Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Obowiazkowe posiadanie konta?

#1 16-01-2007 15:13:15

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Obowiazkowe posiadanie konta?

Co o tym uwazacie? Wiem, ze byla dyskusja na ten temat, ale jakos umarla. Chodzi mi poprostu o brak dostepu do topicow bez zalogowania. Jaki jest problem w zalozeniu konta? (no racja... strata minuty lub dwoch) Na wiekszosci for tak jest i jakos ludzie nie narzekaja. Wiem, ze czesto jest tak, ze nawet ktos nowy by cos napisal, ale 'poprostu nie chce mu sie konta zalozyc' ... czym sa fora jak rozmawia 10 osob a 100 innych tylko obserwuje?
Jesli tylko obowiazkowe zakladanie kont nie jest problemem dla administratorow by to wprowadzic (hmmm zdaje sie, ze powinna byc taka opcja, ale pewien nie jestem jak jest na pun.pl) to czemu nie? Zreszta, ci co juz maja konto maja spokoj, a ci co go nie maja to albo je zaloza aby sie wypowiedziec.. albo zrobia to zaraz po tym jak nadejda pewne zmiany


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#2 22-01-2007 17:50:18

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

Wlasnie. Na tym forum jest ponad 200 osob. Pisze tylko kilku. Kazde doswiadczenie sie liczy. Pewnie maja jakies excusy ha ha ha. Ja tez czasami jebne glupiego posta . No, ale moderator moze zawsze usunac.
Przeciez jestesmy tu aby sobie pomagac.

Offline

 

#3 22-01-2007 18:50:19

babylon

Początkujący

Skąd: prawie Białystok
Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 18

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

Możemy zrobić też coś takiego, że ustalimy minimalna liczbe postow na okreslony czas, np 1 post na 2 tyg, ten kto nie bedzie przestrzegal nakazu dostanie poprostu bana(na).

Offline

 

#4 22-01-2007 19:29:11

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

w sumie jak powoli zaczelo sie rozkrecac to nawet zapomnialem o tym topicu
ale moze i warto, ze zostal odswiezony... pozatym nie ma co sie bawic w bany, lepiej mniej postow a tresciwych niz duzo o wszystkim i o niczym


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

#5 23-01-2007 01:15:14

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

Generalnie na każdym forum jest część udzielająca się i część biorąca. Tak było, jest i będzie i nawet jakbyśmy chcieli to nic z tym nie zrobimy.
Ograniczenie 1post na 2 tyg. Wejdzie taki koleś do topicku MUZA, napisze 1 tytuł i spokój na 2 tyg. Za 10 dni wejdzie ponownie i walnie "słuchajcie zajebisty kawałek ...-..." i znowu ślad po nim zaginie.
Sztuczne ograniczenie.
Jedyne co by można zrobić (szczerze mówiąć to nawet nie wiem jak to teraz wygląda;) ), to żeby czytać forum należy być zalogowanym Ameryki nie odkryłem


No risk, no fun

Offline

 

#6 23-01-2007 13:14:47

AleX

Advanced

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 21-09-2006
Posty: 261
WWW

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

Nie wiem czy byl sens to robic, ale wprowadziłem pewną zmianę na forum. Teraz tylko zalogowani mogą czytać posty, niezarejestrowani mogą poczytać tylko dział "Spotkania". Nie wiem czy w tym jest sens, bo bedziemy mieli moze wiecej uzytkownikow, ale pewnie i tak pożytku z tego nie będzie

Pozdro

Offline

 

#7 23-01-2007 15:07:07

DeMarco

Friend

6060645
Skąd: Gliwice/Warszawa
Zarejestrowany: 19-01-2007
Posty: 320
WWW

Re: Obowiazkowe posiadanie konta?

Zawsze coś bynajmniej będziesz wiedział ile osób ogląda forum ( i nasze wypociny )


Proponuję skasować wszystkich userów mających mniej niż 5 postów dzięki temu chociaż na chwilę oczyścimy forum z niepotrzebnego ciężaru

Ostatnio edytowany przez DeMarco (23-01-2007 16:22:37)


PUA GLIWICE / METAMORFOZA WARSZAWA / DeMarco LSC Coaching
Keep Gamin'

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Obowiazkowe posiadanie konta?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zarzadzanieumk.pun.pl www.devilmaycry.pun.pl www.misticalsoldiers.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl www.gp88.pun.pl