Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 10-03-2007 12:53:37

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Droopy historyjka

Siema wszystkim. Otóż kiedyś xtr2007 opowiedział mi taką krótką historyjkę, którą usłyszał w Interviews With Dating Gurus - Drew, dopracowałem ją i zastosowałem, kilka dni po tym jak usłyszałem dała pozytywne efekty.
I mam teraz do was prośbę o opinię, czy dobra historyjka, czy raczej słaba. Czy opłaca się ją stosować czy nie. Taka dosyć opisowa. Oto ona:

otóż chodzi o to:
mówisz do laski by podała ci swoja dłoń,
wiesz ona zaraz myśli że będziesz czytał jej z dłoni czy coś,
a Ty mówisz tak: "Masz dobrą wyobraźnię? Ok, więc zaczynamy. Wyobraź sobie że:
" tu jest rzeczka"  (pokazujesz na jedną z linii na jej dłoni i opisujesz rzeczkę, np. szybko płynący, bystry  strumyczek itp.)
potem po jednej stronie rzeki opisujesz:
"tu stoi droopy (reksio, fafik, jak kto woli), tu jest las, kwiatki, łąka" ( co tam chcesz, ważne byś trochę poopisywał, używaj jak najwięcej opisowego języka)
i mowisz dalej:
"po drugiej stronie rzeki jest buda dropiego, jego dom i Pan który woła droopiego do siebie,
koło droopiego budy stoi miska pełna jedzenia
droopy, bardzo kocha swojego pana, lubi swoją budę
a teraz jest strasznie zmęczony i głodny"
i teraz pytanie do laski
"powiedz mi jak droopie, ma dotrzec do domu, wskaz, opisz jego drogę do domu"
(w trakcie opowiadania możesz jakieś komentarze c&f rzucać)

dobra przejdzmy do senda
laska pokazuje Ci drogę np. przez las, potem przez rzekę (ma mówić co dokładnie dropi robi) i opisuje to : np. "dropi przepływa przez rzeczkę wpław"
To mówisz wtedy:
"niestety dropie nie może przepłynąć przez rzekę bo nie umie pływać"
Ona dalej coś wymyśla i mówi inna wersje, że np. "droppie płynie na kłodzie"
to mówisz, że nie może tak, bo dropie, jest zmęczony i nie ma siły wskoczyć na kłode itp."

W każdym razie wymyślasz zawsze coś
żeby nie przeszedł
jak już zauważysz ze skończą jej się pomysły
i zacznie się lekko denerwować i zastanawiać to zapytaj czy wie jak przeprowadzić droopiego
jak odpowie "nie, ja już nie wiem"
to Ty wtedy do niej
"ja tez nie wiem, chciałem Cię tylko potrzymać za rękę" (najlepiej mówić to do niej, patrząc jej w oczy z lekkim , nawet może być dużym, usmiechem na twarzy)

Gdy opowiadałem to pewnej dziewczynie, wciągnąłem ją w ta grę wizualizacyjną, świetnie się przy tym ubawiłem, a na koniec gdy powiedziałem, że sam nie wiem i tylko chciałem ją potrzymać za rękę, dostałem kuksańca i była masa śmiechu.

To co zauważyłem:

- masz ciągle kino z nią, bo jej rękę, dłoń trzymasz na swojej
- opowiadając to zaczynasz poruszać jej wyobraźnie używając bardzo opisowego i plastycznego języka
  sprawiasz że laska to wszystko widzi.
  (one uwielbiają gdy mówisz opisowym językiem)
- to jest coś jak zagadka za zagadki maja to do siebie, że ludzie chcą je rozwiązac
  im bardziej ona sie wciąga w to tym lepiej
- Jeśli ładnie jej to opisałeś, ona przez to Ciebie słuchała, miałeś kino poruszyłeś jej wyobraźnię i       
  na koniec rozmieszyles
 
Niby nic takiego a moja laska pamięta to do dziś i się razem z tego śmiejemy

Możesz to jeszcze ulepszyć używając niskiego głosu
Dziewczyna musi być przed tym w dobrym humorze, czuć sie komfortowo
wtedy powinna sie wciągnąć i na koniec powinna być masa śmiechu.

