Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-03-2007 11:07:54

HerbertH

Friend

5722230
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 13

problem z dziewczyną mam...

Zaczne wszystko od początku.
Jestem z nią od sylwestra, zawsze wszystko się dobrze układało. Dowiedziała się że ucze się o podrywie kobiet już jakiś czas temu i wszystko git wie tylko o książce "Tajemnice Uwodzenia". Zawsze jak się spotykaliśmy widziałęm że jest zainteresowana, teraz ostatnimi czasy jest na odwrót. Przychodzi do mnie wszystko git, wychodzi ode mnie jest już w domu pisze do mnie na gg różne rzeczy; spadaj, na drzewo, już Cie nie lubie, fack you-to wczoraj było. Wracając prędzej, zerwałęm z nią, w celu polepszenia związku i się udało-to było zaraz w niedziele po walentynkach. Wczoraj powiedziałęm że nie chce żeby się powtóżyło takie zachowanie jak wczoraj z tymi napisami na gg. A ona do mnie "A co zrobisz tak, jak ostatnio, że przyjdziesz do mnie i ze mną zerwiesz".
Już mi kompletnie w tym momęcie ręce opadły. Wczoraj na początku była taka akcja: podchodze a ona "czy my się znamy?" powiedziała że żartowała, idziemy już w strone mojego domu i mówie do niej "widze że Tobie to wszystko wisi" a ona przytaknęła. Ani rozu nie powiedziałem jej głupiego słowa(chyba zaczne). Pisze mi też wczoraj przez eski "mam focha na Ciebie, jak znajdziesz mi 10 największych i 10 najgłębszych jezior w polsce to może mi foch przejdzie", nie wiem czy ona ma mnie za jakiegoś durnia czy co?? Ale ja tak w ch**a nie dam robić.
I teraz jak byliśmy u mnie w domu. Pokazłem jej troche że jestem na nią zły, ale w taki sposób, że ją olewałem, wyszedłem z pokoju, na fajkem, sama siedziała. Przyszedłem pobawiłęm się troche przy portfelu poprostu olewkai zaś podszedłem do niej i zapytałęm się jej "na jakiej podstawie Tobie to wisi??" a ona-"ale mi to Kochanie nie wisi" i już zmieniłą w tym momęcie całą sytuacje zobaczyłęm w jej oku łezke jak mi odpowiadała. I zaczyna się tak jak zawsze lizanie maranie itp.
Odprowadzam ją do domu. Gadka niby wszystko dobrze pasuje wszystko luzik w ch*j. I stoje z nią pod jej domem. Mówie do niej "mam nadzieje że ta sytuacja się nie powtórzy( że będzie do mnie pisać spadaj, na drzewo, fack youitp.) A ona "a jeśli tak to co, przydziesz i ze mną zerwiesz jeszcze raz?"
Wieczorem zaczyna do mnie eski pisać. "Kocham Cie Kochanie, nie moge się doczekać kiedy znowu się spotkamy i wszystko co miłe..."

Powiedzcie mi chłopaki co o tym sądzicie, bo ja sam już jie wiem co myśleć o tym. Nie wiem czy ona próbuje mnie sobie zawinąć na około palca czy chce mnie doprowadzić do takiego stopnia żebym psychicznie nie wytrzymał i żeby miała pretekst żeby mogła ze mną zerwać?? Czy mnie traktuje poprostu jak zwykłęgo chłopca na posyłki.?? I powiedycie mi jeszcze jak mam sie zachowywac w stosunku do niej.

Z gory dzieki:D


Musimy być mocni w wierze!

Offline

 

#2 05-03-2007 12:10:05

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: problem z dziewczyną mam...

moja odpowiedz brzmi: ZNAJDUJESZ NOWA LASKE I NIE BRNIESZ W TYM GOWNIE jak tak w chooya wali to nic juz z tego nie bedzie, szkoda czasu.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 05-03-2007 12:28:16

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: problem z dziewczyną mam...

nad czym ty sie wogle zastanawiasz... daj sobie na luz tak ja mowi Fufu... a ile ona wogle ma lat... mi sie wydaje ze to jest jakas sianoglowa 16... moze wiecej... ale jedno jest pewne potrzebuje korkow z gegry... No nic... udanego wypasu...

Offline

 

#4 05-03-2007 14:39:13

HerbertH

Friend

5722230
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Zarejestrowany: 24-10-2006
Posty: 13

Re: problem z dziewczyną mam...

Wogenke trafiłeś w samą 10 ona ma 16 lat
jak tak chłopaki mówicie to mam ją w dupie teraz zerwe z nią i ch*j
i poszukam sobie inne
dzięki fufu jeszcze raz za rade
I oczywiście Tobie Wogenke


Musimy być mocni w wierze!

Offline

 

#5 05-03-2007 15:20:08

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: problem z dziewczyną mam...

Hej, HerbertH, az tyle mi nie powiedziałeś w czasie naszej rozmowy. Nie wiedzialem że taki galimatias się porobił z tego związku. Po pierwsze - po jaką cholerę wchodzicie w związki, by je od razu zrywać?? Ile razy się nasłuchałem, że "no, będziemy wkrótce parą, ale chyba z nią zerwę po tygodniu". Czy to jest normalne? Jeszcze się nie zaczęło a już się kończy. Rozumiem, że chcecie panienki wykorzystać - bierzecie ją na noc i bon voyage.    Ale jeżeli na samym początku ktoś mi mówi, ze już planuje zerwać z laską, to niech lepiej się nie angażuje i nie rani innych. RANIĆ INNYCH TO NIE JEST NASZ CEL. Spójrzcie sobie na logo - Make Women Happy, sprawiajcie kobietom przyjemność. Jesteście badboyami - w porządku, poznajemy laski w klubach, miziu miziu i papa, ale po to wchodzi się w związek, by z tego coś wyszło.

Terencjusz napisał kiedyś: "Kłótnie pogłębiają miłość kochanków". Analizuje sobie Twoją sytuację HerbertH od jakiegoś czasu (sam mi w końcu o tym opowiadasz ) i za każdym razem mówisz, że znowu się pokłóciliście. Rozumiem, każdego mogą ponieść emocje, ale trzeba uczyć sie je opanowywać - wysłuchaj jej argumentów, spróbuj zrozumieć, wyjaśnij na spokojnie co Ci nie pasuje i KOMPROMIS. To, że nie będziecie się kłócić, nie oznacza że jesteś dupą. Właśnie wprost przeciwnie - pokazuje że potrafisz opanować emocje i stajesz się lepszym nie tylko człowiekiem, ale i uwodzicielem

Pozdro

Offline

 

#6 05-03-2007 18:37:13

Li$ek

Początkujący

Zarejestrowany: 17-12-2006
Posty: 2

Re: problem z dziewczyną mam...

Sytuacja bardzo popularna uwierz,ale jezeli panienka jest normalna to wyjscie z niej jest proste:) Bylem w zwiazku z wspaniala laska;) i miala rozne fochy,gierki i shit testy. Wyjdziesz z tego tak jak ja:] Na poczatku nie widzialem wyjscia z takiej sytuacji ale droga zeby ja rozwiazac jest banalna:) Ona ustala zasady i nie chce grac na Twoich,zagraj z nia na jej zasadach;) Wydaje mi sie ze ma zbyt napompowane ego super nastolatki wiec obniz je najpierw na poczatku kazdego spotkania,by potem byla spokojna i potulna:) Rzuc ze 2 inteligentne negi i pozartuj sobie z niej,pewnie wczesniej tego nie robiles bo czules sie troche skrepowany.Zero krempacji:P a teraz lap klucz otwierajacy drzwi do dalszego zwiazku(jesli chcesz byc w LTR) zasada stara i znana ale nie stosowana przez Ciebie czyli p&p (push and pull).Polubilem bardzo ta zabawe od kad udalo mi sie tak poskromic moja exLejdi:) Hustawka emocjonalna raz przod raz tyl ale nie pozwol aby zatrzymala sie w pionie i sie nie bujala.Pograj z nia tak zeby nie wiedziala czym dla ciebie jest ten zwiazek i ile dla ciebie znaczy:P HUSTAJ! pogadaj z inna kolezanka jednym slowem obudz kilka razy zazdrosc zeby nie czula sie pewnie,wyslij esa po spotkaniu w stylu nie czulem sie dzis dobrze w twoim towarzystwie lub nastepnym razem musisz sie bardziej postarac.Przed spotkaniem napisz ze dzis bedziesz musiala sie wzbic na szczyt swoich umiejetnosci ktore chyba posiadasz zeby poprawic mi humor bo mialem straszny dzien,jezeli jest u ciebie nie zajmuj sie tylko i wylacznie nia(przegladnij net;) sprawdz wyniki meczy,wyjdz na chwile).Mysle ze to pomoze jesli nie to gra jest niewarta swieczki:P ewentualnie mozesz wywolac bombe emocjonalna z kotwica ale na to musisz miec pomysl,uzyj inwencji tworczej jako PUA musisz miec cos takiego w sobie:P i pamietaj HUSTAJ HUSTAJ HUSTAJ baw sie ty a ona niech sie buja mowiac doslownie i w przenosni:P

Offline

 

#7 05-03-2007 20:07:33

szary

Advanced

1068251
Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 53

Re: problem z dziewczyną mam...

Ja bym zrobił cos wpodobie do rady Fufu.  Powiedz tej swojej ze nie ma sensu dalej brnac w jedna strone i ze musicie sie rozstac,nastepnie daj jej buzaiczka w policzek i powiedz "pa", nastepnie odejdź i postaraj sobie znaleźć inna laske. Kiedy ona zobacy cie z inna to pomysli ze przegrała, miomo iz graliscie na jej regółach,wtedy wiec bedzie zapewne o ciebie walczyła, a wiesz juz co to oznacza bedziesz sobie mógł wybrac miedzy nia a nowa HB ale pamietaj, ze jesli bedziesz chciał wrócic do tej starej to nie rób tego tak gwałtownie. Powiedz ze musisz to jeszcze przemyslec, bo nie jestes konfilitkowym człowiekiem i wolisz spedzic czas miło zamiast na kłutni   Jesli natomiast nie bedziesz chcial do niej wrócic (albo ona do ciebie,chociaz bardzo w to watpie,bo poczuje sie urazona ) to nie ma zadnego problemu, bo wkoncu masz nowa laske

Dobra,ja juz sie wypowiedziałem reszta nalezy do ciebie   zdaj raport jak juz sprawa sie wyprostuje :>

pzdr. i powodzenia

Offline

 

#8 05-03-2007 20:28:27

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: problem z dziewczyną mam...

Zazdrosc to jest potezna rzecz sam to stosuje gdy tylko moge ;] chociaz mozna latwo przekroczyc cieka granice bo laska moze pomyslec sobie ze nie ma u ciebie szans ob ty juz wybrales inna albo zmeczyc sie ta cala twoja gierka nawyzywac Cie, nawzucac ci i odejsc ;P (mialem pare takich akcji ^^) ale to nie ma jak sie uczyc na bledach ;P

Wiec radze wrzucic na looz z ta laska albo olac ja narazie wymigujac sie ze spotkan pod jakims pretekstem ;] a zajmij sie innymi laskami ja osobiscie nie wchodze dwa razy do tej samej rzeki wiec jesli koncze z jakas laska to raz na zawsze co najwyzej moze liczyc na moja dobra dusze i zostac "only friend"

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (05-03-2007 20:49:20)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#9 09-03-2007 04:24:02

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: problem z dziewczyną mam...

Mialem to samo.
Z tego co napisales, wynika jedno. Za duzo z nia gadasz na Gadu-Gadu.
Albo piszesz sms. To nas tylko w pewien sposob ogranicza. Laska zamiast sie spotkac z toba
i sie pieprzyc, siedzi na gg, lub pisze durne sms. Poprostu wogule z nia nie gadaj przez gg.
Spyta sie czemu, powiedz ze nie masz czasu, bo jestes zajety.
Umow sie z inna laska, niech ona o tym wie. Napisze tobie sms, nie odpisuj.
Pozniej sama zrozumie ze zachowuje sie jak idiotka.

Mozesz jej gadac o swoich przyjaciolkach, kolezankach. Musi wiedziec ze mozesz miec inna.
Tylko nie przesadzaj z tym. To jest jak mega armata .

Ma kolezanke ?. Zaprzyjaznij sie z nia. Ja tak zawsze robie. To je zajebiscie nakreca.
Spyta sie co robiles ? powiedz ze spedziles milo wieczor ze swoja przyjaciolka, nawet gdyby tak nie bylo.


Ja tez spotykalem sie, bylo wszystko ok, robilem co chcialem, a pozniej sms, spadaj, ty mnie zostawisz, mozesz miec kazda inna i inne pierdoly.

To, ze tak tobie pisze, to nie znaczy ze jej nie przelecisz
Pewnie cie testuje, na co moze sobie pozwolic.

Zreszta, czasami zdarzaja sie "trudne przypadki", wtedy dajesz sobie spokoj. Niech wypier......

Kurcze badz twardy i pokaz kto tu rzadzi, badz ponad nia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gim3.pun.pl www.thelgilius.pun.pl www.freegamesjava.pun.pl www.czteryzywioly.pun.pl www.eti4.pun.pl