Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 06-02-2007 14:48:12

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

32 punkty do zapamietania...

Temat z uwodzenia.fr nie pamietam przez kogo napisany... dla powtorki i dla tych ktorzy nie czytali...

A wiec...

1) Powiedz jej to co chce usłyszeć – zasada numer jeden

2) Bądź inny

„Przez selekcje naturalna, kobiety zostały zaprogramowane do tego, żeby nie szukać tego co widza codziennie, a szukać innych, wybitnych mężczyzn. (...) Dziś cały świat Zachodu jest praktycznie taki sam i wszyscy mężczyźni są tacy sami. Dosłownie wyglądają, ubierają się, mówią, zachowują się, pachną tak samo. Jeśli nawet nie są w ogóle spokrewnieni z kobieta, wywołują taka sama podświadomą genetyczna reakcje: „On może być moim bratem”. Skoro ludzie oglądają takie same filmy, czytają te same książki, jeżdżą tymi samymi samochodami i maja takie same życie, podświadoma genetyczna reakcja kobiety mówi jej, ze oni wszyscy nie są naprawdę atrakcyjni. Jeśli nawet kobieta przepłynie Ocean Atlantycki - odkryje, że ci mężczyźni wcale jej bardziej nie pociągają, nawet jeśli jest zerowa szansa na to, żeby byli jej krewnymi.”

3) Wyglądaj dobrze

BadBoy Lifestyle:
„Jak wyglądać dobrze? Idź i kup sobie jakieś ładne ciuchy i ubierz się z klasą. Troszcz się o swoje ciało, chodź regularnie na siłownię, bierz regularnie prysznic, pachnij ładnie – musisz pachnieć ładnie. (...) Okej, jedna ważna zasada dotycząca stylu ubierania się: twoje ciuchy powinny być, ogólnie jako całość, w nie więcej niż trzech kolorach. Więcej kolorów to już za dużo. Ponadto twoje buty i pasek muszą być w tym samym kolorze – to podstawowa zasada.”

Swinggcat:
„Musisz mieć świeży oddech. Zawsze miej przy sobie jakąś gumę albo miętówki.”

4) Ty jesteś nagrodą – bez względu na zachowanie dziewczyny musisz cały czas mieć postawę, że „TY tu jesteś NAGRODĄ, a ona próbuje cię zdobyć”.

BadBoy Lifestyle:
„Musisz pokazać jej za pomocą swojej mowy ciała i tonu głosu, postawę „Ja wybieram ciebie. Jestem ponad tobą. Daję ci szansę być ze mną, a ty będziesz szczęśliwa mogąc być ze mną”. (...) Kilka lat temu foto-modelka powiedziała mi złotą myśl – „słuchaj, wszystkie chcemy faceta, który jest trochę ponad nami, faceta który ma więcej władzy niż my. Nie ma znaczenia czy chodzi o jego samochód, status, pieniądze czy karierę tak długo jak facet ma więcej władzy niż my.”

5) Oceniaj ją podłóg twoich kryteriów – ustaw wysoko poprzeczkę i daj jej do zrozumienia, że ona nie spełnia wszystkich twoich kryteriów, że spodziewasz się po niej czegoś więcej. Ramuj jej zachowania jako poniżej twoich oczekiwań.

Swinggcat:
„Ramowanie jednego lub więcej z jej działań, zachowań czy rzeczy o niej jako znaczącego, że ona nie jest wystarczająco dobra dla mnie, albo że nie potrafi się ze mną obchodzić (to implikuje, że ja jestem NAGRODĄ, i że mogę się z nią nie umówić, bo ona nie spełnia moich standardów i oczekiwań).”

Przykład: „Jesteś bardzo ładną dziewczyną, ale wolę brunetki” albo „Jesteś ładną dziewczyną i z marszu masz u mnie 3 punkty, ale żebym się z tobą umówił musisz zdobyć tych punktów 15”. Kiedy idziecie przez miasto i ona co chwila zatrzymuje się przy jakiejś wystawie, możesz powiedzieć „Czy to ja jestem za szybki czy ty za wolna?” lub „Wiesz, osiągasz tempo mojej babci. Ciekawe, która z was byłaby szybsza? Powinniście wystartować w jakimś wyścigu ulicznym, myślę że ona byłaby dla ciebie niezłym wyzwaniem.”

6) Nie popisuj się

Shark. Attract and Date:
„Kiedy już zaczniesz rozumieć, co myśli kobieta – nie rób błędu początkujących, którzy często próbują popisać się tym, ze rozumieją to co ona im mówi. Kiedy już zrozumiesz kobiety – wtedy jest czas na okazanie tego działaniami. Również jeśli jest dziewczyna która uważa cię za całkowita ofiarę – nie idź do niej i nie pokazuj, ze teraz perfekcyjnie rozumiesz kobiety. Tylko pójdź do niej i BĄDŹ jej księciem. Pozwól dziewczynie myśleć, że urodziłeś się idealnym mężczyzną. Jeśli SHB powiedziałaby ci, że kiedyś była gruba, miała fobie i dziwne nawyki przed spotkaniem ciebie, na pewno nie lubiłbyś jej bardziej.”

7) Bądź dynamiczny – musisz skalibrować swój poziom energii podczas budowania attraction.

BadBoy Lifestyle:
„Zawsze skalibruj swój poziom energii zanim podejdziesz do dziewczyny. Twój poziom energii powinien być przynajmniej 5 do 20% wyższy od jej lub całej grupy, z którą jest. Mając więcej energii od nich będziesz wyglądał bardziej dominująco i będzie im trudniej cię zignorować. Nigdy nie bądź mniej dynamiczny niż one podczas pierwszych dwóch minut albo cię spławią. Dynamizm przykuje ich uwagę, stworzy trochę zainteresowania, ponieważ to oznacza, że osoba jest pozytywna, ma dobrą energię. To także daje im do zrozumienia, że taka osoba może być dobra w łóżku.”

8) Kontroluj własne emocje

BadBoy Lifestyle:
„(...) musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje. Zaufaj mi, jeśli nie potrafisz kontrolować siebie i swoich emocji, nie ma takiej możliwości żebyś mógł kontrolować kogokolwiek wokół ciebie. Ilekroć podejdziesz do dziewczyny ona będzie się czuła trochę przestraszona, więc twoim zadaniem jest sprawić by poczuła rozluźnienie. Jak to zrobić? Ty pierwszy musisz poczuć się rozluźniony. Kiedy ty będziesz zrelaksowany ludzie dookoła też będą czuli się bardziej rozluźnieni i bardziej komfortowo, ale wtedy i tylko wtedy kiedy ty będziesz wyluzowany.”

9) Ty pierwszy

BadBoy Lifestyle:
„Jedną z najważniejszych zasad w uwodzeniu, którą uwielbiam stosować jest zasada „ty pierwszy”. Pochodzi ona z dziedziny hipnozy. Mówi ona, że najprostszym sposobem aby wywołać u kogoś określony stan emocjonalny jest samemu wejść w ten stan najpierw. Wtedy druga osoba „przejmie” ten sam stan emocjonalny. Generalnie jest to najprostszy sposób żeby kontrolować dziewczynę - kontrolować jej emocje. Uwodzenie to proces kontrolowania jej emocji aż do seksu, a nawet seks jest emocją.”

10) Leading – cały czas prowadź, miej wszystko pod kontrolą, podejmuj decyzje za nią.

BadBoy Lifestyle:
„Wszystko musisz robić sam. Musisz się upewnić, że ona czuje się swobodnie i że nie przychodzi jej z trudem rozmowa z tobą. (...) Dziewczyny nienawidzą podejmować decyzji ze względu na ich brak pewności siebie i lęki. Nienawidzą kiedy je pytasz „Moja droga, co będziemy robić dzisiaj wieczorem?” Nie rób tego. Zamiast tego, weź ją za rękę i zaprowadź w miejsce gdzie chcesz iść. Nie kłopocz się nawet z pytaniem gdzie chce iść albo co chce robić ponieważ i tak prawdopodobnie ona sama nie wie czego chce. Najważniejszą rzeczą podczas „prowadzenia” jest aby nie pytać o pozwolenie i żeby nie używać siły. Linię pomiędzy byciem dominującym, a agresywnym wyznacza siła. Być dominującym znaczy być śmiałym w podejmowaniu decyzji i oznajmiać je raczej w formie komend niż sugestii. Byłoby najlepiej gdybyś mógł ją prowadzić przez cały proces uwodzenia. (...) Kiedy prowadzisz budujesz w ten sposób zaufanie. Ty ją prowadzisz, ty za nią decydujesz, ona zaczyna podążać za tobą i ci ufać, a co za tym idzie wreszcie podda tobie swoje ciało. (...) Kiedy następnym razem wyjdziesz z dziewczyną pamiętaj, że ty masz przygotować wszystko – gdzie idziecie, co będziecie robić. Wszystko musi być pod twoją kontrolą. Ona jest tam tylko po to by cieszyć się wspólnie spędzonym czasem.”

Shark, Attract and Date:
„Kiedy zaczniesz spotykać się z kobietami, nie rób błędu nowicjuszy i nie pokazuj fałszywej pewności siebie wybierając zawsze miejsce do którego razem pójdziecie. Mężczyźni często popełniają ten błąd i próbują wybierać miejsce na własna rękę. TO MUSISZ ROBIĆ NA POCZĄTKU, żeby pokazać że nie jesteś excuserem. Na przykład: kiedy będziesz dzwonił do dziewczyny aby umówić się na randkę – umów się później np. o 19, żeby wiedziała jakie są twoje intencje. Nie rób sobie excusow i swobodnie zabierz ja do najbardziej romantycznego miejsca.”

Shark, Attract and Date:
„Ale jeśli zacząłeś spotykać się z nią regularnie, właśnie przeszedłeś pierwszy test…teraz tego nie spieprz. Pokaz jaki jesteś pewny siebie i zrelaksowany zarazem, pytając się jej gdzie chciałaby pójść, albo mówiąc jej aby pomyślała gdzie ja zabierzesz i że zadzwonisz jutro. Nie myśl, że pozwalasz jej na kontrolowanie ciebie. Szczerze – czy naprawdę obchodzi cię, gdzie pójdziecie? I tak wszystkie miejsca są do siebie podobne. Ale ona dostanie szanse na wykorzystanie całego swojego potencjału kreatywności i poczuje się bardziej kobieco. A jeśli ona czuje się bardziej kobieco – wtedy bardziej cię lubi. Więc kiedy następnym razem kobieta zdecyduje, że pójdziecie do kina na komedie romantyczna albo długi spektakl teatralny – nie opieraj się. Wszyscy faceci, z którymi była przedtem wyśmiali to – i zostali odrzuceni. I teraz są samotni i smutni. To nie jest śmieszne. (...) Teraz posłuchaj tego: kiedy idziecie do kina, masz praktycznie 2 opcje: możecie wybrać pomiędzy oglądaniem normalnego filmu albo czegoś romantycznego i kobiecego. Jeśli będziecie mieli o to sprzeczkę, ty wygrasz i będziecie oglądać normalny film, możesz odkryć że głęboko w tobie jest Mistrz Jedi i że moc jest z tobą. Ale w nocy tylko twoja ręka będzie z tobą. Jeżeli jednak powiesz, że chcesz obejrzeć romantyczny i kobiecy film, ponieważ ona tego chce – możesz zostać niebawem nagrodzony…może nawet podczas trwania samego filmu.”

11) Stań się jej ideałem

BadBoy Lifestyle:
„Prawie każda kobieta na tej planecie tak opisze swój ideał mężczyzny: facet który jest pewny siebie, ma poczucie humoru, który wie czego chce, lubi przygody, który ładnie wygląda, ładnie się ubiera, facet który zawsze kontroluje sytuację, który jest interesujący i nieprzewidywalny, który będzie dla niej wyzwaniem, da jej szalony seks, który chce wejść z nią w związek i co najważniejsze facet który troszczy się o nią. (...) Teraz, kluczem jest żeby pokazać jej podczas rozmowy, że masz te cechy.”

12) Szeroki i Głęboki rapport

BadBoy Lifestyle:
„Kiedy rozmawiasz z dziewczyną musisz rozpocząć temat z dużym zapytaniem, np.: jakiego typu muzyki słuchasz? Potem zadajesz pod-zapytanie i kolejne pod-zapytanie, aby dowiedzieć się więcej szczegółów na ten temat, np.: jaki jest twój ulubiony zespół? Jaki jest twój ulubiony wykonawca? Teraz, jeśli osoba, z którą rozmawiasz, nie opowie ci żadnej historii, a przeważnie tego nie zrobią, ty musisz opowiedzieć jakąś historię pierwszy, ponieważ one boją się otworzyć. Dlatego zrobisz tak – opowiesz jakąś historię/anegdotę na wybrany temat, musisz jako pierwszy się przed nią otworzyć. Po tym punkcie powinniście się wymienić swoimi historiami – kiedy ty opowiesz historię, druga osoba opowiada swoją, która nawiązuje do twojej.(...) Nigdy nie zadawaj więcej niż dwa pytania pod rząd. Nie staraj się nawiązać konwersacji zadając same pytania. (...) Bardzo ważną rzeczą w rapporcie jest – nie twórz więzi w oparciu o powierzchowne rzeczy. Stwórz więź w oparciu o uczucia. (...) Zapamiętaj to. Moja dziewczyna powiedziała mi kilka razy coś w rodzaju „Posłuchaj, możemy w ogóle nie być w stanie stworzyć więzi w oparciu o powierzchowne rzeczy, np. ty pijesz coca-colę, ja piję sok, ja nienawidzę coca-coli, a ty nienawidzisz soku, ale uczucie, które mamy pijąc nasz ulubiony napój jest takie samo. To nas łączy. Ty skaczesz ze spadochronu, ja jeżdżę konno, ale uczucie ekscytacji i adrenaliny, które oboje przeżywamy robiąc to, jest takie samo. Obojgu nam sprawia to przyjemność.”

13) Stwórz komfort i zaufanie

BadBoy Lifestyle:
„Komfort przychodzi z czasem. Jeśli czujesz się zrelaksowany w pobliżu osoby, którą właśnie poznałeś, ta osoba również będzie zrelaksowana i to stworzy poczucie komfortu. Rozmawiając z drugą osobą, szczególnie jeśli jest to dziewczyna, sugeruję żebyś wcześnie sprawił aby czuła się komfortowo z twoim dotykiem. To znaczy, że dziewczyna musi czuć się komfortowo kiedy ją dotykasz i kiedy ona dotyka ciebie. Tyle jeśli chodzi o komfort – musisz sprawić by czuły się komfortowo, a to oznacza dużo high-fives (wysoka piątka) i innych rzeczy, które zainicjują kontakt fizyczny, takich jak czytanie z dłoni (wróżenie), albo coś innego. Chodzi o nie seksualny kontakt.”

„Zaufanie przychodzi z czasem, ale w głównej mierze chodzi tu o ciebie. Zaczyna się od ciebie. Im więcej jej ufasz, tym bardziej ona zaufa tobie. Dla przykładu, jeśli zostawisz swoje okulary przeciwsłoneczne i pójdziesz do toalety, to jej zakomunikuje, że jej ufasz i prawdopodobnie ona zacznie bardziej ufać tobie. Ale ogólnie, zaufanie przychodzi z czasem. Kiedy jesteś zrelaksowany i otwierasz się przed nią, mówisz o swoich sekretach i innych rzeczach, budujesz w ten sposób zaufanie. Kiedy prowadzisz (leading) ogólnie budujesz w ten sposób zaufanie. Ty prowadzisz, ty za nich decydujesz, oni zaczną podążać za tobą i ci ufać.”

14) Miej własne zdanie

BadBoy Lifestyle:
„Cokolwiek ona powie, nigdy nie mów „tak, ja też”. Dla przykładu, ona mówi „uwielbiam rap”, a ty odpowiadasz „tak, ja też.” To takie oczywiste, kiedy mówisz „tak, ja też.” To takie oczywiste, że chcesz nawiązać z nią więź, że chcesz być taki jak ona. Nie rób tego. Miej swoje własne zdanie. Nawet jeśli naprawdę uwielbiasz rap, powiedz przynajmniej „tak, też lubię rap, ale wolę kubański od amerykańskiego.” Możesz także się nie zgodzić z jej opinią. Nie bój się tego robić. Jeśli ona coś lubi, możesz powiedzieć „Nie, wiesz nienawidzę tego, ale bardzo lubię to...” Nie bój się z nią nie zgodzić, nie bój się mieć własne zdanie. One to uwielbiają.”

15) Bądź sobą – mów o czymkolwiek chcesz, po prostu nie bądź nerwowy i nie przyjmuj zamkniętej postawy. Czasem boisz się zachować przy niej w określony sposób, ponieważ mogłoby to jej się nie spodobać albo sprawić, że poczułaby się nie komfortowo. Dlatego zachowujesz się sztucznie mając nadzieję, że może zaciągniesz ją jakoś do łóżka jeśli będziesz bardzo ostrożny. Tymczasem te same zachowania zupełnie ci nie przeszkadzają, kiedy jesteś w gronie przyjaciół. Traktuj ją jak swoją młodszą siostrę, przy której nie musisz niczego udawać. Znajomemu potrafisz zadać nawet kłopotliwe pytanie, przez które może poczuć dyskomfort. Jednocześnie to zachowanie pokazuje jak bardzo ty czujesz się komfortowo w jego towarzystwie. Tak więc, zawsze bądź sobą. Ona znajdzie to bardzo atrakcyjnym.

16) Kontrast – z jednej strony powinieneś być jerkiem, który chce ją przelecieć. Z drugiej natomiast romantykiem, który szuka swojej „drugiej połówki” i rozmawia z nią o uczuciach.

BadBoy Lifestyle:
„Posiadanie kontrastu to potężna rzecz, ponieważ kobiety nie będą mogły cię rozgryźć i to będzie je doprowadzało do szaleństwa. Nie będą mogły zrozumieć jak ktoś może być takim sukinsynem i jednocześnie być tak romantycznym.”

17) Poczucie humoru – jeśli powiesz coś w dowcipny sposób, w zasadzie nie ważne co by to było, prawdopodobnie ujdzie ci to płazem. Druga sprawa jest taka, że jeśli jesteś dowcipny ona opuści swoją gardę i będzie ci łatwiej nawiązać rapport.

Gunwitch Method:
„Ważna zasada: nie opowiadaj dowcipów ludziom, których nie znasz ponieważ to sygnalizuje, że chcesz zdobyć ich akceptację poprzez zabawianie ich. Nie sprawiaj wrażenia jakbyś chciał się jej przypodobać.”

To ty jesteś NAGRODĄ, pamiętasz?

18) Adventurous – bądź rządny przygód, prowadź bogaty styl życia, rób coś interesującego i po prostu pozwól jej kręcić się razem z tobą, zaproś ją do swojego życia.

BadBoy Lifestyle:
„Zacznij żyć, znajdź sobie jakieś fajne hobby, chodź regularnie na siłownię, zacznij cieszyć się swoim życiem. Rób takie rzeczy jak skoki bungee, kajakarstwo, wspinaczka górska. Rób rzeczy, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy. (...) Kiedy umawiam się z dziewczynami, nie mam w zwyczaju robić specjalnie dla nich czegokolwiek, nie zabieram je na obiady do restauracji i takie tam. Trzymaj się z dala tej tradycyjnej mentalności odnośnie randek. Ja po prostu zapraszam dziewczyny do mojego życia. Zapraszam je do robienia rzeczy, które z nimi czy bez nich i tak bym robił - rzeczy, które są częścią mojego zwyczajnego dnia. Po prostu wciągam je do swojego życia i zaufaj mi – kiedy już się tam znajdą, będą robiły wszystko aby w nim pozostać.”

19) Ty ustalasz zasady – ona jest gościem w twoim życiu. Jeśli zrobi coś co ci się nie spodoba, ukaraj ją. Musi wiedzieć, że źle postąpiła i że ty tego nie tolerujesz.

BadBoy Lifestyle:
„(...) powinieneś jasno określić swoje stanowisko i co wolno jej robić, a czego nie wolno. Złe zachowanie musi być ukarane. Ludzie muszą znać zasady. (...) Możesz ją ukarać w jeden z następujących sposobów: przestań się z nią widywać, wstrzymuj seks, zacznij widywać się z innymi dziewczynami i upewnij się, że ona o tym wie. Dziewczyna może się źle zachować tylko trzy razy – pierwszy raz, ostatni raz i nigdy więcej.”

20) Bądź nieprzewidywalny - bycie przewidywalnym jest zabójstwem dla zainteresowania...

BadBoy Lifestyle:
„OD CZASU DO CZASU zrób coś dokładnie odwrotnego do tego co sobie zaplanowałeś. Jeśli ona będzie sądziła, że zabierzesz ją do kina, zamiast tego zabierz ją na spływ kajakowy lub na wystawę sztuki albo jeśli chciałeś powiedzieć jej „kocham cię” powiedz „nienawidzę cię”, a potem ją uściskaj.”

Jeśli ona ci mówi, że bardzo by coś chciała i jest to w granicach rozsądku, bądź jej księciem z bajki i daj jej to. Teraz, nie rób tego od razu. Powiedzmy, że wspominała ci coś o wystawie sztuki, na którą chciałaby kiedyś pójść. Jeśli będzie grzeczna to możesz rzeczywiście ją tam zabrać. Zrób jej niespodziankę, niech się niczego nie spodziewa. Powiedz jej, że pójdziecie gdzieś do restauracji (na kolejną nudną kolację). Dziewczyna będzie bardzo zaskoczona, kiedy dowie się, że zamiast do restauracji właśnie wieziesz ją na wystawę sztuki, którą tak chciała zobaczyć.

21) Daj jej ochronę...

Shark, Attract and Date:
„(...) kobiety nauczyły się wybierać mężczyzn, którzy mogli je chronić…nauczyły się wybierać mężczyzn, którzy CHCIELI je chronić. Dzisiaj nie ma lwów chodzących po ulicach, wiec nie musisz być Conanem Barbarzyńcą, ale dla niej nadal jest ważne, żeby czuła że chcesz ją chronić.”

„Wyobraźmy sobie, ze twoja kobieta zaczyna się czuć niezabezpieczona z jakiegoś powodu. Nie prawdziwego, tylko fikcyjnego – dla nas, mężczyzn. Jedynym sposobem na to, aby czuła się chroniona jest to, żebyś z nią był. Zadzwoni do ciebie w środku czegoś i poprosi żebyś przyjechał. Wiem, ze pomyślisz: „ona jest obłąkana i kontroluje mnie” – ale nie, tego jej nie mów. Jeśli powiesz jej „przestań mnie kontrolować, blablabla”, zacznie się czuć bezbronna, niezabezpieczona i niekochana. I zacznie momentalnie się spotykać z innymi mężczyznami. Jeśli jednak nie będziesz miał czasu w momencie kiedy do ciebie dzwoni, powiedz po prostu: „moja kochana (dziewczyno), tak bardzo chciałbym teraz być z tobą…ale nie mogę teraz przyjechać. Będę wieczorem”. Użyłeś tyle samo słów, a w tym wypadku jest szczęśliwa i będzie czekać na ciebie z twoim ulubionym obiadem.”

„Kiedykolwiek kobietę opanowuje to uczucie niezabezpieczenia, uprzędź ja i zacznij mówić jej słodkie słówka do ucha. Musisz zapewnić ja, ze ja kochasz. Bardzo często nie jest to trudne zadanie. Tylko parę zdań w określonym czasie i miejscu.(...) Ważne jest to, jak ona odczuwa to co od ciebie dostaje. Jeśli będziesz jej oferował symbole ochrony, jak np. pocałunki, objęcia, trzymanie za ręce, głębokie spojrzenia, jeśli sprawisz ze będzie się czuła wyjątkowo. Np. kiedy spotykasz swoja kobietę, patrzysz jej w oczy trochę dłużej, uśmiechasz się i mówisz: „właśnie sprawiłaś, że mój dzień stał się wyjątkowy”. I jeśli będziesz jej mówił do ucha słodkie rzeczy, dostarczasz jej symboli ochrony. I będzie szczęśliwa – nie logiczne, ale prawdziwe. Jeśli jednak nie będziesz jej oferował symboli ochrony, bo te symbole nie liczą się dla ciebie – szybko znajdzie sobie mężczyznę, który będzie spełniał te wymagania.”

22) Szanuj jej sposób bycia

Shark. Attract and Date:
„Kobieta przez cały czas będzie się zachowywać nielogicznie i niezrozumiale dla mężczyzny. A to dlatego, ze ma ogromna potrzebę obopólnego zrozumienia, wymiany intymnych myśli i emocji z partnerem. Kiedy będziesz rozmawiał z kobieta, może cię np. zapytać: „Kochanie, podoba ci się moja nowa sukienka i buty, pasują do siebie?”. Ponieważ jesteś zdrowym mężczyzna, nie będziesz miał pojęcia o dopasowaniu sukienki do butów. Ale ważną rzeczą dla ciebie do zapamiętania jest: nie odpowiadaj na pozornie głupie pytania kobiety śmiechem. Pytanie jest głupie w twoim męskim świecie, ale w jej kobiecym świecie to całkowicie normalne pytanie i temat na który można rozmawiać cały dzien. Wiec musisz pokonać program i powiedzieć: „oh, bardzo ładne…myślę że krótsza sukienka będzie nawet lepsza”

„Prędzej czy później, nawet jeśli dopiero co się poznaliście, kobieta zada ci takie pytanie: „czemu jesteś taki cichy? O czym myślisz?”. Czy zdarzyło ci się kiedykolwiek, że zaczęła cię w ten sposób irytować? Teraz musisz przezwyciężyć stare instynkty i nie patrzeć na nią jak na odmieńca. Wiem że to nie jest łatwe, ale zachowaj spokój i pamiętaj, że ona jest genetycznie zaprogramowana aby tak postępować. Nie zadaje ci pytania, aby sprawdzając twoje myśli usiłować zniszczyć idealny, spokojny wieczór. Ona uważa twoje myśli za bardzo ważne, ponieważ jest kobieta. Nie odpowiadaj „o niczym”, albo gorzej „czemu do cholery mnie torturujesz?”. Jeśli powiesz coś takiego, właśnie dokonałeś sabotażu na samym sobie. Jej alarm się włączy, zupełnie jakby była kobieta, która za chwile może zostać wywalona z jaskini. I wkrótce znajdzie innego jaskiniowca, zostawiając cię. Wiec powiedz po prostu „jestem z tobą bardzo szczęśliwy…po prostu lubię być cicho i cieszyć się chwilą. (...) Czasami kobieta wyobraża sobie rożne rzeczy…i czasem będzie sobie wyobrażać, ze coś cię trapi, że jesteś nieszczęśliwy. Kiedy zapyta cię: „kochanie, nie wyglądasz na zadowolonego…wszystko w porządku?”, nie mów: „nie! Chce więcej seksu!”, ale powiedz „jestem szczęśliwy, kiedy cię widzę”.

„Pierwsza rzeczą, którą musisz zrozumieć jest to, że kobieta nie ma (w przeciwieństwie do mężczyzny) umysłu rozwiązującego logicznie problemy. Kultura uczy nas, ze kobiety i mężczyźni są równi we wszystkim. Ale to jest błąd. Przez miliony lat mężczyźni biegali i polowali, ich umysł musiał kalkulować – jak rzucić kamieniem, żeby trafić biegnąca zwierzynę, albo jak robić pułapki i przynieść do domu jedzenie. Dlatego właśnie mężczyźni maja znakomite zdolności analityczne. Kobieta była w jaskini, opiekowała się dzieckiem. Żeby zrozumieć potrzeby dziecka – kobieta jest dużo lepsza w troszczeniu się o dziecko, w wyrażaniu emocji i rozumieniu ich. Tak po prostu jest. Nikt nie jest lepszy, czy gorszy. Kobiety i mężczyźni są po prostu odmienni. Kobiety nie rozumieją, ze maja mniej umiejętności analitycznych, rozwiązujących problemy. Wiec jeśli ona daje ci rade, która brzmi zabawnie – nie śmiej się. Ona daje z siebie wszystko, nawet jeśli jest to niewłaściwe – doceń to, przez sam fakt. Jeśli kobieta radzi ci, które akcje kupić – nie słuchaj. Ale jeśli mówi ci, że twój znajomy kłamie – prawdopodobnie ma racje. Ponieważ ona potrafi wyczytywać intencje ludzi dużo lepiej niż mężczyzna. Może widzieć poza zasięgiem logiki, czytać emocje człowieka aby pojąć jego intencje. (...) Więc pamiętaj: jeśli zdecydujesz się na wspominanie o jakiś problemach kobiecie, bądź gotowy na wysłuchiwanie bezużytecznych wskazówek. Albo lepiej: w ogóle nie wspominaj jej o problemie. I zachowaj swoje zdrowie psychiczne. Nie ma sensu racjonalizować i wyjaśniać jej, ze nie może pomoc ci w sprawie rodziców, czy pracy. Wtedy poczułaby się zraniona i niekompetentna. A kiedy tak się poczuje – zostawi cię.”

„Następnym razem, kiedy kobieta z którą się spotykasz zacznie się bardzo skupiać na rozmowie z tobą, na związaniu z tobą – jaka jest jej intencja? Nie wkurzaj się wtedy. Ona cię lubi i chce stworzyć jeszcze silniejszy związek, dlatego właśnie troszczy się o każdy szczegół.(...) Dla kobiety związek znaczy tyle, co dla mężczyzny sex. Dostaniesz sex, jeśli dasz jej związek. (...) Tak jak mężczyźni poszukują nowych celów, kobiety poszukują nowych sposobności na dzielenie się swoja miłością. Wiec umysł mężczyzny będzie bez wysiłku myślał o zadaniach i seksie, a umysł kobiety będzie bez wysiłku sam z siebie myślał o miłości i związkach.”

23) Doceniaj jej walory – jeśli ona jest w czymś dobra, pokaż jej że to cenisz. Zaufaj jej umiejętnościom, pytaj ją o zdanie w tych kwestiach. Kobiety uwielbiają się opiekować facetami – pozwól jej na to. One są w tym dobre. Dzięki temu będzie się czuła potrzebna.

24) Emocjonalna karuzela – daj jej jak najwięcej emocji, niech wasz związek będzie uczuciową mozaiką.

BadBoy Lifestyle:
„Dziewczyny są emocjonalnymi stworzeniami. Chcą poczuć emocje. Porównaj miłego faceta, który ma do zaoferowania tylko jedną, nudną emocję jaką jest miłość z draniem, który da jej miłość, nienawiść, ból, przyjemność, adrenalinę, wyczekiwanie, ekscytację i do tego wszystkie te uczucia da jej w jednym czasie. (...) Mam na myśli, że gdybyś był dziewczyną, czy wybrałbyś jakiegoś przeciętnego, nudnego gościa, który da ci rutynowy seks i monotonny związek, w którym kontrolujesz go jak zabawkę, czy wybrałbyś jakiegoś żądnego przygód, szalonego faceta, który będzie całkowicie nieprzewidywalny, interesujący, będzie wyzwaniem i da ci szalony seks? Którego z nich byś wybrał? Oczywiście, że tego drugiego faceta, tak jak większość kobiet na tej planecie.”

25) Pokaż, że ci zależy – bardzo ważne jest żeby dziewczyna wiedziała, że ci na niej zależy i troszczysz się o nią.

Gunwitch Method:
„Nie zarzucaj jej komplementami, kiedy na to nie zasługuje, ale po prostu bądź pozytywnie nastawiony względem jej umiejętności, zainteresuj się rzeczami, na których jej zależy i pogłaszcz za uchem jej kota.”

Shark, Attract and Date:
”Kiedy zaczniesz się spotykać z kobieta, po pierwszym pocałunku rzeczy się zmienią. Przedstawię ci sposób, jak być pierwszym wśród konkurentów. Każdego wieczoru wyślij jej romantycznego SMS’a, np. „dobranoc…do zobaczenia w moich snach”. „Przytulam i całuję mocno…dobranoc…spij dobrze…nie mogę się doczekać, kiedy cię znowu zobaczę”. Na początku możesz wysłać jedną wiadomość, po pierwszym pocałunku. Będzie bardzo zaskoczona, ponieważ zwykle musi naciskać chłopaka – nawet w LTR – żeby to zrobił. (...) Kiedy związek zrobi się poważny, możesz wysyłać podobne wiadomości co wieczór. Możesz pomyśleć: „to nielogiczne…co ona ma z takiego smsa?”. Ale jesteś mężczyzną. Jeśli dostajesz smsa, czy ładną pocztówkę z jakimiś pozdrowieniami – nie znaczy to dla ciebie za wiele. Ale dla niej to cały świat. Od czasu do czasu wyślij wiadomość na dzień dobry: „Dzień dobry…niech moje pocałunki poprowadzą Cię przez ten piękny dzień!”.

Przynieś jej na spotkanie kwiaty. Wszyscy zawsze kupują tylko jedną różę. Ty kupisz ich 5 i powiesz jej „kiedy przechodziłem koło kwiaciarni pomyślałem o tobie. Chciałem wybrać najładniejszą różę, ale nie mogłem się zdecydować, więc kupiłem wszystkie”.

26) Zawsze daj jej jasno do zrozumienie, kiedy traci u ciebie punkty.

Shark, Attract and Date:
„Kiedy będziesz wyrażać, że jesteś nieusatysfakcjonowany swoją kobietą, uważaj co mówisz. Jeśli ona miała wspaniałą figurę, ale stała się leniwa i zaczęła tyć – upewnij się, że jej to powiesz. Ja bym powiedział. Ale jeśli jesteś nieusatysfakcjonowany czymś, czego ona nie może zmienić – zamknij mordę na kłódkę, bo przestanie się czuć chroniona, jeśli to powiesz i zacznie szukać nowego mężczyzny – takiego, który będzie ja lubił.”

27) Push/Pull – im bardziej musimy na coś pracować, tym bardziej będziemy to cenić kiedy już to zdobędziemy. Zasada Push/Pull jest taka: daj jej coś czego ona pragnie tylko po to żeby za chwilę zabrać. Zacznij ją do czegoś przyzwyczajać, a potem wstrzymaj się z tym. Dzięki temu ona zacznie tego szukać, zacznie za tym gonić – zacznie gonić za tobą. Daj jej do zrozumiena, że jeśli coś od ciebie chce, to musi na to zapracować.

28) Communicate sex to her

Kiedy jest już attraction i prizability.

Swinggcat:
„Nie chodzi nawet o to co do niej mówisz, ale to co robisz, zmuszając ją aby odczytywała twój przekaz na poziomie podświadomości. Mógłbyś spytać się ją o coś patrząc jej głęboko w oczy wzrokiem, który mówi „mam na ciebie ochotę”, wzrokiem dziecka, które rozpakowuje swój urodzinowy prezent. Inny przykład - nawiąż kontakt wzrokowy albo przytrzymaj ją za rękę trochę dłużej niż normalnie. To sprawi, że zacznie czuć się podniecona.”

29) Zachowuj się tak jak gdyby to ona inicjowała seksualne zachowania. Kiedy jest już attraction, jest prizability, a ona próbuje cię zdobyć, daj jej na moment poczuć, że to ona ma nad tobą władzę, że to ona cię uwodzi.

Swinggcat:
„Przez chwilę pozwól jej sądzić, że to ona cię uwodzi. Przygryź wargę, spójrz jej głęboko w oczy i zatrać się na moment w swoich emocjach, podejdź do niej jak gdybyś miał ją pocałować. Kiedy ona będzie już myślała, że zaraz wasze usta się spotkają, odepchnij ją zanim będzie miała okazję powiedzieć NIE, odwróć głowę – jak gdybyś walczył sam ze sobą. Później powiedz jej coś w stylu „Ledwo się znamy, nie każ mi tego robić”. I kiedy to seksualne napięcie między wami będzie w apogeum, raz jeszcze pozwól by kierowało tobą pożądanie i pocałuj ją - działaj.”

„Jeśli chcesz kogoś uwieść, sam do jakiegoś stopnia musisz dać się uwieść.”

30) Pokaż jej, że jesteś kobieciarzem – dziewczyny są bardzo zainteresowane facetami, którzy mają powodzenie u innych kobiet.

BadBoy:
„Jeśli dziewczyna wie, że możesz po prostu wyjść i zdobyć laskę w 45 minut, będzie się starała najbardziej jak potrafi, żeby pozostać w twoim życiu. Będzie kupowała ci różne rzeczy, będzie dawała ci dużo seksu tylko po to żebyś nie musiał szukać go gdzie indziej.”

31) Decyzja należy do ciebie

BadBoy Lifestyle:
„Ty masz całą władzę przyjacielu, ty wybierasz z kim chcesz być. Ty masz władzę w swoich rękach. To ty zdecydujesz czy chcesz się z nią spotkać raz jeszcze, czy nie. To ty powiesz „ona jest tą wybraną.” Ich zadaniem jest wyglądać pięknie i pokazać siebie na rynku... ups, miałem na myśli w klubie.”

Swinggcat
“Jako, że to ona chce się ze mną przespać, to ja podejmuje tu decyzję. Musi się dostosować do moich standardów i oczekiwań. To ode mnie zależy czy będziemy spali ze sobą”.

32) Daj jej to czego chce, ale nadal bądź NAGRODĄ

Ktoś mógłby sobie pomyśleć „skoro to JA jestem NAGRODĄ, to kobieta ma się tu starać.” Jest to prawda, ale nie do końca. Jeśli będziesz tylko grzał dupę na kanapie nie robiąc nic, to jaka z ciebie nagroda? Natomiast jeśli dasz jej to czego ona oczekuje od mężczyzny... wtedy staniesz się jej największym skarbem. Jeśli dasz jej przy tym do zrozumienia, że może cię stracić będzie robiła wszystko aby zatrzymać cię przy sobie.

BadBoy:
„(...) muszą wiedzieć, że nie są niezastąpione. W ten sposób tracą całą władzę jaką społeczeństwo normalnie im daje w związkach. Ale sama postawa „nie jesteś niezastąpiona” nie wystarczy, ponieważ kiedy wykombinują, że wykorzystujesz je tylko do seksu, znikną z twojego życia.
Więc upewniam się aby wiedziały, że są WYJĄTKOWE; wyjątkowe ale nie niezastąpione. Każda dziewczyna, nie ważne ile ich masz, powinna wiedzieć, że jest wyjątkowa i że ją kochasz. To sprawi, że będzie się trzymała ciebie; ale nadal, jeśli będzie wiedziała, że możesz ją „wymienić na lepszy model”, zrobi wszystko aby pozostać w twoim życiu.”

Bycie nagrodą jest jak odwracanie kota ogonem. Kiedy do HB zarywa jakiś excuser będzie ją np. wypytywał o numer telefonu. Co ona może sobie pomyśleć w takiej chwili? Pewnie coś w stylu „jak dam mu swój numer to będzie mnie dręczył telefonami i sms’ami. Po co mi to?”. Jeśli poprzez swoje zachowanie dasz je do zrozumienia, że Ty tu jesteś nagrodą, sytuacja powinna wyglądać dokładnie odwrotnie. Kiedy spyta cię o numer telefonu możesz powiedzieć „No nie wiem. A będziesz do mnie wydzwaniała milion razy dziennie? Wiesz, nie uśmiecha mi się zmieniać numeru telefonu”. Jeśli spyta cię gdzie mieszkasz, możesz odpowiedzieć „Po co ci to? Chyba nie chcesz się do mnie włamać w nocy i wykorzystać seksualnie? Coraz częściej słyszy się w wiadomościach o gwałtach. Nie każ mi wymieniać zamków w drzwiach.” Tak więc, sytuacja się odwraca, a ty doprawiasz ją odrobiną humoru. Teraz ważna sprawa – NIE PRZESADZAJ Z TYM. Jeśli będziesz się tak zachowywał cały czas, dziewczyna pomyśli sobie, że jesteś niepoważny i nawet nie można z tobą normalnie porozmawiać. Czemu się dziwić? Jeśli na każde jej pytanie masz tak odpowiadać, co innego miałaby o tobie pomyśleć? Pamiętaj, zachowaj umiar. Rób to od czasu do czasu.

Ponieważ byłem świadkiem kilku naprawdę beznadziejnych przypadków, chciałbym wyjaśnić taką rzecz – bycie nagrodą nie oznacza bycia chujem w stosunku do niej. Jeśli widzisz, że dziewczyna się stara jak tylko może, a ty wypalisz do niej „Tylko na tyle cię stać? Nie wiem czy nasz związek ma jakiś sens” to do kurwy, właśnie zjebałeś sprawę. Może to się wydawać oczywiste, ale istnieją ludzie, którzy tego nie rozumieją. Jeśli dziewczyna daje z siebie wszystko, wtedy zasługuje na jakąś nagrodę. Jeśli jest leniwa, powinieneś jej trochę dopiec. Proste.

Prizability buduje attraction, dlatego jest szczególnie ważny na początku. Tak więc, kiedy poznasz dziewczynę szybko zbuduj prizability. Później nie będziesz musiał już specjalnie się o to starać, ale jeśli twoja pozycja zostanie zachwiana, musisz ją przywrócić. Cały czas powinieneś być NAGRODĄ. W związku potrzebny jest attraction podobnie jak i rapport. Nie może zabraknąć ani jednego, ani drugiego.

BadBoy:
„Dając jej szalony seks, będąc nieprzewidywalnym i szukając przygód dasz jej attraction, którego potrzebuje. Ponadto, pieszczoty, „słodzenie” jej do ucha zaraz po seksie, zapewnienie jej jakiś romantycznych przeżyć, jak kolacja przy świecach i winie, zaspokoi resztę jej oczekiwań odnośnie związku z tobą. To jest jak Ying i Yang. Musisz mieć obie te rzeczy.”

END...?

Offline

 

#2 06-02-2007 19:15:48

Matheus

Advanced

2314884
Skąd: Katowice, Zurich
Zarejestrowany: 01-02-2007
Posty: 69

Re: 32 punkty do zapamietania...

dobre:) dzięki że przypomniałeś...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologia1gc.pun.pl www.yourninjaway.pun.pl www.transport.pun.pl www.zmierzch-twilight.pun.pl www.wilcza.pun.pl