Z jednej strony ten tekst "Ja też nie wiem, chciałem potrzymać Cię za rękę" wydaje się excuzerski, a z drugiej, jeśli jest odpowiednio powiedziany, z zawadiackim uśmiechem wydaje się być całkiem śmieszny, co potwierdza to, że dziewczyna której to robiłem, uśmiała się co nie miara i pamięta to do dziś. :]

Mam nadzieję że się wam się przyda i pomoże, rozluźni atmosferę i sprawi mnóstwo śmiechu

Pozdro.

Ostatnio edytowany przez dream maker (13-03-2007 20:29:49)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#2 10-03-2007 14:44:31

sokół

Advanced

Skąd: Katowice
Zarejestrowany: 30-09-2006
Posty: 30

Re: Droopy historyjka

Mi się podoba nawet. Sam byłem trochę zaskoczony końcówką


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mistrz teorii ?? nie.... uczeń praktyki

Mystery - dla niektórych tajemnica, dla mnie to styl życia

Offline

 

#3 10-03-2007 18:44:14

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Droopy historyjka

No proszę i się odezwał, nie wiedziałem jaki masz tu nick dlatego napisałem, że wytrzasnąłem skądś.

Ostatnio edytowany przez dream maker (17-03-2007 13:43:02)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#4 10-03-2007 21:16:18

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: Droopy historyjka

Wg. mnie bardzo fajna gierka :> jesli jeszcze zansz cos w podobie do tej to tez ja napisz :] a ta sam musze teraz wypróbowac

Offline

 

#5 10-03-2007 23:40:20

Krzysiak

Friend

4754218
Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 213

Re: Droopy historyjka

Mi się zajebiście podoba i nie omieszkam wypróbować


*****
Jak się myśli głową to nie jajami
Życie radykalnie posuwa nas do czynów, których byśmy nie robili gdyby nie pod wpływem chwili

Offline

 

#6 12-03-2007 11:15:38

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Droopy historyjka

Miło się czytało ale chyba nie w moim stylu to i troche ex zachodzi...
"ja tez nie wiem, chciałem Cię tylko potrzymać za rękę" - hmm


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#7 12-03-2007 11:28:25

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Droopy historyjka

ja sprobowalem i mysle ze z prawidlowym wejsciem i raportem zda swoj egzamin, u mnie nie bylo tego ale tez bylo ciekawie


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#8 12-03-2007 12:10:05

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Droopy historyjka

właśnie o takie opinie mi chodziło . Wiewiór, to zakończenie na początku tez mi zalatywało ex-em, ale w odpowiednim tonie głosu, z odpowiednia mową ciała i wyrazem twarzy oraz raportem działa.
To podobnie jakby jakiś excuzer podszedł do laski, z beznadziejnym BL, bez odpowiedniego uśmiechu i twgo błysku w oku i powiedział nieśmiało : "podobasz mi się". Wtedy laska na pewno go zleje, wysmieje, albo po prostu spławi. Z drugiej strony jeśli powiesz do dziewczyny, z odpowiednim BL, wyrazem twarzy, pewnym głosem "podobasz mi się", dodasz do tego lekko zawadiackie spojrzenie to efekt murowany :]. Wielu directowców używa tego prostego otwieracza ;] i działa.

Pozdro


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#9 12-03-2007 13:31:20

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Droopy historyjka

Dla tej metody jestem na TAK


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#10 12-03-2007 15:46:16

romeo

Advanced

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 64

Re: Droopy historyjka

Text ok, ale  trzeba popracować nad  puentą. Jak ktoś na coś wpadnie to niech podzieli się swoimi przemyśleniami


-----------------------------------------------------
"wyczuć taką chwilę w której kocha się życie.."

Offline

 

#11 12-03-2007 16:59:34

wexkrk

Friend

****
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 31

Re: Droopy historyjka

Jako Opener, Kilka razy stosowałem w   klubie .
-Widzisz Target, pochodzisz ... Pokaż mi rękę, pokazuje a ty oburzenie na twarzy i " o pf... to nie ta"
Odchodzisz. Zawsze panna mnie zatrzymywała z Ciekawości o co mi chodziło.
Teraz już będę pamiętał o co mi chodziło;) Dobra opowieść, dodam ją do tego.
Do zakończenia , "Nie wiem jak ma się przedostać, po prostu fajnie się trzymało twoją rękę którą ty przybliżałaś do mnie" jednak sprawdzę takie zakończenie  , jak wyjdzie do niczego , to edytuję posta:)

Offline

 

