Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 29-03-2007 19:22:51

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Prawda o WL

Witam.Czy ten post nie przypomina wam czegos.Mi takie dzialanie przypomina pewna zagrywke z gry.Wcale bym sie nie zdziwil jakby za chwile powstaly szkolenia organizowane przez Recoila.Ale pozyjemy zobaczymy.

Ostatnio edytowany przez JasiuMM (29-03-2007 19:23:19)

Offline

 

#17 29-03-2007 19:37:35

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Prawda o WL

hmmm no mozliwe ze to hest zagranie podobne ale nie wnikam (bo wsiakne )

osobiscie nigdy na zadne platne szkolenie nie pojde wiec nie przejmuje sie tym i wam tez tak radze

po co wydawac kase na szkolenie przez czlowieka ktory uczy was teog co sami mozecie sie nauczyc z ksiazek itp?


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#18 08-05-2007 19:38:53

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Prawda o WL

JasiuMM napisał:

Witam.Czy ten post nie przypomina wam czegos.Mi takie dzialanie przypomina pewna zagrywke z gry.

Jaką?? Podaj stronę i rozdział

Offline

 

#19 09-05-2007 00:07:52

Reprobus

Advanced

status ®ep®obus
1234 2992
Skąd: Polska
Zarejestrowany: 14-01-2007
Posty: 59
WWW

Re: Prawda o WL

A ja z tych wypowiedzi to wywnioskowałem ciekawą myśl 

z posta tiver40

A po druygie, wlasnie rozmawialem z Versigo... I taka smutna mysl 
nam sie nasunela - a jesli Mystery i inni Panowie rowniez nie sa 
tacy idealni?

Niema co komentować raportów zmyślonych czy prawdziwych bo przecież 
"Co mnie nie zabije wzmocni mnie" nawet gdyby to miała być bajka o 7 
królewnach śnieżkach i 1 krasnoludku.

I po przeczytaniu całej reszty wypowiedzi pomyślałem sobie coś 
innego czy przy kreowaniu i postrzeganiu niektórych osób za master 
pua czy to żeby zarobić czy żeby mieć respekt nie zapominamy o 
sobie, o własnej wartości !


I czy nie warto pomyśleć  sobie własne w samym epicentrum naszego 
podrywu, że na całym świecie i właśnie w tym momencie to ja mogę być 
najlepszy. Że właśnie w tym magicznym czasie nikt nie robi tego 
lepiej ?  nikt , nikt na całym świecie !


http://i190.photobucket.com/albums/z280/SPOCZKOblog/PUA/baner2.jpg

Offline

 

#20 12-06-2007 15:18:57

swiezy

Początkujący

Zarejestrowany: 04-01-2007
Posty: 15

Re: Prawda o WL

Hmm.. taka prawda, popieram przedmowce. Tak pozatym znani artyści są tylko po to żeby nas naprowadzić na dobrą drogę, później poprzez pryzmat "JA" osiągamy swój własny styl... który jest dla nas najlepszy, a to że WL na tym zarabia.. no coż... ich sprawa, a to że "Solid" ma excusy?? Kazdy je ma, ważne, że w odpowiedznim czasie umie przekazać wiedzę.

Offline

 

#21 12-06-2007 21:02:03

jajo9

Początkujący

status ------------
6765611
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 21-01-2007
Posty: 16
WWW

Re: Prawda o WL

Ci wszyscy artysci dali "kopa" wielu AFC do działania nad soba.


Seduction Poland

Offline

 

#22 12-06-2007 22:05:14

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Prawda o WL

pytanie do recoil...pozostale trzy wielkie gwiazdy dalej prowadza swoja dzialnosc?

heh...na ich miejscu probowalbym szczescia w zespole Ivan & Delfin...nawet nazwa ta do nich pasuje pasuje...w koncu cos trzeba w zyciu robic...a tam nawet chyba cos zespol sie rozpada...

nie znam solida osobiscie ale a tego co przeczytalem to to co on odpierdala to nie mozna tego nazwac juz choroba...szczerze to nie jest mi zal czlowieka...ale jakbym mial byc taki jak on to wolalbym pozostac ntotalnym wsn'em...

tak jak pisal smoku...nie warto uczyc sie grepsow...roznych sekwencji na pamiec...one i tak w trakcie wyleca z glowy...natomiast bycie soba jest nieprzemijalne...stale...naturalne...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#23 13-06-2007 02:12:26

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Prawda o WL

Bładzio poczytałeś troche i oceniasz w ten sposób ludzi? Nieładnie.

Nie obchodzi mnie czy Solid i Adv są zajebistymi podrywaczami czy tylko dobrymi. Ważne jest czy po kursie choć troche się zmienię na plus, czy nabiorę motywacji, czy zacznę myśleć jeszcze bardziej pozytywnie. Oczywiście na ten kurs się nie wybieram, ale te rzeczy są tak naprawdę istotne.

Myślę że ich działalność jest pozytywna, naprawdę nie ma co zazdrościć i złorzeczyć. Słyszeliście kto przejął uwo pl? Skoro o WL mówicie w ten sposób, to co o nim powiecie.

Offline

 

#24 13-06-2007 10:04:04

soa

Advanced

3430379
Call me!
Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 04-02-2007
Posty: 38

Re: Prawda o WL

Bładzio napisał:

pytanie do recoil...pozostale trzy wielkie gwiazdy dalej prowadza swoja dzialnosc?

heh...na ich miejscu probowalbym szczescia w zespole Ivan & Delfin...nawet nazwa ta do nich pasuje pasuje...w koncu cos trzeba w zyciu robic...a tam nawet chyba cos zespol sie rozpada...

nie znam solida osobiscie ale a tego co przeczytalem to to co on odpierdala to nie mozna tego nazwac juz choroba...szczerze to nie jest mi zal czlowieka...ale jakbym mial byc taki jak on to wolalbym pozostac ntotalnym wsn'em...

tak jak pisal smoku...nie warto uczyc sie grepsow...roznych sekwencji na pamiec...one i tak w trakcie wyleca z glowy...natomiast bycie soba jest nieprzemijalne...stale...naturalne...

Bładzio

Z tym troche przesadziles !! naczytale sie i napierdalasz na czlowieka .. najpierw popatrz na siebie i oceniaj siebie !!! kumasz stary

w dupie byles gowno widziales !!

pzdr
soaX

PS. zeby nie było - NIE JESTEM ZWOLENNIKIEM WL


"Kto sie waha ten czeka...czeka...czeka i traci"

Offline

 

#25 13-06-2007 10:36:26

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Prawda o WL

Soa spokojnie hehehe... Jednak Panowie racja lezy po waszej stronie
Szczegolnie jezeli wiemy ze maja jakies osiagniecia ... w przeciwienstwie do 'Bladzia' o ktorym dopiero teraz sie dowiedzialem wiec Panowie... WL jest, bylo i bedzie (konkurencja ) i tak ma zostac, a czy jest to efekt 'szoku z campow' czy normalnej rutyny... to juz pozostawiam ich sumieniu - dla mnie wazne jest, ze sporo osob ktore byly nauczane przez te osoby mowily o rozwoju w dziedzinie swojej gry i przeciez o to chodzi


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#26 13-06-2007 13:30:26

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Prawda o WL

Ja mam inne ale za to jak zajebiscie wazne pytanie
Po co znowu walkowac ten tema kto chce ten sie zapsize kto nie ten sie zapisze mnie osobiscie jebie to kto na jakim poziomie zaawansowania jest i nie mam zamiaru nikogo sprawdzac... robie swoje i to co chce w zycie a to co inni robia to mnie gowno obchodzi... wiec po co atakujecie WL innych ludzi skoro sam nie wiecie do konca jak dobzi jestescie i jak wiele mozecie sie jeszcze nauczyc.

Mysle ze temat mozna zamknac bo i tak na gowno sie przydaje.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#27 13-06-2007 16:35:05

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Prawda o WL

Dokładnie tak - nie ma co wałkować.
Jednak nie zamykam, bo w końcu każdy powinien móc się wypowiedzieć


No risk, no fun

Offline

 

#28 13-06-2007 22:06:56

Ripper14

Początkujący

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 09-04-2007
Posty: 17

Re: Prawda o WL

Nie odgrzewajcie tego tematu bo nie ma po co.
Ja chciałem tylko zauważyć, że mity często tworzą się same bez udziału ich bohaterów.
A wystarczy do wszystkiego podchodzić z lekkim przymrużeniem oka (aczkolwiek takim przyjaznym a nie sceptycznym ;-))..
No i pamiętać, że wszyscy jesteśmy ludźmi z krwi i kości.
Luz to podstawa..

pzdr.

Ostatnio edytowany przez Ripper14 (13-06-2007 22:07:24)

Offline

 

#29 14-06-2007 02:15:22

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Prawda o WL

Bez flamów misie kolorowe !! Na prawde nie lubie usuwać postów.


No risk, no fun

Offline

 

#30 01-08-2007 18:40:51

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Prawda o WL

No i dobrze, niech ten temat wciąż będzie aktualny, bo ja tez zostałem w chuja zrobiony na szkoleniu, ale nie u WL, tylko u F i S. Co prawda cena niższa, ale i tak szkoda było kasy. "Jak podjedziesz to powiedz opener Mysterego, potem zrób A2, kwalifikacje, dupowacje, potem A3, c10, X82, Y52" itd. No rzesz ku, człowiek podchodzi do laski i skupia się na tum co TERAZ gada i na tym żeby obserwować reakcje, a w międzyczasie ejszce musi myśleć "kurdę, co dalej miałem jej powiedzieć? A3? Nie! DHV! Zapomniałem..." potem się gubiłemw  rozmowach "jak ta bluza na mnie wygląda? aha, eee.... eee... widzę że masz niesamowita energię (w myślach: "co ja dalej mam robić? jak miał wyglądać ten komfort w fazie C1??") "wyglądasz na sympatyczną osobę!" I nic z tego nie wyszło. Tylko nonstop mnie opieprzali, że mam podchodzić i już. Pierwszego dnia wołami mnie zaćiągneli do seta siedzącego w pubie. Mój stan był przy nich fatalny Drugie podejście tez było dla mnie bardzo nieprzyjemne. Potem szło mi jak z płatka. Ogólnie w ciągu pierwszego dnia (i wieczora) zrobiłem jakies 15 podejść. W klubach czułem "workshop high", czyli stan podekscytowania warsztatem. Nie wiem czemu, ale już po dwóch podejściach dostałem "kopa" i podchodziłem po kolei do każdej laski, która wskazał mi F i S.  Niestety, drugiego dnia mój stan się pogorszył. Zrobiłem zaledwie trzy podejścia. Trzeciego dnia wolę nie komentować A wiecie czemu pierwszego dnia miałem taki dobry stan??? Cieszyłem się ze szkolenia. Podchodziłęm do lasek w nadziei, że coś z którąś wyjdzie. BYłem pełen nadzieji i tymczasowo miałem taką jakby "pewność siebie" objawiającą się przekonaniem "podchodze cokolwiek by się stało i jakkolwiek ona zareaguje". Niestety, instruktorzy na teorii nauczyli mnie tylko rutyn i tych wszystkich pierdół Mysterego. To dlatego wszystkie podejścia schrzaniłem. Nie nauczyli mnie jak będąc sobą uwodzić te laski, tylko co powiedzieć i jak się zachować. Istny teatrzyk, a ja byłem marionetką w ich rękach. Laski to od razu wyczuwały, widziałem to po nich. W pubie na teorii celowo gadalai bardzo głośno, żeby wszyscy słuchali, wiem że "jebać co inni pomyślą" ale zbyt osobiste sprawy, robiące DLV wpływają na mnie fatalnie "dzisiaj masz zrobić sześcian z laskami w klubie, inaczej będziesz walić konia". "widzisz te trzy laski?? podejdź do nich!! masz się nie bać do nich podejść!! patrz ile już na ciebie czekają, a ty dalej boisz się do nich podejść!" No i takie rzceyz wykrzykiwać na cały pub, ludzie się śmieją, jak na początek to zbyt wysoko mi postawili poprzeczkę, i to jeszcze na dzień dobry do całych setów wpychać. W dodatku gdy otrzymałem dostęp do ich forum uwodzenie.net.pl, to omyłkowo otrzymałem również dostęo do ich ukrytego działu. Widziałem tam jak wklejali czyjąś rozmowę telefoniczną w pliku mp3, ale nie ściągnąłem, jej i nie słuchałem. Jeden z uczestników szkoleń WL, zapomniałem jak sie nazywa, chyba Linoge? Tak, to był Linoge, przesyłał im na forum cały materiał, o warm reading (twój kolor ubrań, oznacza że bla bla bla), albo te podejścia a1, a2, a3 itd. to tam tesz Linoge im przesłał i jeszcze jakieś tam inne pierdoły, które wałkowaliśmy tutaj na forum. S. i F podziękowali mu za to. Pisali tez o tym, że chcą wydać jakieś DVD. To było pierwszego dnia. Na drugi dzień na teorii usłyszałem dokładnie to co przeczytałem na forum, nawet w tej samej kolejności!! Nic nie chciałem mówić, ale oni chyba tego w ogóle nie pzrerobili w praktyce, tylko zerżnęli od Linoge i mi to wprowadzili na szkolenie!! Ojej, jeszce dużo mógłbym opowiedzieć.

A propo gdzieś w necie czytałem po angielsku świetny artykuł który nie pozostawił suchej nitki na rutynach i wyuczonych tekstach. To chyba pisał Zan gdzieś na Fast Seduction.


Jebać wszystkie szkolenia, zapisujcie się tylko na te darmowe w Gliwicach, bo nawet jak sie nic nie nauczycie to i tak kasy nie stracicie. A u WL nie mam pojęcia jak jest, bo nigdy u nich nie bylem, ale czytałem wrażenia ich uczestników jak to robili sześciany, ch**-readingi, dupotellingi itd. a to już mówi samo za siebie

Będziesz kiedyś mieć dziewczynę i co jej powiesz? "Wiesz co, musiałem jechać na szkolenia, żeby nauczyć się jak mam cię poderwać. Inaczej byśmy się nigdy nie poznali!"

Jak macie jechać na jakieś szkolenia, to tylko na te darmowe!!! Nie dajcie się okradać!!! A te szkolenia Badboya z Grzesiakiem to słyszałem że taka sama tandeta jak u Batko i jego NLS. Grzesiak z BB siedzą dwa i pół dnia na sali i klepią teorie, które zreszta już wszyscy widzieli na DVD Badboya i słuchali na jego CD. A dopiera trzeciego dnia pod wieczór wychodzą w pole, ale tylko do kawiarni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esc.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl