Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-05-2007 14:24:55

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Ok sytuacja od poczatku- od poltora miesiaca spotykam sie z pewno dziewczyna, wszystko uklada sie ok, nie ma zadnych zgrzytow itp.

Ale obecnie sytuacja jest co najmniej dziwna. Od soboty ona nie odbiera moich telefonow, nie oddzwania i nie odpisuje na sms-y. W ciagu tych 4 dni 3 razy do niej dzwonilem i wyslalem 2 eski. Przemyslalem wszystkie swoje zachowania i jestem prawie pewny, ze nic nie zwalilem, tym bardziej, ze gdy w sobote bylem z shahonem w spizu gdzie spotkalem jej przyjaciolke, bylem grzeczny jak nigdy ; ).

Zastanawia mnie czy to moze jakis nowy shittest. Moze ktos spotkal sie z czyms podobnym

p.s. dziewczyna ma 20 lat, wiec nie wyczynia cudow w takim zakresie jak gorace 16 i 17, po ktorych naglego nie odzywania sie mozna sie spodziewac

Offline

 

#2 22-05-2007 14:57:09

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

skończyła jej sie kasa na koncie <lol>

Miałem takie akcje Zerwij kontakt i jak napisze to niech wyjaśni, a jak nie to olać. ;]


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#3 22-05-2007 15:26:09

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

nie sadze zeby to byla sprawa kasy na koncie

miaales akcje, ze dziewczyna nagle z niczego przestawala sie odzywac?
Ja sie zastanawiam wlasnie czy to ni zaden shittest na to czy mi naa niej zalezy i czy pojade do niej wyjasnic sprawe

Offline

 

#4 22-05-2007 16:05:25

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

z tego co przerabialem lub widzialem u kumpli to...

jej text bedzie typu 'wiesz, ja musze to przemyslec' pozostaje ja olac by zatesknila, a jak i to nie pomoze to jeszcze tylko na zazdrosc aby totalnie odczula co traci.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#5 22-05-2007 16:14:06

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Odpuść ją narazie, te telefony i esy to chyba za często. Czy to jest shittest czy coś zjebałeś to i tak najlepsze rozwiązanie pozostaje tylko jedno: idź wyrwij coś innego.

Offline

 

#6 22-05-2007 18:28:16

matt

Początkujący

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 8

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Miałem podobną sytuację, myślę,że spotkała kogoś innego. Najlepiej idź do niej pod jakimś pretekstem i wybadaj jak się mają sprawy.

Offline

 

#7 22-05-2007 21:58:05

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Coś mi się to nie widzi.

Pójdzie i jak wybada sprawę? Zapyta? Jak pójdzie to pokaże jak bardzo mu zależy, a jak się nawet dowie że ma kogoś innego, to co? Zrobi scenę? Zacznie ją prosić?

Ona narazie nie chce kontaktu więc pokaż jej że Ci też za bardzo nie zależy, że to ona traci. A żeby to było jeszcze bardziej naturalne i prawdziwe to idź wyrywaj inne.

Powodzenia

Offline

 

#8 22-05-2007 23:53:17

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

nie podobasz jej sie, znajdz inna lepsza pocwicz attraction i nie badz włazidupkiem ;p

BTW...podobanie sie to nie tylko kwestia wygladu

Offline

 

#9 23-05-2007 00:12:55

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

hehe dzieki za liczne odpowiedzi, ale mi nie o to dokladnie chodzi co chyba Wam przekazalem.

Nie zalezy mi na niej i to co sie dzieje w tej chwili w zaden sposob mnie nie dotyka. Jedyna rzecz jaka w tym mnie niepokoi to kwestia, iż nie mam zielonego pojecia jak doszlo do tej sytuacji i o co w niej chodzi. Nie znam przyczyn jej zachowania i nie wiem jaka powinna byc moja wlasciwa reakcja, ale nie chodzi mi tu konkretnie o moja sytuacje, ale o to jak sie na przyszlosc zachowac. Jedyne co mnie wiec niepokoi to to, ze nie umiem z tej sytuacji wyciagnac zednej informacji zwrotnej ( bo nie rozumiem tego co sie stalo ) i nauczyc sie czegos dzieki temu.

Offline

 

#10 23-05-2007 00:38:46

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

heh...pisalem...zbyt niskie att ale sa tez inne mozliwosci...typu wlasnie odkryla ze ma HIVa itp itd nie warto sie nad tym glowic...z mojego pkt widzenia wyglada to tak ze po prostu jestes dla niej dobrym kolesiem, ale nie zajebistym, spotykala sie spotykala minelo troche czasu i zdecydowala ze nie chce sie pakowac w ten zwiazek

Offline

 

#11 23-05-2007 00:54:37

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

z attraction nie bylo problemu zadnego, gdyby o to chodzilo to nie byloby problemu i nawet bym o tym nie pisal tu bo wiedzialbym co zrobic i gdzie byl blad. Problem jest gdzie indziej i nie mam pojecia gdzie.

Offline

 

#12 23-05-2007 09:40:51

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Możesz się z tego nauczyć tego że nie ze wszystkiego mozna wyciągnąć jakieś sensowne wnioski. Powodów które powodują taką reakcję jest wiele. A "DOKłADNIE TEN" zdarzy Ci się pewnie raz w życiu.

Offline

 

#13 23-05-2007 09:42:23

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Jak będziesz zastanawiał się co ona myśli, analizując ciągle i ciągle przeszłość, to staniesz w miejscu. Koledzy podali Ci dużo przyczyn, dlaczego ona to zrobiła, ale po co się tym przejmować? Może się dowiedziała coś o Tobie, co nie powinna? Albo się boi czegoś - np. jesteś tak zajebisty dla niej, że myśli sobie "Cholera, zerwie ze mną dla innej i wpadnę w depresję. Może lepiej skończyć to wcześniej, żebym nie cierpiała?" NIE wiem Różne syfy mogą się pojawić w ich glowach - czasami nawet one same nie wiedzą co robią.

Offline

 

#14 25-05-2007 18:24:41

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Przeanalizuj ostatnie 7 dni waszego kontaktu... moze czegos sie przestraszyla? Moze za czesto sie kontaktowaliscie? Nie mozna wykluczyc ze kogos spotkala Jednoczesnie nalezy brac pod uwage nawet najbardziej nieciekawe opcje Poprostu teraz zwolnij z nia i czekaj na reakcje


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#15 25-05-2007 20:51:25

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

Re: nowy shittest czy co za badziew :/ ?

Hehe z nia nie mam juz zamiaru nic. Ciekawi mnie tylko co skalania kobiety do takiego typu zachowania, nie chodzi mi o przestanie bycia razem, ale o sposob w jaki to sie robi, czyli nieodbieranie telefonu, zaprzestanie jakiegokolwiek kontaktu bez slowa wytlumaczenia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.transport.pun.pl