#12 12-03-2007 21:21:27

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Droopy historyjka

wexman spotkal mnie dzisiaj jak bylem z laska heh no i akurat przypomnial cos o "dupim" xD czy jak ty to powiedziales...no zamiast droopiego byl azor a pozniej rexio...no i mialem taki polew z mojej laski ze to nieporozumienie xD
ale nie bede sie tutaj rozpisywal fajny motyw smieszny ale to tylko takie urozmaicenie...a opener wexmana zajesbity wyprobuje zajebsicie mi sie spodobal

Edit:
oszalałem xD
Asia =* (21:23)
wiem jak mozna reksia przeniesz na druga strone rzeki

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (12-03-2007 21:25:03)

Offline

 

#13 12-03-2007 23:51:52

Greco

Advanced

zapytaj jak potrzebujesz
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 22-02-2007
Posty: 32

Re: Droopy historyjka

niezły motyw...
myślałem że można to zakonczyć w ten sposób

"powiem ci jak się następnym razem spotkamy:)"... ale z tego nie wyjdzie za dużo smiechu


---------------------------------------
nie żałuj dnia poprzedniego nie możesz tego zmienić

Offline

 

#14 13-03-2007 16:42:05

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Droopy historyjka

hehe, nie wiem czemu ale czułem że tak historyjka zrobi furore , a tak z Ciekawości spytam, Smokur co ta Asia wymyśliła? że napisała "wiem jak przenieść reksia ...." ?

Do wexkrk:
Wex ten twój oppenerw połączeniu z tą historyjką... normalnie pasują jak ulał , można pokombinować i to jeszcze bardziej rozwinąć . Np. Załóżmy, że laska poszła na oppener, potem opowiadamy droopeigo, było trochę śmiechu, teraz gdy trzymamy jej rękę mamy maksymalne pole do popisu, bo otworzyliśmy laskę, dzięki historyjce mamy u niej już jakieś plusy za niecodzienne przeżycie i możemy dalej działać. Np. bierzemy ja za rękę prowadzimy gdzieś gdzie spokojnie i wyjeżdźamy z tekstem "Skoro twoja wyobraźnia, tak świetnie sobie radzi i świetnie się przy tym bawisz.... zagrajmy w pewną grę ..... Jedyne co musisz robić to sobie wyobraźić wszystko o co spytam.... (tu patrzymy jej w oczy z lekkim usmiechem po wypowiedzeniu i podkresleniu wyrazu "wszystko", gdyby zapytała "wszystko?", mozemy walnąć coś w stylu "dziewczyno o czym Ty myslisz, dopiero co się poznaliśmy ") i opowiedzieć mi o tym...  gdy skończymy będę wiedział o Tobie wszystko... (i robimy sześcian ). " Można masę innych, rzeczy wymyslic... np. "skoro tak dobrze radzisz sobie z wyobrażaniem reksia (dropiego jak kto tam woli ) zobaczmy jak sobie radzisz ze mną w tańcu ;D"(i porywamy ja na parkiet) (można dodać jakiegoś lekkiego nega, rzuić jakieś wyzwanie itd. itd. ) ;]. Mam nadzieje że otwieracz wexmana + historyjka którą przytoczyłem pomorze wam i urozmaici sarge .

Pozdro,

P.S.
i jeszcze jedno mam pytanie, jak zmienić temat na samo dropy, albo historyjka o dropim? bo opinie już dostałem, a temat mógłby zostać jako pomoc

Ostatnio edytowany przez dream maker (13-03-2007 16:50:26)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

#15 13-03-2007 17:54:45

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Droopy historyjka

a no jak spotkalismy wexmana na przystanku to wtedy cos ze by go dmuchnela...wiesz od tylu z teog mielismy niezly ubaw...bo reksio byl zmeczony i nie mogl sie dmuchac...najzwyczajniej nawet nie potrafil stanac

a 2h pozniej jak wrocilem do odmu pisze mi na gadu ze juz wie...no i cos tam wymyslila nie pamietam zsmieszne bylo to ze nad tym myslala tyle xD


ale na poczatek znajomosci to nie w moim stylu... ja z asia juz jestem 2 miechy ;p to co innego...opener wexa warty wyprobowania

Ostatnio edytowany przez SmokuKrK (13-03-2007 17:55:28)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.oi.pun.pl www.pokemonpbf.pun.pl www.b3.pun.pl www.lifeninjaorganizacja.pun.pl www.granarutopbf.pun.pl