Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 26-02-2007 17:22:14

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

Udzielcie pomocy :)

Wiem ze takich tematów jest sporo...ale spoko każdy ma swój problem a to forum jest chyba stworzone do tego aby pomagać hehe Tak więc mam umówione spotkanie z fajną szpulką którą nie widziałem rok przez ten rok czasem tylko rozmawilaismy przez gygy... Tłumaczy że ma chłopaka ale mnie to intryguje bo skoro ma chłopaka to po co chce się ze mną spotkać... na gygy zaczęła mi ostatnio pisać że na poczatku jest sie przyjaciółmi ale z czasem to się zmienia itp. więc możliwe że kłamie mowiąc że ma chlopaka... ale jeśli ma... to nie wiem na ile będe mógł sobie pozwolić.... buziak na przywitanie ?? itp. opiszcie jak wy byście rozegrali podobną akcję od początku... a jeszcze na piszę że z tą panna chciałbym kręcić bo jest naprawdę bardzo fajna i z charakteru  zajefajna

Offline

 

#2 26-02-2007 19:39:59

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Udzielcie pomocy :)

gg ?? bajka... jeszcze jak laska chce sie spotkac to walisz prosto z mostu...
gadka szmatka jakies 5 min i walisz "w piatek ide na bilarda/lodowisko (tam chce chcesz ja zabrac) idziesz ze mna ? ;> "
jesli to jest twoja znajoma sprzed paru lat to ja ja pocalujesz w policzek to nic nie bedzie znaczylo... tylko przyjacielki pocalunek na dziendobry
Ja tam caluje stare kolezanki nawet jak ida ze swoimi chlopakami ^^ wiec takie cos nic nie bedzie znaczylo raczej... ale jesli ona cos wiecej chce od ciebie to taki pocalunek moze was do siebie zblizyc ;]

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#3 26-02-2007 20:27:18

Parszuk

Początkujący

Zarejestrowany: 26-02-2007
Posty: 16

Re: Udzielcie pomocy :)

nop spotkanie już miałem wcześniej umówione ale chodzi mi o zachowanie... a jeśli odsunie policzek na bok bo bedzie "chciała dochować wierności gosciowi" (nie wiedziałem jak to napisać ) to pasowało by wyskoczyć z jakimś zabawnym tekstem

Offline

 

#4 26-02-2007 20:56:55

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Udzielcie pomocy :)

To zalezy jak sie dobrze znacie jesli sei z nia juz kiedys spotkales to sie nie odsuenie... w 99% sie nie odsuwaja pisze ze w 99 bo zawsze znajdzie sie gdzies ten 1 prc ale z moich doswiadczen to nigdy sie jeszcze nie odsunela najwyzej byla mile zaskoczona :] wiec nie zadreczaj sie excuserskimi myslami tylko zrob to ;] a jaksi sie nawet odsunie to co z tego... glowe ci urwie czy co ? ;> po prostu lapiesz ja ze reke i prowdzisz tam gdzie macie isc i sie nie pytacz czy mozesz czy powinienes... ;]

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 26-02-2007 21:58:59

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Udzielcie pomocy :)

dokladnie jak mowi Punkt G.

olej excuzy!!

nie mysl wczesniej o tym co ona moze zrobic/powiedziec/pomyslec kiedy juz jej dasz tego buziaka na przywitanie napewno nei bedzie negatywnej reakcji

no chyba ze bedzie to musisz doglebnie wybadac czy naprawde chcialaby cos z Toba czy tylko mysli o swoim facecie jak jest z Toba :]


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#6 26-02-2007 22:14:20

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Udzielcie pomocy :)

LuKKisH pewnie masz doby BL jak to robisz bo to od tego tez sporo zalezy... jak jeszcze nei mialem tyle pewnosci sibei to zdarzaly sie laski ktore sie odsuwaly a teras to tez nie widze w tym zadnego problemu

wniosek: trenowac pewnosc siebie


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#7 26-02-2007 22:38:55

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Udzielcie pomocy :)

"troche" zalezy od tego jak sie za to zabierzemy i czy bedziemy wytrwale z tym walczyc

ogolnie to chce sprobowac DC ale jakos zauwazylem ze bez tego (tylko z Sharkiem) juz wieksza czesc excuzow poleciala w kosmos

a co do prawidolowej postawy to widocznie masz taka ktora emanuje pewnoscia siebie i zdecydowaniem nie wiem czy tak miales od zawsze cyz wiekszosc sie nauczyles ale jesli tak miales to tlyko pozazdroscic


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

#8 26-02-2007 23:19:13

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: Udzielcie pomocy :)

hhe no to musz namowic kumpla ltory tez sie kreci wkolo spolecznosci tylko trzeba sie zmobilizowac zeby nie spieprzyc tego ... akurat jest po sesji to mozna plaazowac na spokojnie


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl