Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 22-01-2007 18:50:35

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Byly wakacje. Pojechalem do rodzinki. Wiadomo czlowiek w obcym srodowisku musi sie rozgrzac.
Sytuacja zaczela sie calkiem niewinnie. Siedzialem sobie, a tu kuzynka przyprowadzila fajna laleczke.
Naprawde zajebista laska, zero makijazu, dosyc drobniutka. Odrazu mi sie spodobala. Probowalem do niej zagadac.
Wiecie takie tam bajery, siedzialem przy kompie, troche powciskalem kitu, itd, itp. Normalna rozmowa nic wiecej.
Kilka dni pozniej pojechalismy na imprezke, ale jakos kulawo bylo, to pojechalismy na inna.
Patrze a tam moj target . Ha. Przybiegla do mnie, rozmowa fajnie szla.
Ona mowi:
-Czy zostane na imprezie ?
(miekka pilka)
-Wiesz chetnie bym zostal, ale nie mam kasy, splukany jestem
(roznie mozna interpretowac, pewnie popelnilem blad, ale co tam.)
Naprawde bylem splukany, zreszta przyjechalismy tak mimo chodem.
Ona na to:
-To ja tobie postawie wstep
-Mysle sobie, ok.
-Pro forma, trzeba powiedziec, ze tak nie wypada itd, bla bla bla.
Zgodzila sie, zreszta wyczulem ze jej sie podobalem.
Czesto jestem bezposredni. Niektore mowia mi, ze mnie cenia za to, ale co obchodzi mnie ich zdanie .
Wow.
Impreza byla swietna, bawilem sie z nia cala noc.
Malo tego. Jakies kiss close, i tym podobne. To nie mialo znaczenia. Poszlo tak gladko, ze calowalem sie z nia,
cala impreze. Jest jedna wada tego, jezyk strasznie boli po tym .
Po imprezie odprowadzielem ja kawalek. Nie lubie jak laska mnie wprowadza w swoj swiat, swoich znajomych itd.
Przeciez to ja powinienem to robic. Wazne ze to ja ją prowadzilem.
Fakt, znajomi byli przedemna, nawet daleko
Zatrzymuje sie z nia, o czyms rozmawiamy, to nie ma znaczenia jezeli podobasz sie lasce, naprawde.
Nagle zaczyna rozpinac mi pasek od spodni. Dobierac sie do mojego kutaska. W miejscu publicznyn o 5 rano.
Mowie stop. Tak nie moze byc. Czasami to jest dobry chwyt, lub twoj blad, ale o tym dalej.
Tak, zawiode was, nie przelecialem jej. Cholera dlaczego nie masz gumek, jak ich naprawde potrzebujesz .

Kurcze pozniej wracalem po pijaku do domu. Wszyscy usmiechy na gebie. Mysleli ze ja przelecialem. A tu dupa.

Najsmieszniejsze jest to ze podzialalo. Tak. Zaczela za mna latac. Byly wypady nad jeziora, kapiele.
Raz jak ja odprowadzalem do domu, dobieralem sie do niej, a tu dupa, nie chciala mi dac ;(.
Mysle sobie okres czy co ?.
Trzeba korzystac z okazji
He he, przypominam sobie jak jej powiedzialem, ze to nie ma sensu, ze nic z tego nie bedzie. Ja mieszkam od niej 200 km. Oczywiscie byla zla na mnie.

Pewniej nocy odprowadzilem ja do domu, a gdy wrocilem, czekala na mnie inna laska. Zreszta zbajerowana nad jeziorkiem . Wiecie, gadka szmatka, pocalunki, nawet odprowadzilem ja do domu. Ta mi mowi, ze chciala ze mna wczesniej rozmawiac czy cos takiego. Pocalowalem ja namietnie, ona mowi do mnie, czy wejde do domu.
Mysle sobie chetnie. Wchodze do domu. Rozmawiamy. Bajer. Zaczynam sie do niej dobierac. Zero sprzeciwu. Masuje cipeczke, moja reka jest juz w jej spodniach. Atmosfera jest napieta, jestem podniecony jak cholera.
A tu nagle wchodzi jej stary
Ha ha ha.
Lol, i po atmosferze. Stary wiedzial co sie swieci, ale przypalil glupa . Fajny tesciu .
Pozniej, bzyknalem ja w namiocie, a reczej na laca. Bylo tak ze dobieralem sie do niej. A ona nie nie nie nie.
Bla bla bla. Ale ja nie odpuszczalem. Wreszcie sie zgodzila, ale glupio jest sie pieprzyc jak obok spi jej kolezanka .
Poszlismy wiec na lake, i tam ja domknalem. Cholera cale spodnie mialem zielone od trawy . Nawet mrowki ja pogryzlu . jak w Panu Tadeuszu .
Dalej to juz mozecie sie domyslec, sex, sex, sex.


Puenta:

Zwiazki na odleglos nie maja racji bytu, bezsens, jezeli sie zakochasz to po tobie. U mnie tak bylo.
Korzystaj z okazji, tylko czasami gumek brak ;D, bo sie nie spodziewasz

Aha, przepraszam za bledy, ale jestem pod wplywem alkocholu wlasnie
To bylo wtedy kiedy nie bylem jeszcze w "branży"

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 22-01-2007 19:28:01

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

ha ha swietny przyklad racji "jak nie ta, to inna" chyba nie mam nic wiecej do dodania...
poza tym, ze dobrze ze pilnujesz sie z prezerwatywami, czasem mozna glupot narobic (na szczescie nie mowie z wlasnego doswiadczenia, tylko opowiadan )

Zick, co Ty jadasz, ze tak rymem gadasz? (to chyba od tych mrowek jak w P.Tadeuszu)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 22-01-2007 19:34:50

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

fufu ty się nie śmiej dzisiaj pękł mi durex ( k**** !! ) i się okazało, że laska odstawiła akurat tabletki... jutro idę do lekarza po 72 po ... jak pech to pech

Zick - gratulacje Zrobiłeś z siebie nagrodę w jej oczach i dobrze Pozatym fajniej jest mieć "teściów", którzy wiedzą że razem sypiacie


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#4 22-01-2007 20:13:07

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Ta druga, ktura pykalem, powiedziala mi ze chce miec ze mna dziecko. Podczas sexu . Az mi zwiedl .
Ale powiedziala ze jest za mloda, i dopiero pozniej. Kurcze jak te laski pieprza glupoty.
Bylem z nia 3 miesiace.
Dodam tylko ze pykalem ja bez gumek. Czasami mysle ze z gumkami to jest jak calowanie sie przez szybe.
Ha ha ha . Ryzyko

Tak to moja dewiza. Tego kwiatu to pol swiatu . Ha ha ha.

Offline

 

#5 22-01-2007 20:43:36

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

zick napisał:

Dodam tylko ze pykalem ja bez gumek. Czasami mysle ze z gumkami to jest jak calowanie sie przez szybe.
Ha ha ha . Ryzyko

Hehe.. nie no przez szybe też się można całować..., bynajmiej bezpieczniej.

Ale szczerze mówiąc wyobrażasz się jako ojca... ?


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#6 22-01-2007 20:51:25

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

After... Ty mnie znasz i wiesz że się nie nadaję


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 22-01-2007 20:53:34

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Muszę odpowiedzieć twierdząco..

Ty chyba nawet z psem masz trudności.. ?

(Sorx za off topa )


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#8 22-01-2007 20:54:14

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

After, szczerze mam 24 lata. Chce cos pozostawic po sobie. Moj ojciec mial 3 synow. Ja jestem najstarszy
Byc moze ustatkuje sie po 30, kto wie, kto wie.
Pula genow sie zaweza .
Czasami mysle jebac to .
Laski i tak sa prymitiwne od nas .

Offline

 

#9 22-01-2007 21:08:01

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

"Laski i tak są prymitywne od nas." <- przed poznaniem PU powiedziałbym zupełnie inaczej, wiecie.. byłem młody i głupi

Kiedyś i tak będzie się trzeba ustatkować i wypełłnić równanie "PRACA=SEX", ale w innym stopniu. Ja mam nadzieje, że takie ustatkowanie będe miał w wieku ok. 26 lat ^^. A mnie to czeka za około 10 lat (ciekawe jak czytacie to jakie macie miny ).


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

#10 22-01-2007 21:29:25

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

tutaj chyba wiekszosc ma 16-17 lat no moze sa jeszcze osoby 20+ ktore sie troche spoznily z PUA ale niegdy nie jest za pozno Ja tak mysle nad 27 rokiem zycia

Co do lasek to tak samo po przeczytaniu materialow z PUA moje myslenie o kobietam zmienilo sie o 180* i teraz wogule inaczej na nie patrze. Przedewszyskim nie wiaze sie tak uczuciowo z nimi moze to zle a moze i dobrze ale jak narazie jest mi z tym dobrze poniewaz wiem ze jest wiele innych kobiet ktore tez czekaja na mnie zebym dal im szczescie a nei tylko tej jednej ;] W wieku 27 lat bedzie trzeba wykonac misje jaka kazdy ma do wykonana na tej ziemi, czyli zrobic dzieciaka (oczywiscie chlopaka) i dac mu w prezencie na urodziny "the game" i adress do niektorych stron np. do tej ;]

zick bardzo przyjemna akcja czasem fajnie sobie takie po przypominac ja ostatnio wykonalem przez przypadek plan alex'a przyjaciel->kochanek ale co ja tam bede sie rozpisywal wzne ze przyjemnie bylo ;]


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#11 22-01-2007 21:45:32

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Punkt G ... mam 20 (prawie 21) lat ... i jestem w biznesie 3 lata ... i trafiłem w idealnym dla siebie momencie . Weź też pod uwagę, że kobiety w różnych przedziałach wiekowych różnie reagują ... np. starsze reagują lepiej na direct ( david x ) niż młodsze itp.


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#12 22-01-2007 22:29:20

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Hehe widze ze tu mamy starego wygre w tymch tematach Ja dopiero zaczynam i nie mialem jeszcze okazji wyrwac 20+ latki chociaz nei mowie ze bym nie chcial sprobowac ;] (nie wiem czemu ale moze mi sie tylko wydaje ale chyba laski 20+ jest latwiej wyrwac do lozka niz 16-18 letnia)

PS. Ale dzisiaj sie forum ruszylo do przodu


Pozdro Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#13 23-01-2007 01:11:48

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Kurde ja mam 23 Trochę się spóżniłem ale Style zaczynał nawet póżniej


No risk, no fun

Offline

 

#14 23-01-2007 12:23:24

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Podrywalem  bez PU, i tez wychodzilo. Duzo rzeczy robilem, lecz nie swiadomie.
Ale trening czyni mistrza

Offline

 

#15 23-01-2007 13:45:36

After

Advanced

Skąd: Gliwice
Zarejestrowany: 14-10-2006
Posty: 30

Re: Laska podana na tacy, niby cacy ;)

Na pewno większość z ludzi, którzy znają temat PU, po przeczytaniu np. BadBoy'a powiem: "eee.. Ja coś podobnego stosowałem..". Ja z tematem PU zaznajomiłem się przed 15 urodzinami (), ale wiem, że będzie dobrze... chociaż pojawiają się nie przyjemne wymówki...

Tak jak napisałem DeMarco "kobiety w różnych przedziałach wiekowych różnie reagują", to jest prawda, ale może też dotyczyć mentalności i doświadczeń z chłopakami dziewczyn/kobiet. W młodszym wieku "One" chcą mieć jednego chłopaka. W wieku starszym (tak mi się wydaje ), kobiety mają po kilku męźczyzn. Tak więc, nidgy nic nie wiadomo na 100 %

Ostatnio edytowany przez After (23-01-2007 13:46:23)


PUA Gliwice
Możesz zrobić wszystko...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-wpf.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl