Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 02-02-2007 21:47:52

Diabllo

Początkujący

Zarejestrowany: 02-02-2007
Posty: 1

sarge

Jesteśmy w najpopularniejszym Toruńskim lokalu i czekając przy szatni podchodze ILY do gorącej panienki które kończy jej koleżanka i próbuje mi ją zabrać po czym mówie jej „daj nam spokój niewidzisz że twoja koleżanka jest zajęta?? I niechce z tobą iść na parkiet??…” UG się wkurwiła i poszła a jej przyjaciółka zaczęła mnie przepraszać za całe zajście i po pięciu minutach KC a potem idziemy na parkiet. Tam cały czas ociera się o mnie i zabieram ją do stolika, tam kładę jej dłoń na moim kroczu i czekałem na reakcje, speszyła się i to mocno ale zaraz jej przeszło i jeździła sobie dłonią po tej części ciała. Potem ona idzie do WC i ja też się zabrałem (damska i męska są obok siebie) po spełnieniu swojej potrzeby wchodzę do damskiej ku zdumieniu kobiet i szukam tej z którą się bawiłem i kiedy ją znalazłem wbijam z nią do kabiny i rozpinam bluzkę a tu strzał w twarz!!!! I mówi mi, że za szybki jestem (mimo ze sama wcześniej sugerowała że można by sie zabawić) potem chwila rozmowy, wychodzę i otwieram na parkiecie HB9 po krótkiej akcji KC ale była głupia to sobie poszedłem szukać dalej i spotkałem osobę przez którą płakałem swego czasu i po ostatnim moim wybryku (gorący KC na jednej z imprez) chciała ze mną porozmawiać ale niestety ja na rozmowę ochoty niemiałem i przeszedłem do rzeczy po czym słysze magiczny tekst „Darek ale ty się zmieniłeś od naszego rozstania….” Dalej blablabla i mówię jej że mam ochotę na seks z nią jak dawniej a ona na to „wiesz że niemogę bo mam chłopaka…” i dalej posypały się pocałunki, po czym powiedziałem że w sobotę ma domnie przyjechać i poszedłem dalej. Tu moi skrzydłowi mieli ubaw z Japończyka który podrywał najlepszą kobietę na imprezie ale mu niewyszło i przystąpił do działania jeden z nich ktry zwie się Cube po podejsciu usłyszał „spier*****” po czym podroczył się z nią i wrócił do nas. Dalej do akcji przystępuje Sanchez coś tam rozmawia i idzie na sofy. Idziemy z resztą na parkiet i tam Kube zaczepia panna która go kilka chwil wcześniej spławiła, ja otwieram Anię (HB8+) ILY i zabieram ją do baru i zamawiam sobie soczek, krótka rozmowa o niczym i zaczyna mnie prosić o rapport na który zabieram ją na sofy tu zejście Setha który siedział ze swoją kobietą i jej koleżankami a Sanchez całował się ze swoją zdobyczą. Ja po 30 minutach KC (mogłem szybciej ale już mi tak niezależało na szybkim pocałunku) i zaczynamy się zbierać do domów, postanowiłem jeszcze pójść do wc i spotkałem tam kobietę która mnie uderzyła w twarz i zaczęła mnie przepraszać za ten cios, umówiłem się z nią na dzisiaj i ma mi to wynagrodzić .

Pozdrawiam
Diabllo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vanillaninja.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.djronnie.pun.pl