Za tydzień idziesz znowu do klubu znowu widzisz laskę i otwierasz ją znowu otwieraczem A, bo uogólniasz że laski w tym klubie lecą na ten sam open. Całkowicie bez sensu.

A przecież WH jesteś przeciwnikiem rutyny. Podobno tak bardzo lubisz spontan. 

w inner game napisałeś "samymi technikami seksu nie osiągniesz" a tutaj? o spójnośći też coś pisałeś...

Pewnie że nie jestem w stanie przetestować wszystkiego samemu, ale jeśli już o czymś mam własną wiedzę to mogę konfrontować ją z książkami. A nie zmieniać się wbrew doświadczeniu. Mam rozumieć że gdybyś nie przeczytał w książce żeby nie skakać z 20 piętra to byś skoczył? Chyba pomijasz inteligencję i umiejętnosc przewidywania.

Offline

 

#14 30-05-2007 23:10:47

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Uwaga tu biją.

Np. gdyby ludzie nie przyjmowali z KSIĄŻEK do wiadomości że skok z 20 piętra jest śmiertelny, albo zjedzenie muchomora ?

z ksiazek to wyczytales ? ja tego typu rzeczy z dosw rodzicow i swojego ;)

mystery podrywal podrywal a pozniej stworzyl sobie od tak fazy podrywu, spisal je i sprzedal robiac duza kase na frustracji frajerow  ;) tez tak bym mogl zrobic ;p


nie mozna uogolniac...mozesz wyrwac laske rozpoaczynajac od rapportu ;p jest duzo par ktore dopiero po kilku latach od poznania sie zauwazyli w kims to cos i sie zwiazali ;p wiec nie uogolniaj ;)

jak bylo z potrawami...najpierw jakis "kucharz" probowal probowal dodawal odpowiednie przyprawy w odpowiedniej kolejnosci("kalibrowal") az stworzyl zajebista zupe...po czym spisal przepis a komus ona nie wyszla a niby nie popelnil bledu ...tak samo z mysterym on wam daje przepis ale na kartkach papieru nie mozna wszystkiego spisac...trzeba miec to wyczucie ;p trzeba dobrze kalibrowac i dodawac przyprawy w odpowiednich momentach bo nie zawsze ciasto jest po 20 minutach tak samo wypieczone ;)

Bycie sobą nie polega na odrzucaniu wszystkiego wokoło i przyjmowaniu tylko własnych doświadczeń...
Gdyby ludzie wcześniej postępowali wg. twojego modelu, ludzkość dawno by wyginęła;

bycie soba a zdobywanie niezbednej wiedzy zeby przetrwac to zupelnie rozne rzeczy ;p trzeba przyjac rzeczy ktore sa ci niezbedne, pozniej przyjac jakas filozofie i korygowac ja pod swoja osobowosc. Jezeli shark napisze ci ze jak kupisz kondomy w sklepie to bedziesz super pewy siebie to polecisz to zrobic ? ok pobiegles...ale moze akurat dla ciebie to nie sprawia zadnej trudnosci ? trzeba znalesc SWOJE slabe punkty i je poprawic...ktos moze nie bac sie kupic kondomow w sklepie xD ale boi sie kupic globulki w aptece...niby nie ma roznicy ale tylko wypelnienie 2 zadania sprawi ze pozbedziesz sie odrobiny strachu :] wniosek - nie uogolniaj

nie chce mi sie dalej pisac ;p madry jest WH ale zbyt slepo wierzysz w ksiazeczki ;p swoaj droga chce ci sie tak rozpisywac za kazdym razem ?

a i nie traktuj mojej krytyki jako atak na twoja osobe ;p masz prawo miec inne zdanie ;)

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (30-05-2007 23:11:42)

Offline

 

#15 30-05-2007 23:43:47

WhiteHorse

Advanced

Zarejestrowany: 14-05-2007
Posty: 30

Re: Uwaga tu biją.

Da dyskusja już dawno przestała być merytoryczna....

Przekonywanie was nie jest ani moim celem, ani nie ucierpię jeśli dalej będziecie myśleć po swojemu...
Jak mawia mój dobry kumpel...'Realia wszystko zweryfikują'...
Tak BTW wiecie co mi bardzo dużo mówi o moim adwersarzu na forach o uwodzeniu ??
Tak FRy..i jakoś chłopcy nie widzę w waszym wykonaniu FR'a z dobrym dokończeniem ...więc ??


Poza tym nie mówimy TUTAJ, TERAZ o technikiach  sposobach wyrywania (nie lubie tego słowa ) dziewczyn...a sposobie doboru klubów;
Więc nie wiem o co wam beeee ??
Po wyglądzie klubu, po tym jakich ludzi w nim wiedzę - mogę generalizować (w związku z moimi poprzednimi doświadczeniami ) że jest tam bezpiecznie, albo nie ....
Jak widzę że w lorzy siedzi 15 łysych gości w skórach, którzy widać że oprócz alkoholu zażywali coś jeszcze, to jeśli nie są to moi kumple, to mogę przypuszczać że będą sprawiać kłopoty...
Jak widzę w nocy na ulicy 3 łysych pajaców to mogę przypuszczać że zechcą mnie skroic..więc się na to przygotuje...
Może wam moja generalizacja nie odpowiada ... ale to nie ja dostałem wpierdol ... wiec... Kwestia skuteczności...

Ostatnio edytowany przez WhiteHorse (31-05-2007 00:02:14)


quam minimum credula postero
(Używaj dnia jak najmniej ufając przyszłości)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transport.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.bombelek.pun.pl