Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-04-2007 13:31:24

angel

Advanced

Zarejestrowany: 01-04-2007
Posty: 48

spiz-srodowa impreza studencka

Skład- shahon, Majkel, Demarco, angel, stevan i kilka osob ktorych ksywek forumowych nie znam.

Podejscie pierwsze- Angel + DeMarco

Set -2 slabiutkie hb5

Otwieram ja direct- impraza się nie kręci, tylko takie śliczne dziewczyny mogą uratować ten wieczór. Przysiadamy się. Demarco ma lipę bo jego hb to typowy milczek wiec musi nadrabiać za siebie i za nia.
Tymczasem moja gada za 3 i z predkoscia swiatłą. Jak przebiegaly rozmowy to nieistotne, dla mnie wazne bylo sprawdzenie jak dziala wplatanie aluzji seksulanych przy rozmowie z nowo poznanymi hb. Wyszlo rewelacyjnie, Demarco tez podlapal i np. po czestowaniu nas gumami do zucia rozpoczela sie rozmowa, ze ledwo weszlismy do lozy a one juz chca nam cos podac i zaciagnac do ubikacji i zgwalcic. Dziewczyny podlapaly, w pewnym momencie ja juz sluchalem o rodzajach kajdanek jakie jedna z nich ma w pokoju ; ). Bylo ciekawie zasiedzielismy sie chyba z 40 minut.

Podejscie 2

- Angel + Shahon

Set- 2 jak dla mnie hb7 i 7.5

Otwarcie to samo jak poprzednio ten sam direct tylko tym razem shahon stoi w pewnej odleglosci od nich plecami do lozy opierajac sie o barierke. Mowie im ze musza poprawic nastroj mojemu koledze i prosze zeby po niego poszly. W tym momencie on podchodzi do lozy. Dosiadamy sie tyle ze dziewczyny ustepuje nam miejsca posuwajac sie w glab, tak ze siedzielibysmy - dziewczynka, dziewczynka, chłopczyk, chlopczyk. Shahon w tym momencie ( jak dla mnie genialne zachowanie- nie wpadl bym na to) przeskakuje nad stolikiem i siada kolo 7. Rozmowa standardzik- okazuje sie ze moja hb studiuje ze mna na wydziale tyle ze na studiach zaocznych. Robie gre w 5 pytan o drinka- standardowo zwyciestwo. Siedzimy tam ok 30 minut. Sadze ze szlo nam b.dobrze dziewczyny rozesmiane, widac ze ktos im poprawil humor. Wychodzimy z lozy.

Godzine pozniej stoje przy barze z Demarco. pdchodzi ta hb7.5, z ktora rozmawialem, zaczynamy flirtowac, robie droopiego, ona rozklada sie ze smiechu i komentuje " slabe to bylo" ale bawi sie dobrze. Demarco w tym czasie przy stoliku naprzeciw nas otwiera chyba trojkowy set. Ja probuje wzbudzic w niej zaintrygowanie, zgaduje jakie ma zwierze, potem jej ulubionego drinka ( praca za barem sie przydala ), mowie ze dzis nie dam sie zaprosic na wygranego drinka bo nie pije, ale niech mi wpisze nr. telefonu to moze sie odezwe. Ona sie smieje i zaczyna zmieniac temat mowiac ze nie daje i nigdy nie dawala nieznajomym swojego numeru ( hehe jasne ) zaczynam zgadywac jej numer 2 perwsze cyfry trafiam ( ale to chyba nie trudne ) w kolejnych juz mi sie to nie udaje, ale ona podaje wlasciwe wiec domkniecie z numerem jest, niebawem pierwsza randka.


Podejscie 3

angel + shahon

set- 3 hb, 2 nie widzialem wiec ciezko mi oceniac ta z ktora ja rozmawialek hb 6.5/7

shahon podchodzi, ja ide 10 metrow za nim, nie wiem jak ale otwiera 2 hb i rozmawia z nimi. Ja podchodze do hb6.7/7 pytam sie czy to jakis Wasz znajomy. Odpowiada ze nie i odwraca glowe. Jade wiec z nega ( miala jakas dziwna bluzke na sobie ) : zawsze wkladasz kurtke na imprezy? Ona patrzy na mnie jak na idiote i odpowiada ze to nie jest kurtka i odwraca wzrok. Shahonowi tez nie idzie wiec odchodzimy

wnioski ;

Moje podejscie bylo fatalne, nieprzygotowalem sie do niego, po jej zlewaniu mnie nie umialem zareagowac, po prostu nastawala cisza. Stalem z boku niej wiec po odpowiedziach odwracala glowe zeby prosto siedziec


Poejscie 4

Angel + DeMarco


Set- 3 hb 6.5 (tyle ze gorrace bardzo- krotkie spodniczki i buty na wielkich szpilach) i do tego amog wygladajacy jak maniak gier komputerowych


Poczatek idealny, DeMarco podchodzi i prosi Amoga o ogien. Chwile potem ja sie go pytam czemu nie wyciaga takich goracych dziewczyn na parkiet. One odpowiadaja, ze nie maja ochoty tanczyc. Ja na to ze on powinien zadbac o to zeby mialy. Amog idealnie sie wkreca w rozmowe i odpowiada: ja najlepiej wiem czego one potrzebuja. I w tym momencie moj blad, zamiast go zniszczyc w tym momencie zaczynam sie smiac i cos mowic do DeMarco tymczasem cale towarzystwo traci zainteresowanie i zaczyna rozmawiac ze soba.

Wniosek:

Wniosek jest prosty, ciagnac neutralizacje dalej i skupiac sie na amogu dopoki nie zaczerwieni sie ze wstydu i nie bedzie wiedzial co odpowiedziec i wtedy brac sie za set


To chyba byly jesli chodzi o mnie najwazniejsze akcje tej imprezy

pzdr

Ostatnio edytowany przez angel (07-04-2007 19:19:52)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.tibiaservgm.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl