Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 05-02-2007 20:07:13

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Demonic Confidence PL

http://www.themysterymethod.com/forum/s … hp?t=31640

Właśnie zaliczyłem pomyślnie Pierwszy Dzień Już pod 25 podejściach do różnych oósb, dostałem kopa żeby podchodzić tylko i wyłącznie do kobiet Mówię wam, jest to takie proste, że wystarczy po prostu "przebić" się pzrez te barioery w podchodzeniu do obcyhc ludzi, a po tym dostaniecie wystarczająco dowagi aby pdochodzić tyulko do kobiet Jutro wykonam ćwiczenie Dzień Drugi

Wy też to zróbcie

Offline

 

#2 06-02-2007 23:25:43

iknow

Advanced

Zarejestrowany: 27-12-2006
Posty: 33

Re: Demonic Confidence PL

dzieki za wrzuta bo nie wszystko kapowalem co oni mowia. Od jutra robie, chociaz mialem to robic juz od wczoraj;d ale wypadalo mi kilka rzeczy i wczoraj i dzisiaj ..no to jutro ide na 100% a jak nie, to sobie kare zrobie;d to bedzie mnie mobilizowalo;p przewaznie dzialalo;d

Ostatnio edytowany przez iknow (06-02-2007 23:26:38)

Offline

 

#3 05-03-2007 22:02:23

JasiuMM

Advanced

3471447
Zarejestrowany: 13-01-2007
Posty: 63

Re: Demonic Confidence PL

Witam.Zakonczylem Demonica w calosci.Chce Cie grac, to niech gra wejdzie wam w krew.A Demonic to daje.Kto potrzebuje wsparcia to piszcie chetnie zabawie sie jeszcze raz.Chociaz gram codziennie w sklepie, na stacji przystanku.Razem zemna kurs ukonczyl Shahon.Odkrylismy sposoby napewne dni.Panowie nie zwlekajcie tylko go zróbcie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.managerekstraklasy.pun.pl www.janeausten.pun.pl www.ots76.pun.pl www.ekipa-amarena.pun.pl www.vestiaots.pun.pl