Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 21-01-2007 21:37:35

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Jak na was mszczą się kobiety.

Chcialem sie dowiedziec jak reaguja kobiety, ktore zostawiacie.
Ja kilka razy dostalbym wpiernicz.
Pamietam jak poznalem fajna laske, a pozniej jej powiedzialem ze to nie ma sensu, itp. itd, okazalo sie ze miala 6 braci
he he. Uff malo brakowalo.
Inne znowu nasylaja jakis "kolegow".
Ostatnio napisalem lasce, ze nie spelnia moich standarodw . Napisala mi ze ze jestem bezczelny , ha ha.
Naprawde kobiety potrafia byc zawziete, uwazajcie na to.
Zreszta nigdy nie jest tak, ze zostawiasz kobiete i jest ok.
Opiszczie swoje przygody.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 22-01-2007 09:39:16

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

he he, gdzie Ty mieszkasz? mi sie nigdy nic takiego nie przytrafilo...
nikt nigdy na mnie sie nie mscil. moze dlatego, ze juz od samego poczatku zawsze jestem draniem, a jak mi sie znudzi to olewam i jakos to tak gasnie


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 22-01-2007 10:38:02

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Ha ha to jest ciekawe, najpierw mowi ze cie kocha. Gdy odchodze wyzywaja mnie od drania, oszusta, ch... .
Ze zalezalo mi tylko na seksie. Wtedy mowie do niej, tak seks jest dla mnie wazny. Po co sie tlumaczyc
Najgorzej jest jak zna twoj nr. telefonu. Raz dostalem w jednym dniu 30 sms . Zmienisz numer i tak gdzies go zdobedzie. Kilkanascie nieodebranych polaczen .

Jezeli kobieta sie w tobie zakocha, to hmmmm. Tak latwo od cycka ona sie nie odstawi , ha ha ha
Najlepsze jest jak zobaczy ciebie na imprezie. Oszukales ja, a i tak przyjdzie .
Najlepsze jest jak zobaczy ciebie z inna na imprezie . Raz by sie pobily o mnie, ha ha.

Naszczescie po jakims czasie mija.

Offline

 

#4 22-01-2007 12:06:57

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Na mnie się tylko jedna mści Wydzwania do mnie w nocy kiedy śpię, żeby pogadać ... poprostu nie odbieram i tyle
Przypadkowo robię z siebie nagrodę (Swing) a ona brnie dalej.... co nieprzeszkadza mi z nią dalej sypiać (SF ) . Więc czasem warto pocierpieć

Co do typowego mszczenia się ... może załatwiasz to zbyt brutlanie Po co palić mosty... jeżeli załatwisz to delikatnie i z rozwagą to możesz się jeszcze później pobawić


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#5 22-01-2007 16:06:31

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Wiesz DeMarco, masz racje. Czasami traktuje je zbyt ostro. Potrafie byc wulgarny. Tylko udaje mi sie to odkrecac.
He he. Przypomina mi sie Szczecin w wakacje. Pojechalem do kuzyna, odwiedzic go. Wyskakuje na dworcu, czekam.
Przychodzi, mowi do mnie ze mamy tylko tą jedna noc, bo jego dziewczyna sie zgodzila, bla bla bla. Poszlismy do Ellite, wyszly nawet niezle jaja. Kuzyn podchodzil do lasek z pytaniem czy chcą nam obciagnac . Reakcja; smialy sie. Pewnie zalezy jak to powiesz . Fakt popilismy, dosyc mocno. Wracamy do jego dzieczyny. Czekala na niego .
Zrobila awanture bo sie spoznilismy 2 godziny. Teraz czaj akcje.
On mieszka u niej, do tego dochodza jej rodzice.
Klucili sie jak jasna cholera, poszly epitety . Nawet wyzwal jej matke .
Kurcze jazda jak w telenoweli .
Rano go budzi do pracy, a on mowi:
-spier*****
Nawzucal jej niezle. Ze odchodzi od niej, wow takiej akcji w zyciu nie widzialem.
Ze czuje sie u niej jak w wiezieniu
I wiecie, co ?
Przyszedl jej stary i wyjebal nas z chaty .
Powiedzial do mnie :
-Prosze opuscic moj dom
-Zawsze jak przyjezdzasz sa takie awantury
k****, bez pieniedzy, po Szczecinie ganialismy, glodni .
A wiecie co jest najsmieszniejsze ?.
Pogodzili sie tego samego dnia. Zjedlismy obiad w restuaracji.
Badz tu madry .

Puenta z tego jest taka.

Jego dziewczyna, jak slyszy o mnie, to dostaje spazmow , bo wyciagam go na dupy

Warto byc draniem, przeciez i tak tobie wybaczy .

Jak cie kocha, nie wazne co do niej mowisz , przeciez dajesz jej emocje, a one tego pragna .

Jesli jestes draniem, ona mysli ze moze cie zmienic . A to jej sie nigdy nie uda .
Do mnie czasami mowia:
-ty sie nigdy nie zmienisz


He he, troche zboczylem z tematu. DeMarco masz racje, mostow nie nalezy palic.
Sam czasami odstawiam laske, na bok. Nawet o niej zapominam. Gdy widzi mnie na miescie, olewam ja, a ona dzwoni , pozniej wiadomo co .

Cholera z kobietami trzeba OSTRO i ZDECYDOWANIE .

W tym poscie chodzilo mi raczej, o reakcje kobiet, ktore zostawiacie. Jakies smieszne sytuacje. Jak sie zachowuja.

Offline

 

#6 22-01-2007 19:46:15

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Jeżeli myślicie o tym co robicie i planujecie swoje działania... wszystko jest możliwe absolutnie wszystko Nawet seks z byłymi dziewczynami bez zobowiązań jak tylko długo chcecie (mając nowe lub więcej wolnych )


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#7 23-01-2007 01:10:38

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Generalnie staram się mieć jako taki kontakt z byłymi. Jak DeMarco stwierdził - nawet seks z byłymi jest możliwy. Powiem więcej czasami mam coś takiego, żeby sprawdzić czy nadal mi się uda ją nakręcić na seks Tak po paru miesiącach lużnej znajomości.
Jak na razie większość przypadków udana może to i trochę chore, ale... lubie takie dziwne jazdy


No risk, no fun

Offline

 

#8 23-01-2007 09:01:11

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Kobiety lubią seks... czasem nawet potrafią zacierać granicę nienawiści (często zwiazki tym się kończą   wyłącznie na 1 noc Jeżeli było wam dobrze razem w łóżku to większe prawdopodobieństwo na zostanie SexFriends w przyszłości ... Kijek też lubię to daje mi kontrolę nad sytuacją


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#9 23-01-2007 10:30:12

amiszshiz

Advanced

Zarejestrowany: 17-01-2007
Posty: 48

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

w piątek po imprezie dostałem z tulipana (rozbita butelka) od przyjaciela (frustrata) laski którą plażowałem(macanki ale bez sexu) a byłem z jej kumpelą. mój cycek ładnie się goi a tą ekipe omijam szerokim łukiem
moje pierwsze i ostatnie złe wspomnienie


http://arachnea.pl/
Blood Sugar Sex Magik :]

Offline

 

#10 23-01-2007 14:53:32

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Raz wyplażowałem dziewczynę pewnego ważniaka jednego osiedla gliwic (które notabene... rywalizuje z moim osiedlem )... dziękuję Bogu, że wtedy nie wiedział o tym... Jeden z moich przyjaciół też do niej zarywał, ale oficjalnie i na lodowisku - ten byczek to widział - ... zaczęły się przepychanki i wogóle... zadzwoniliśmy po wsparcie... przyjachało paru kumpli betką i z pałkami... wkroczyli na lodowisko ...... i zlali nie tego co trzeba xD - okazuje się że zlali przyjacila od tego byczka, a sam byczek się popłakał xD (facet ma z 22-23 lata) i lol...
Często go spotykam, ale nawet nie podchodzi ... a jego laska ... smakowała wyśmienicie
Czasem warto oberwać... ale w większości przypadków ... rany długo się goją


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 

#11 23-01-2007 20:46:29

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Jak na was mszczą się kobiety.

Niektore laski, gdy je sie kopnie w dupe, zaraz znajduja sobie jakiegos kolesia. Pewnie to rodzaj manifestacji.
Patrz draniu, znalazlam sobie faceta, tez jestem komus potrzebna. Jestem atrakcyjna. Kazdy inny bedzie lepszy od ciebie (ostatnio dostalem taki tekst
Jestes w klubie, a ta specjalnie na twoich oczach sie z nim caluje, itp. Czy chwyta go z reke jak cie widzi na miescie.
To jest fajna opcja, niech on wysluchuje jej żalów i niech slucha jaki to jestes zły .
Jak przyleci do ciebie, tamten jest zazdrosny.
Kurcze, laski lubia pokazywac swoja wartosc. Ze jest przez kogos porzadana.


Bojowe dupeczki, he he te sa smieszne. Idziesz do klubu, zostawiasz ja sama, lub z przyjaciolmi. Przewaznie idzie do kibla i ciebie zostawia. Gdy wraca i zobaczy ciebie w towarzystwie innym lasek, nowo poznanych, moze dac im kuksanca z lokcia, popchnac je. Rozne sa opcje. Bojowe sa nawet troche niebezpieczne dla nas. Raz dostalem w gebe od takiej, musicie wiedziec, silna miala reke .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.airskate.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl