Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 25-01-2007 20:50:59

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Zajebisty dzionek z Kasią

Dodam tylko ze to nie było nasze 1 spotkanie. Znam ją już 3 miechy <w tym czasie kilka(naście) wizyt - ja u niej, ona u mnie, KC, pieszczoty, i 1 próba FC-nieudana>. Ale miesiąc przed TYM spotkaniem popierdoliło sie coś w naszych relacjach, więc postanowiłem to odkręcić.

Spotkałem sie z nią o 16. o 16:30 bylismy w klubie, gdzie pojechałem akurat 1 raz. Hmm... nie moglismy wejsc do srodka bo sala przygotowywana była pod prywatną imprezę. Moglismy wejsc tylko do sąsiadującej restauracji. Mówie ch**, nie po to jechałem pół wawy zeby wracać - ok kasia, wcgodzimy. Kurde, potrawy za 20-40 zł, herbata / kawa za 8zł.
Kasia-zmywamy sie, ale tak po cichy zeby nas nikt nie widział (bylismy tam sami)
Longer-ok, ubieraj sie a ja patrze czy ktoś idzie (adrenalinka te sprawy, jąto kręci: spontan i takie akcje)
K-ok zakładaj kurtke, ta kelnerka jest plecami do nas
L-ok wychodzimy ale po cichu (i wyszlismy na paluszkach, a zamykając drzwi bieglismy ze śmiechem do bramy wyjazdowej)
K-to było niezłe Karol

bla bla bla

L-Ok Kasia idziemy w takim razie do remontu <klub przy moim akademiku>.
K-nie! idziemy do ciebie
L-idziemy do remontu (zalotny gest wargami i brwiami, biore za reke i idziemy do remontu)
Tam troche gadki, zaintrygowała mnie bo powiedziała ze musi mi cos powiedziec, ale moze sie domysle wczesniej... coś chce mi wyznac... blabla. W końcu nic nie powiedziała

Ok poszlismy do mnie (to była juz 19. od 16:00 nie przestawalismy sie śmiać i i robić fajne rzeczy: nosiłem ją na barana itp, ludzie sie patrzyli, śmiali razem z nami...)

Zapuściłem nutke, robie jej masaż, poźniej ogladamy film. Cholerne kino. Masowałem ją tuż pod piersiami (później juz normalnie je dotykałem) i tuż nad cipką, masowałem plecy, włosy szyję, policzki, ramiona.
Kasia-nie wiem dlaczego ja ci na to pozwalam <jak to dlaczego? bo ja twój "ksionrze" jestem hahahahaha>

Doszło już do tego że wiła się leżąc na mnie.
Walnęła mnie w miedzyczasie głową w kolczyk w brwi... wtedy to sie wkurwiłem. Klapsiora dałem.

Mogłem ją pocałować bilion razy. Nie pocałowałem. Excusy??? nawet o tym nie myśl... BO ONA TEGO OCZEKIWAŁA!! wiec jej tego nie dałem... przeciągałem ile mogłem ale buziaka nie dałem.

Ok film sie skonczył. Zbieramy sie do centrum wileńska <w tramwaju grzecznie usiadła mi na kolanach, moja ręka wysoko na udzie>, skad mial nas zabrać jej znajomy: ją do Parku, mnie do '70. Była juz 23.
Znów odwalamy akcje: fotki na takim śmiesznym samochodziku dla dzieci. Później nosze ja na rekach. Jakaś kobiecina:
-to śliczne, ze nosisz swoja dziewczyne na rękach, jak dżentelmen
L-to nie jest moja dziewczyna, to kolezanka <hahahah ostro zagrałem>
Pani-aha, śliczna ona
L-dziekuje w jej imieniu

Koleś spóźnia sie 10, 15 min. Kasia dzwoni i go opitala, ze sie spóźnia.
K-jak on tu juz dojedzie to go opierdole i nakurwiam mu.
L-nie znam kolesia, nic o nim nie wiem i nie chce zebyś przy mnie mu wjeżdzała od kurw
K-ale on mnie tak wkurwia
L-powiedz mu to ale nie przymnie
bla bla

W samochodzie sie zaczęło:
Kasia-ty k**** telefonu nie masz zeby powiedziec ze sie spóźnisz? bla k**** blaaaaa debilu blaaaaaaaa.
Pierwsze czerwone światła:
L-Kasiu, zadzwon jak ci przejdzie

Otworzyłem drzwi i wyszedłem.

5 min pozniej: sms "karol, przepraszam"

Teraz szefuniu rozdaje karty To jest jedyna !!!!!!!!!!! dziewczyna przy której moge robić wszystko bez myślenia czy to jest ok czy nie, i co inni pomyślą. Ją też to wali.
Czuję ze jak pojdzie tak dalej, to następne spotkanie, to KC=formalność, a 2-3 spotkania pozniej, jak nie bedzie większych oporów=FC.

Mógłbym z nią pociągnąć LTR - sporo bym sie nauczył o fochach, kontrolowaniu emocji, no a ze ładna jest, to i social proof by dała.

LONGER.

PS."All about is, how does SHE FEEL around you"


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#2 25-01-2007 21:07:46

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

Czytać takie raporty i brać przykład Jak już coś przeskrobie - kara musi być!! Postawa Alpha i nagrody. k**** jak ja bym chciał żeby ludzie sie zachowywali jak longer, a nie tylko pieprzyli na temat kto napisał TU, albo czemu powstają fora.
NA PASTWISKO I SIĘ BAWIĆ, LUDZIE

Pozdro

Offline

 

#3 25-01-2007 21:10:53

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

ha ha wysiadka na koncu... genialna kontrola sytuacji na maxa
aaa i ten text przy tej kobiecie "to kolezanka'
niezwykle pozytywnie, naprawde dobre akcje... tak trzymac.


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#4 25-01-2007 21:47:53

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

Bardzo mila akcja Longer ;] oby takich wiecej :]
Pokazales jej kto tu rzadi ;]

pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#5 26-01-2007 11:28:38

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

AleX strzel swoj jakis raport bo szukałem ale nic nie znalazłem
POZDRO !

Offline

 

#6 26-01-2007 19:59:42

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

Podoba mi sie. Zabawa na randce. Pamietam jak bylem w Kaliszu z laseczkami i przy fontannie ochlapalem je woda, albo gdy skakalismy na placu zabaw dla dzieci .
Teraz pozostaje tobie tylko FC.

Pozdrawiam.

Offline

 

#7 26-01-2007 22:55:46

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

Zajebiste są takie zabawy Często coś takiego robie jak ide się przejśc z kumpelą. Laske mam jak na dłoni ale nie chce nic z Nią robić just friends

Zick mieszkasz gdzieś w okolicy Kalisza?? Generalnie ja jestem z Ostrowa.


No risk, no fun

Offline

 

#8 26-01-2007 23:54:57

long3r

Advanced

tajne ;)
Skąd: uwodzenie.fr
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 38

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

kijek napisał:

Zajebiste są takie zabawy Często coś takiego robie jak ide się przejśc z kumpelą. Laske mam jak na dłoni ale nie chce nic z Nią robić just friends

Spox! Tylko to było takie chwilowe zagranie. We wtorek przyjeżdza do mnie znów, w sobote nocuje... wszystko idzie w dobrym kierunku. k****, pociagne to... do konca...

Longer


-------------------

Prawdziwymi zwycięzcami sa ci, którzy walczą i nigdy nie zaprzestają... !

Offline

 

#9 27-01-2007 11:16:29

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Zajebisty dzionek z Kasią

ładna akcja ale mysle ze gdybys ja pocalowal wczesniej tez bys ja ruchal no ale widze ze lubisz sie pobawic a wyas to zabawa i tak ja wyruchasz nastepnym razem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esc.pun.pl www.nolimitsteam.pun.pl www.kingbattale.pun.pl www.dragonslayers.pun.pl www.hakermania.pun.pl