Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 20-05-2007 03:42:12

mad

Początkujący

8403218
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 4

Mało wypasu, dużo akcji :p

Po dłuższej przerwie w imprezowaniu spowodowanej maturką wybrałem się na iprezke do boom. Kumple z osiedla nie wtajemniczeni. Nastawiłem się na wypas bo po tak długim odpoczynku trzeba było przywrócić dawne moce .
Do klubu wchodze uśmiechnięty wyluzowany, duzo miejsca i jak na razie same sztuki w polu widzenia. Widze 2 dziewczyny ze szkoły,znam je tylko z widzenia. Otwieram na imprezie na którą miały z nami jechać, od razu wchodzę w strefe przyjaciela (kieruje rozmowe tak ze mamy duzo cech wspólnych) rozbudowywuje atraction, potem robie najlepszy PPZ w życiu, laska przez 10 sek nic nie powiedziała a potem z przejęciem eeeejjjjjjj. Wszystko się dobrze układało, zaczynałem poznawac reszte seta, gdy tu nagle ktos wydymał do mojego kumpla, a ze nie odpuszczał i ze znamy bramke szybko impreza zeszła na poziom bokserski, nie mogłem zostawic kolegów w opałach:] na początku najebalismy 3 typków (akcja dzieje się na parkiecie)  ochrona ich wywaliła, siadłem powrotem z dziewczynami ewidentnie im imponując moim wcześniejszym dokonaniem (żałosne ale co zrobić, jak działa trzeba korzystać) ble ble ble, a kumpel cos długo nie wraca, poszedłem sprawdzic przed klub co jest, okazało się ze na głowie jednego została rozbita doniczka(kumpel) inny dostał batonem(nie kumpel:]) ale zaczeli uciekac wiec ochrona łapac ich. Mój błąd że najszybciej biegam zaraz ich złapałem po chwili przybiega reszta chłopaków i montujemy ich( niestety pod kamerą która wszysto nakręciła, za jakiś czas na you tube pewnie będzie można to zobaczyc) wracamy do klubu w którym już byłem dość znany;) niestety okazalo się ze cała bluze mam we krwi;/ (nie swojej),szybka interwenca kolegi i ani śladu ;p. Żeby ten post nabrał charakteru pu powiem ze 1 raz w zyciu domknąłem laske 7 lat starsza(26lat) która ma 3 letnie dziecko. Wygladało to tak: co chwile gadaliśmy przez całą impreze, a ja myślałem ze jest w moim wieku. Wydaje mi się ze nie rozmawiała ze mną tylko przez grzeczność, dowiedziałem się ze ma dziecko, wybadałem czy ma kogos, no i jak miałem wychodzic poprosiłem ja na chwilke na bok i pytam się czy mam szanse spotkac się z samotną mamą, zrobiła wielkie oczy i mowi ze jest w szoku, tłumaczy ze jest za stara i ma dziecko i ze nie pamieta swojego nr. na co ja mowie ze fajnie nam się gadało i czy na pewno nie chce się spotkac bez zobowiazań, dała mi nr. Mam nadzieje ze się z nia spotkam i będzie ok., chodz mi tak na niej nie zalezy bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze będę miał LTR z czego się ciesze

Ostatnio edytowany przez mad (20-05-2007 10:55:45)

Offline

 

#2 20-05-2007 21:58:59

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Mało wypasu, dużo akcji :p

nieźle hehe

szkoda ze nie zamiescilem tego raportu z dnia co poznalem barbie hehe co ta laska do Ciebie mowi "teraz czuje sie jak  dziesiątka" hehehe masz wiecej czasu wiecej wypasasz i wieksze sukcesy niedlugo wybitka do klubow

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magi1nation.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl