Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 24-02-2007 07:47:38

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Refleksje...

Dobra prosto z mostu i na temat...czyzby...? ok... czytajac ten art  http://seductiontutor.com/seduction/the … -step.html zastanawialem sie nad jego ostatnim akapitem... oto on:

Turn up the Heat

All you need now is the transition to physical connection. Ah, that’s always a great place to trip yourself up, isn’t it? Well, fear not.

If you want to learn how to transition to a physical connection successfully, check out my newest course, (cos o jakims ebooku... moze gdzies znajde ) Seduction Science 3rd edition. This step as well as the entire process of seduction is broken down into an precise, step by step format that you can immediately implement right now into your game.

polaczenie psychiczne z kobieta...  co je tak dokladnie buduje... waszym zdaniem... bo ja nie mam zadnych pomyslow w chwili gdy to pisze. Szescian... szescian to fajne uczucie.... miec takie uczucie caly czas... czy mozna to porownac do czegos takiego jak 2 osoby maja miedzy saba jakis sekret i wzajemnie sobie ufaja... to tworzy mocne poloczenie psychiczne faza stefana....

A tak pozatym czytajac tez art Swiatlosc i ciemnosc ktorego autorem jest Style http://www.pua.nazwa.pl/readarticle.php?article_id=134 (calkiem ciekawy serwis... poczatek portalu? ) zaciekawil mnie ten fragment... "(...) Ale to prawda: kobiety są NADZWYCZAJNIE przyciągane do mężczyzn, którzy robią coś – nawet mały gest, który jest całkowicie pierwotny, czysty i nieświadomy w każdym uroczym momencie. (opis przypomina mi troche definicje spontanicznosci) Skoro społeczność wyjawia tobie instrukcję postępowania, ulepsza społeczne umiejętności w całych sferach życia, wyrabia poruszanie sie przez świat z pewnością siebie, tworzy z ciebie mistrza swojej rzeczywistości, ulepsza wygląd fizyczny, poszerza grono przyjaciół, znajomości, kobiet i w ostateczności tworzy z ciebie szczęśliwą osobę – wtedy jesteś na świetlanej drodze. (...)"

Wychodzi na to ze spolecznosc PUA to kreowanie zdrowych spolecznie ludzi ale zyjacych poza spoleczna manipulacja... troche zwariowany ten post.... chcialem go do smietnika odrazu wpakowac ale tam nie mozna pisac... pozdro

jeszcze tu cos... http://facet.interia.pl/seks/news?inf=874018  jeszcze nie przeczytalem wiec sie nie wypowiem ale podoba mi sie motyw z NLP

Ostatnio edytowany przez Wogenke (24-02-2007 08:12:29)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.dragonslayers.pun.pl www.esc.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.hakermania.pun.pl www.feralheartforum.pun.pl