Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-02-2007 10:36:36

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Powrót

Witam wszystkich

Przez ostatni okres czasu mnie nie było na forum. Postanowilem sobie, że muszę się uniezależnić od tego nakładu wszystkich for i witryn. Muszę Wam powiedzieć, że można z tego wyjść i nie jest trudno. Z Gry oczywiście nie zrezygnowałem Jestem szczerze i mile zaskoczony sytuacją obecną na forum. Teraz spróbuję się trochę wtajemniczyć w plany co do rozwoju. Jeżeli chodzi o tworzenie elit, to powiem jedno: nie warto. Na SP istnieje dzial VIP, ale nawet teraz nikt tam nie pisze. Tyle razy z resztą próbowałem tworzyć elity - wszystko upadało. Nie przez to że mało sie starałem. Ale nie warto tracić czasu na siedzeniu przy kompie. Chcecie tworzyć elity? Twórzcie je na spotkaniach, wspólnych wypasach. Nie bylem na warsztatach w Gliwicach, ale właśnie takie zjazdy powinno tworzyć "elity".  Elita to są Ci którzy potrafią się dobrze bawić i swoim doświadczeniem dzielą się z innymi.

Radzę wszystkim, by od czasu do czasu oderwali się od forum (np. na 2 tygodnie), a dobrze na tym wyjdziecie. Od napływu materiału często miesza sie w głowie. Lepiej dopracować to co się umie, niż uczyć się na nowo czegoś, co potem i tak zapomnicie, bo macie coś lepszego.

Pozdro

Offline

 

#2 11-02-2007 14:27:39

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Powrót

Przynależność do "ELITY" nic nie oznacza... Jestem organizatorem PUA GLIWICE, należę do Silesia Group, Lupus Gliwice i kilku mniejszych społeczności... Dobry gracz nie musi nikomu udowadniać, że jest dobry... poprostu samemu będzie grał... Nie warto tworzyć kolejne elity... Warto poznawać ludzi, warto się dobrze bawić... warto... grać swoim życiem Po to powstały warsztaty w gliwicach ( kolejna edycja już za około miesiąc ).


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#3 11-02-2007 18:14:39

dream maker

Friend

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 80

Re: Powrót

Za miesiąc? To widze DeMarco, że ładnie się za te warsztaty wziąłeś :]. Szkoda, że na śląsku nie mieszkam .
Może na którąś edycję warsztatów wpadnę, jeśli znajdę czas, lokum do przenocowania i wymyśle co powiedzieć dziewczynie .
Alex witaj z powrotem. Masz rację od czasu do czasu lepiej zrobić przerwę. Raz już tak maiłem, że zasypałem się materiałami i miałem potem mętlik w głowie . A tak przy okazji, jak ustawić stały podpis pod swoimi psotami, bo szukam w profilu i znaleźć nie mogę Pozdro

Ostatnio edytowany przez dream maker (11-02-2007 18:16:32)


Do you have a dream, girl?... I will make this dream come true, I am... the Dream Maker.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.pisarze.pun.pl