Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 28-09-2006 00:34:31

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Postawa Alpha

1.CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ

Nie powinieneś się podlizywać kobiecie, a co za tym idzie nie możesz pozwolić sobie na to abyś obrzucał ją kwiatami, prezentami i wylewnymi komplementami. To tylko doładowuje swoiste ego laski a Tobie nie przynosi ŻADNYCH korzyści. Niczym dobrym również nie jest kupowanie jej drinków, kolacji itd. Laska musi pokochać Ciebie za to kim jesteś, a nie za to co jej kupujesz. Nigdy także nie mów kobiecie to co sam chcesz od niej usłyszeć np. „Ale jestem czarujący, nieprawdaż?” Będzie to oznaczać że oczekujesz od niej odpowiedzi „Tak, masz racje”. Musisz się postarać, aby kobieta sama Ci mówiła takie rzeczy, zamiast prosić ją o to słówkami „co nie?”, „nieprawdaż?”, „wiem że mi przyznasz racje!” itd.

2.ATRAKCYJNA OSOBOWOŚĆ FACETA

Czego nie powinieneś robić:

1) Nie chwal się
2) Nie reaguj emocjonalnie
3) Nie wszczynaj kłótni z byle powodu
4) Nie plotkuj

Natomiast:

1) Mów zrozumiale i wyraźnie
2) Planuj
3) Dominuj

Mowa ciała:

Stój wyprostowany, ramiona trzymaj luźno i szeroko, rozstaw szeroko nogi i unikaj jakichkolwiek nerwowych ruchów.

Ton głosu:

Mów powoli, spokojnie, zwięźle, zrozumiale, nie za głośno i nie za cicho.

Jak zainteresować sobą kobietę?

- rzucaj lekko aroganckie komentarze i dodaj do nich humor
- przekręcaj zdania wypowiedziane przez kobietę, np. gdy mówi „dzisiaj padało na dworze” to ty powiedz to „po swojemu” np. „co, mówisz że dzisiaj padłaś na dworze? A co się stało, potknęłaś się czy co?”
- przesadzaj
- łącz rzeczy wokół siebie w zabawny sposób
- bądź nieprzewidywalny
- nie bądź zbyt przyjazny
- nie bądź bezpośredni w zamierzeniach
- bądź niedostępny

3.ROZPOCZĘCIA ROZMOWY

- cześć
- pytanie o opinię
- potwierdzenie bieżącej sytuacji
- komplement
- zakłopotanie

Pamiętaj żeby podejść w przeciągu trzech sekund od kiedy zauważysz kobietę.

4.JAK SZYBKO DOSTAĆ NUMER TELEFONU

Wystarczy poprosić o niego bezpośrednio „Słuchaj, daj mi swój numer telefonu”, lub poprosić aby go nam zapisała na kartce.

5.TRENING

Wchodź do sklepów i stosuj te wszystkie „techniki” na ekspedientkach.
Zaczepiaj dziewczyny na mieście i pytaj o drogę.

6.JAK ZAPROSIĆ KOBIETĘ NA SPOTKANIE

Powiedz jej przez telefon że wybierasz się na świetną imprezę lub w jakieś fajne miejsce i że powinna się do Ciebie przyłączyć.

7.PODRYWANIE W BARACH I KLUBACH

Nigdy nie kupuj kobiecie drinka. Gdy ktoś inny ubiegł Cię przed kobietą, podejdź do niej i wyrecytuj dialog z filmu „Hitch”. Gdy laska jest z przyjaciółmi, powinieneś ją wyłowić z grupy. Dlatego możesz podejść i powiedzieć ”Chodź na chwilę, chcę Ci coś powiedzieć”.
Potem mówisz jej „Widzę że siedzisz ze znajomymi i dobrze się razem bawicie.” Potem rozmowa sama się potoczy i panienka odwali za Ciebie całą robotę J Tak zapewnia pewna osoba (każdy chyba wie o kogo chodzi).

8.PODRYWANIE W INTERNECIE

Pamiętaj o głównych zasadach podrywania w Internecie:

- nie wysyłaj lasce serduszek, różyczek, misiaczków itd.
- Nie zasypuj jej komplementami typu „och, ach, jesteś taka piękna, cudowna, śliczna” itd.
- nie pisz za dużo o sobie. Zamiast tego opisz swoje podrożei wycieczki wakacyjne oraz kraje które zwiedzałeś.

Gotowe dialogi korespondencji możesz przeczytać w książce „Tajemnice Uwodzenia”. Zresztą nie polecam Ci tego – chyba nie chcesz udawać kogoś kim nie jesteś, recytując słowo w słowo jakieś przemówienia?

9.SPOTKANIA I ROZMOWY

Nie rozmawiaj w ten sposób:

- co tam u Ciebie słychać?
- co robisz w wolnym czasie?
- gdzie się bawisz?


Nie popełniaj poniższych błędów:

- nie dawaj kobiecie do zrozumienia że wszystko wiesz najlepiej
- nie spróbuj zaimponować
- nie opowiadaj o swoich sukcesach
- nie bądź zbyt zarozumiały ani zbyt uległy



Interesujące tematy do rozmów:

- musisz słuchać kobietę, pozwól jej się wygadać
- pytaj o to czego szuka w mężczyznach
- pytaj jakie ma marzenia i fantazje
- w celu osiągnięcia pozytywnego efektu prowadź energiczne rozmowy, wywołujące u laski adrenalinę
- wprowadź nastrój magii
- opisuj swoje doznania poprzez metafory i opowiastki
- opowiadaj śmieszne anegdotki i ciekawe opowiastki
- nie zmieniaj tematu za każdym razem
- jeśli jesteś inteligentniejszy od laski to nie dawaj jej tego do zrozumienia i nie poruszaj tematów związanych z filozofią, psychologią, polityką itp.
- natomiast gdy laska jest od Ciebie mądrzejsza to nie gadaj z nią o zestawie hantli


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#2 28-09-2006 14:30:45

Strider

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 34

Re: Postawa Alpha

Mam dwa konkretne pytania :
1* Dotyczy pozycji (mowy ciała) - zawsze stoje wyprostowany , mówią ze mam wzorowa postawe /sylwetkę... Nogi szeroko (bez przesady) plecy wyprostowane , zero garbienia itd. tylko mam nawyk krzyżowania rąk , czuję się wtedy poprostu wygodnie. Owszem potrafię to kontrolować i stać z opuszczonymi luźno ramionami ale wtedy czasem padają komentarze że się "bujam" a żadnym dresem/b-boyem czy innym tego typu kolesiem nie jestem - poprostu chodze energicznym pewnym krokiem. Problem w tym ze te skrzyzowane ręce gdy stoję moga wskazywać na zamknięcie , próbe izolacji... U mnie tak nie jest , dziwne ale właśnie wtedy czuję ze stoję jak alpha , bo dobrze (pewnie swobodine) się tak czuję . czy mimo wszystko nad tym pracowac ??
2* Płacenie w barach/restauracjach. Czy jeśli ja ją zapraszam to kultura nie wymagałabytego żebym to ja płacił ? Nie robie tego zbyt często ale jeśli sie zdaży to robię tak : "Ja zapłacę - smieszą mnie te nowe feministyczne zagrywki... Wydaje mi się ze wtedy prubujecie wkupić się w nasze łaski lub udowodnić swoją wartość ... Sorry ale coś takiego nie przejdzie... Co się tak patrzysz ?? Ok - sama chciałas , nastepnym razem ty płacisz " .... I jak ?? Jakies uwagi ??


"Put a beautiful women under your spell..."

Offline

 

#3 28-09-2006 18:35:05

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: Postawa Alpha

1.wiesz mi tez czesto dobrze sie siedzi czy stoi z zalozonymi na siebie rekoma...ale mimo wszystko trzeba sie od tego powstrzymywac...bo taka postawa nie pokazuje raczej twojej otwartosci...chyba ze spisz na siedzaco to tak
2.jesli ty ja zapraszasz to powinienes zaplacic i za nia...ale jesli ona bedzie chciala sobie cos zamowic to pozwol jej na to...nie biegnij za nia z portfelem mowiac ze to ty za to zaplacisz...placisz za to co ty jej zamawiasz...a nie za to co ona probuje od ciebie wyciagnac swoimi kocimi oczyma...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#4 29-09-2006 00:10:56

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Postawa Alpha

pracuj nad skrzyzowanymi rekami,to naprawde moze dla innych oznaczac zamykanie sie,z tym stawianiem to chodzi o to by nie atwiac na sile,jesli laska stoi w kolejce przy barze to daj je sobie kupic to co chce,daj jej za siebie zaplacic a nawet daj jej sobie postawic,chodzi glownie o to by nie nalegac "mezczyzna zawzze placi"i olac ten stereotyp...pozdro


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl