Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Problemy
  •  » Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

#1 19-01-2007 20:00:27

Girlcrawler

Początkujący

Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 4

Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

Znamy sie ponad 1,5 roku, przez ten czas duzo sie dzialo... ja mialem dziewczyne rok, ona krecila z jakims chlopakiem... nie mielismy kontaktu rok (ze wzgledu na moja zazdrosna dziewczyne)... no i w pazdzierniku sie rozstalem z ta dziewczyna, a tamten typ ją olał... no i znowu mielismy super kontakt... no ale zauwazyla ze cos do niej swiruje i mi powiedziala ze nie chce mi robic nadziei, bo ona poprostu nie czuje tego co powinna czuc zeby ze mna byc... no ale poszla ze mna na 100dniowke, i po niej stwierdzila ze lepiej zebysmy sie nie spotykali bo nie chce mnie ranić obecnie 4 dni sie do siebie nie odzywamy... co tu zrobic?? metoda AleXa tu nie zadziala...

Offline

 

#2 19-01-2007 20:34:44

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

iść dzisiaj na impreze i poznać nową laskę raz też chciałem bawić się w takie odgrzewanie kotletów, ale wiem, że nie warto. wszystko później się sypie, atmosfera jest taka dziwna jakby to wszystko było troche na siłe... ale jak naprawde chcesz z nią coś ten tego to trzebaby dobrze pogłówkować

postaram sobie przypomnieć co ja wyczyniałem jak takie coś chciałem rozkrecić...


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#3 19-01-2007 21:44:49

Girlcrawler

Początkujący

Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 4

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

bylbym wdzieczny odezwalem sie dzis a ona do mnie "myslalam ze ci przejdzie dlategp sie nie odzywalam "

Offline

 

#4 19-01-2007 21:51:10

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

Stary - daj spokój i przestań się zamartwiać jedną laską. Jeżeli zazdrość tu nie podziałała to raczej nic nie podziała.
Jedyne Twoje wyjście to:
1. Mów otwarcie o Waszej przyjaźni - ale pokazuj jaki z Ciebie badboy, jaki ogier, pozwalaj sobie na dużo
2. Jak już nic nie będzie działać, wykorzystaj ją jako pivota. Idzcie razem na impreze i pokaz z kim sie zadajesz.

pozdro

Offline

 

#5 19-01-2007 22:18:35

Girlcrawler

Początkujący

Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 4

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

jakto mam pokazywac jaki ze mnie badboy??

Offline

 

#6 19-01-2007 23:34:51

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

Uwazam ze powinienes dac sobie z nia spokoj. Jest tyle kobiet. Po co marnowac czas.
Sam wiem z doswiadczenia ze lepiej idzie ze "swieżyzną", a takie odgrzewane kotlety to do bani.
Znajdz sobie inny cel. Po co marnowac czas i energie.

Offline

 

#7 19-01-2007 23:36:29

szpaku

Początkujący

Zarejestrowany: 26-10-2006
Posty: 7

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

Nie chce być niewyrozumiały, ale uważam, że przez takie właśnie tematy z forum TU zrobiło się SZAMBO.

Drogi GirlCrawler, czy przeczytałeś cokolowiek (TU, Gra, e-booki z forum)? Czy odrazu walisz z pytaniem?

Nie mam nic przeciwku radzeniu Tobie przez innych, ale apeluje do Alex'a, żeby za kilka dni jak ucichnie ten post został usunięty.

Pozdrawiam

P.S. Tak jak mówi Alex, "1. Mów otwarcie o Waszej przyjaźni - ale pokazuj jaki z Ciebie badboy, jaki ogier, pozwalaj sobie na dużo".
Badboy z ang to niegrzeczy chłopiec, chyba potrafisz sam zinterpretować zachowanie tego typu?

Offline

 

#8 20-01-2007 10:39:22

Girlcrawler

Początkujący

Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 4

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

tak, czytalem metode AleXa ale w moim przypadku to nie zadziala wiec zalozylem ten temat... widze ze jak zawsze sa osoby ktore pomoga, i inne co tylko narzekaja. pozdro i dzieki za pomoc

Offline

 

#9 20-01-2007 11:19:22

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

no wlasnie Girlcrawler to nie narzekaj tylko bierz sie do roboty milony lasek na CIebie czeka... lepszych od tej przyjaciolki...

Ostatnio edytowany przez Wogenke (20-01-2007 11:20:33)

Offline

 
  • Index
  •  » Problemy
  •  » Bardzo twarda sztuka - przyjaciółka...

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl