Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 01:09:56

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

TAU...

TECHNIKA ANALIZY UŚMIECHU (TAU) opacował eroll

-------------------------------------------------
1. WSTĘP
-------------------------------------------------
W "GRZE" Style stosował sekwencje z typami uśmiechów. Ostatnio szukając inspiracji na unikanie w rozmowie nudy znalazłem artykuł o typach uśmiechów u kobiet. Zastosowałem go na w trakcie rozmowy poprzedzając następujacym wstępem

E: Zastanwiałaś się kiedyś jak wiele mowi o nas o naszym wnętrzu o uczuciach o wewnętrznych potrzebach nasze ciało?

O: ...? (w tym momencie baran i oznaki zainteresowania)

E: Wyobraź sobie rozmawiasz z kimś i całkowicie nieświadomie bez udziału zmysłów przekazujesz mu setki wiadmości o sobie. Nawet teraz gdy się uśmiechasz - rozmawiasz ze mną bez słów. Twój uśmiech mówi za Ciebie....

O: Co takiego?

Tu oczywiście worek truizmów + lekkie kino

Ale do rzeczy panna generalnie wykazywała pozytywne zainteresowanie. Dużo mi o sobie mówiła co oczywiście postaram się wykorzystać. Moim skromnym zdaniem technika uzyteczna zawsze lepiej rozmawiać o tym niż o szkole.

-------------------------------------------------
2. TYPY UŚMIECHÓW KOBIET
-------------------------------------------------
A. DZIECINNA
(śmiejąć się przymyka lekko oczy, uśmiech szeroki)
Lubi wracać do dziecinnej naiwności, która w niej pozostała, ale jednocześnie obniża jej wartość w oczach innych.

B. ZRÓWNOWAŻONA
(śmieje się z zamkniętymi ustami, uśmiech lekko zarysowany)
Ma silny charakter i dojrzałą osobowość. Dominujące cechy to pewność siebie, równowaga duchowa, dokładność, spokój. Waży każdą decyzję jest smienna i dokładna.

C. IMPULSYWNA
(śmieje się mróżąc oczy i lekko odchylając głowę w tył, uśmiech szeroki)
Jest łatwowierna i łatwo poddaje się wzruszenią, często kieruje się emocjami, nie dbając o konsekwencje swoich czynów. Jej cechy to szlachetność, radość życia, impulsywność.

D. GWAŁTOWNA
(śmiejąc się marszczy skórę na nosie, często odchylając głowę na bok)
Jej charakter jest wybuchowy, to istny kłębek nerwów. Jest skłonna do gniewu.

E. EGOCENTRYCZNA
(śmiejąc się trzyma paznokieć małego palca na ustach)
Poza własną osobą nie widzi nikogo - czysty egocentryzm.

F. ROMANTYCZNA
(śmiejąc się trzyma się za głowę)
Oznacza to kobiete sentymentalną i romantyczną. Odznacza się dużymi ambicjami które stara się zrealizować za wszelką cenę. Bywa łatwowierna co często graniczy z naiwnością.

G. EGOISTKA
(śmiejąc się, trzyma dłoń na szyi)
Osoba pełna egoizmu. Obojętna na opinie otoczenia. Ma problemy w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich.

H. ZAKOMPLEKSIONA
(śmiejąc się zasłania dłonią usta)
Kobieta z kompleksem niższości - w dodatku nieuzasadnionym

-------------------------------------------------
3. RODZAJ WYDAWANYCH DŻWIĘKÓW
-------------------------------------------------
A. ALPHA
(he! he! he!)
Wskazuje na śmiałość i dominację w sowim otoczeniu.

B. BETA
(hi! hi! hi!)
Znamionuje brak wiary w siebie i słabą konstrukcję psychiki.

-------------------------------------
4. SMIECH SZCZERY - SMIECH WYMUSZONY
-------------------------------------
Śmiech szczery - skóra osób śmiejących się szczerze jest dobrze ukrwiona a zatem przybiera czerwone zabarwienie
Śmiech wymuszony - skóra takiej osoby pozostaje blada, czasem lekko żółtawa, widać nie uśmiech a skrzywienie twarzy.


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 14:08:16

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: TAU...

Często mi się zdarza że wątek rozmowy się urywa i poprostu się do siebie uśmiechamy ... Jesli nie mam pomysłu na kolejny temat to buduje attraction własnie przez TAU . Bezczelnie interpretuję jej uśmiech , pokazuje zarys , dotykam palcem jej ust, opisuję itd ... Dobry motyw na delikatne kino .


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 28-09-2006 19:00:59

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: TAU...

a jesli ma dolki?


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaservgm.pun.pl www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl