Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-05-2007 12:33:13

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Fortuna kołem się toczy:D

Dobry wypadzik, choć skłania mnie do przemysleń.

Umówiłem się na imprezę z HB8, którą już znam jakiś czas. Nasza znajomość cechuje się tym że często się kłócimy, co ja osobiście uważam za plus bo nigdy dzięki temu się z nią nie nudzę, wyzwalamy wzajemnie swoje silne emocje:D

Mieszka ona blisko klubu w którym mieliśmy się bawić, było tam jeszcze sporo naszych wspólnych znajomych. Jakieś 10 min przed spotkaniem dostaję od niej esa że nie ma ochoty na impreze teraz, że pójdziemy tylko na spacer. No w ch** ignoruję to. Spotykamy się, buziak, i idziemy w stronę klubu. Doszliśmy tam, chcę wchodzić do środka a ona staje i mówi że nie idzie. W końcu powiedziałem że wchodzimy na 10 min jak nie będzie się jej podobać to niech idzie, daleko nie mieszka. Weszliśmy a ta siada i milczy, patrzy się na telewizor i nic więcej. Wkurwiłem się, powiedziałem że może już sobie iść. Wstała zaczęła się ubierać, ja poszedłem do znajomych. Zaraz wróciła do mnie i poprosiła żebym ją odprowadził. Mogłem nie odprowadzać, pozostałbym chociaż w zgodzie z samym sobą. Idziemy, po chwili już normalnie gadamy (za miękki jestem). No ale doszliśmy do mementu że pewna dyskusja przerodziła się w kłótnię, i już idziemy dalej nie rozmawiając. Dochodzimy do miejsca że w jedną stronę droga do klubu w drugą do niej. Ona tekstem "Możesz już tu skręcić", dotknęło mnie to naprawdę. Odwróciłem się do niej spojrzałem w oczy i zajebiscie poważnie powiedziałem "Jeśli chcesz żebyśmy rozeszli się w takich nastrojach i w takiej sytuacji, to nie ma problemu, tylko nie licz że kiedykolwiek się jeszcze spotkamy" Odwróciłem się i poszedłem. Byłem zadowolony z tego co powiedziałem. Laska za chwile mnie dogoniła, przeprosiła. Odprowadziłem ją do domu, przed domem nawet jj nie przytuliłem przed odejściem. Stanęliśmy przed klatką odwróciłem się i idę. Powiedziała "I nie pożegnamy się?" Odwróciłem się podszdłem objąłem ją, potem złapałem za kark odchyliłem głowę i KC.

Okej wracam do klubu. Do znajomych przysiadła sie jakaś hb8 czarne kręcone włosy, lubię takie. Podbijam witam się, zabieram ją na parkiet, chwilę tańczymy. W ogóle dziwna laska, jak ją objąłem i położyłem jej ręce na moich ramionach to stanęła i patrzyła na mnie przestraszona. Zrezygnowałem z tego, chwile jeszcze tańczymy. Przychodzi jakiś koleś i macha do tej laski, a ona bez słowa odchodzi ode mnie idzie do niego i z nim gada. Okej zostałem olany. Wracam do stolika, zaraz przychodzi ta laska, siada. Zupełnie ją olewam, w sposób naturalny i spójny, bo naprawdę mnie wkurwiła. Gadam z wszystkimi innymi, dusza towarzystwa, nie zwracam na nią uwagi. 15 minut laska wstaje i zaczyna się zbierać, podchodzi do mnie, i mówi "Sorry, za to na parkiecie, rozumiem że mogło Cię to wkurzyć." Ja na to "Okej nie ma sprawy". Siadam, laska żegna się z ludźmi, wychodzi. Wstałem poszedłem za nią, dogoniłem i mówię "Chętnie Cię poznam, podobają mi się osoby które umieją się przyznać do błędu. Daj mi swój numer telefonu". Dostałem spoko wracam do klubu.

I teraz ostatnia akcja. Zauważyłem laskę jakieś hb8,5. I autentycznie nie wiedziałem co powiedzieć. Więc użyłem mrożonego otwieracza, potem jeszcze sześcian. Nie zaprezentowałem w ogóle siebie tylko jakieś durne techniki. Nie otrzymałem od niej zainteresowania więc nawet nie próbowałem domknąć, to byłoby bez sensu.

Wniosek: Jebać techniki

Edytowany na życzenie:D soa, faktycznie w ch** to wyglądało, tak jakoś prowizorycznie to podzieliłem

Ostatnio edytowany przez hover (09-05-2007 14:25:48)

Offline

 

#2 09-05-2007 14:11:12

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Fortuna kołem się toczy:D

Jezeli piszecie raporty piszcie tak wyraznie, aby dalo sie odczytac czyli odstepy, nowe akapity, a Ty wjebales wszytsko ze az mi sie oczy pierdola.

pzdr
soaX


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.whitepower88.pun.pl www.narutocenter.pun.pl www.glogera.pun.pl www.gitarzystki.pun.pl www.sticklife10.pun.pl