Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-03-2007 04:07:24

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Dzień kobiet to nasz dzień :D

8 marca mialem zajebisty dzionek. Wstalem sobie rano, pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to kobiety.
Tak. Wiec zlozylem zyczenia. Napisalem do kilku, nic szczegolnego.

"Zycze tobie abys chodzila z usmiechem na twarzy przez caly rok, tak jak w tym szczegolnym dniu"
Cos tam jeszcze. Nie pamietam.

He he. Nawet ja dostalem zyczenia. Od mojego winga . Napisal mi takze ze mial wczoraj fuck close, z nowo poznana laska. Ale troche drogo go to wyszlo
Przelecial ja bez gumki, a rano musial z nia isc do ginekologa po tabletke "po" . He he.
Najsmieszniejsze jest to ze zlozyli sie po polowie . Ha ha ha.
Ok. Zbaczam z tematu.
Wiec wyslalem zyczenia takze do swojej dziewczyny. To napewno  poprawilo jej humor.
Pozniej wyslalem specjalnie, zyczenia do jej kolezanki . Niech moja stara nie mysli ze jest jedyna kobieta na tej planecie.

Mysle sobie jakby ten dzien ladnie zamknac .
Spotkalem sie ze swoja po szkole. Chwycilem za lape, poszlismy, kupilismy jakies wino.
Troche chujowo trafilem, bo wytrawne, ale co tam. Dla koneserow w sam raz
Spytalem  sie jej:

"Idziemy do mnie, czy idziemy do mnie"

No, duzego wyboru nie miala

Pozniej cos burknela, ze nie chce isc do mnie, bo cos tam, bla bla bla.


Mowie ok. Pojdziemy tam gdzie nikt nie bedzie nam przeszkadzac.
Spedzimy ten wieczor tylko we dwoje.
Wiecie, mam taki jeszcze stary domek. Moj brat tam pieprzy laski.
Naprawde nic szczegolnego. Trzymamy tam motocykl, mozna powiedziec ruina. (ten domek)
No ale jak sie kocha, to miejsce nie ma jakiegos znaczenia.
Fajna atmosfera byla, zapalilem lampki choinkowe .
Nie pomyslalem tylko o winie, bo cholera nie mialem czym tego otworzyc
Jakos sobie poradzilem.
Troche z nia pogadalem, o wszystkim i o niczym. Pilismy sobie winko.
Potanczylem z nia, chociaz nie bylo muzyki.
Powiedziala "ale nie ma muzyki"
Odpowiedzialem "to ja tobie zanuce "
Naprawde bylo fajnie, dawno tak sie nie czulem.
Zaczalem sie do niej dobierac. Hmmm. Troche chujowo, bo w tym domku to tylko krzeslo stoi i stol.
Na stole jej nie wezme bo narzędzia rozne. He he he.
Hmmm, ale motocykl byl przykryty jakimis materialami. Rzucilem je na podloge, i co ?. Mamy
zajebiste loze .
Fajnie mi sie pieprzylo, tylko jej starzy zaczeli dzwonic, cholera jacys konserwatywni oni sa.
Ja, jej robie dobrze, a ktos tu mi przeszkadza .

Tylko tak byla wniebowzieta, ze to nie bylo wazne. Robilem z nia co chcialem, nawet loda mi zrobila. Musi jednak nad tym troche popracowac.
Potem ja przytulilem do siebie. Czasami tego zapominam, a dla nich to bardzo wazne.
Lezelismy sobie nago, w jakims starym domku.
He he. Miala wrocic o 8 a wrocila o 10 . Jeszcze z usmiechem na twarzy .

Wiecie, nie pisze aby sie chwalic ze pieprzylem laske, bo nie o to chodzi w tym poscie.
Chodzi mi o to, ze naprawde nie trzeba duzej forsy, aby sie fajnie bawic.
Mnie to bardzo tanio wynioslo. Tylko wino . Zadna tam restauracja ani takie tam.
Tylko maly domek, wino, ja i ona. Super atmosfera.



Tak. Wino to podstawa. Rozluznia atmosfere.
To jest najlepszy sposob na laski. Bo gdzie sie czujemy pewniej jak nie u siebie ?
Inni zabieraja swoje laski na imprezy, a ja siedze sobie ze swoja na trawie i gapie sie w gwiazdy.
Wtedy mozesz budowac gleboki i rozlegly raport. Masz spokoj. Jest tyle opcji. Swego czasu interesowalem sie astronomia, pokazuje dupeczka gwiazdozbiory i mowie, zobacz to jest twoj znak zodiaku.
Albo jakis temat z mitologii greckiej. Ech roznie mozna.

Wino i zaciaganie do chaty, tak, ale po 3 spotkaniu. Zreszta zalezy od laski.
Nie raz ja jeszcze zaskocze . Hmm, jej kolezanka jest ladniejsza od niej. Zbiera mi sie ochota

Kto z was pieprzyl 8 marca, przeciez to nasz dzien , one tego pragna, taki jest fakt.


Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl