Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 23-04-2007 16:22:02

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

2x KC

Witam!
Wiec jak pisalem bylem z soboty na niedziele na imprezce...
No i od samego poczatku wyczailem jedna panne - co prawda juz ja znalem...
No i najpierw wypilismy razem, potem pogadalismy , polcialy z  2negi i zstawilm ja z kolan i poszedlem... Tak sobie odszedlem - ona sie lekko zdziwila Ale po jakis 10minutach wylapalem ja i znow sie zaczelo... W miedzy czasie wyczailem druga ktora juz wczesniej znalem...Zamienilismy dwa zdania i juz...
Wrocilem do tamtej i zaczela sie gada z lekkimi podtekstami itp... ;]
I po jakis 20minutach gadania nagle cisza... I czuje tylko jak wpycha mi jezyk... <lol>
No ale ona wczensiej musiala isc wiec podbijam do drugiej...
Znowu od nega zaczynam , pozartowalem z niej i idzimy tanczyc... Wracamy na sale, troche sobie cos pojadalem i znow na parkiet....
Tanczymy akurat jakas wolna... Obejmuje mnie i kolejne KC....

----
Wnioski:
Jestem poczatkujacy, ale jednak jesli nie pokazsz ze sie boisz dziewczyn, jesli nie bedziesz za nia chodzil krok w krok, wydasz sie ciekawy przez to wlasnie ze nie sledzisz jej na kazdym kroku to DUZAAA szansa na blizsza relacje ustna bez slow
Pozdro

Offline

 

#2 23-04-2007 17:02:06

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: 2x KC

Czyli dwie panny zrobiły na Tobie KC:D nieźle

Offline

 

#3 24-04-2007 14:09:13

tiver40

Advanced

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 38

Re: 2x KC

LuKKisH
po 1. jaki sens mialo by wymyslanie tego? (jak nie mam nic do powiedzenia to poprostu nic nie mowie)
2. Niestety za duzo %% bylo a wtedy sam wiesz ze jest Ci wszystko jedno kto i co o Tobie sobie pomysli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanieumk.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.gp88.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl