Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-01-2007 21:38:53

juyer

Advanced

Zarejestrowany: 22-12-2006
Posty: 35

ciekawy komentarz panny na Onet

Psychotest dla prawdziwych mężczyzn:)

1. Siedzicie w pubie/kawiarni i przy stoliku obok siedzi niezwykle atrakcyjna dziewczyna. Co robicie? a)natychmiast podchodzicie i zaczynacie rozmowę b) szukacie pośrednich form okazania jej zainteresowania, np. wysyłając jej liścik, czy stawiając coś do picia za pośrednictwem kelnerki c) nic- pewnie głupie to, próżne i puste, do niczego się nie nadaje d) nieustannie ją obserwujecie, może zwróci uwagę e) nieustannie ją obserwujecie, nie ma sensu robic jakichkolwiek ruchów, bo przecież taki anioł ma już kogoś, a nawet jak nie, to nie mam u niej szans f) macie ważniejsze problemy niz jakaś baba. Jeżeli odpowiedziałeś c lub d lub e, to jestes typem wkurzającym. Jeżeli f- nawet Cię lubię. Jeżeli a lub b odpowiedz na pytanie 2. Dochodzi do rozmowy. Ty robisz co możesz, sprężasz się, wyginasz, jak tylko potrafisz,a ona nic: sprawia wrażenie chłodnej i dumnej. Rozmowa się nie klei. Ona wydaję się być sztywna i pewna siebie. Jaki jest twój ruch? a) pewnie jest nieśmiała i nie potrafi się otworzyć. Nie poddajesz się, robisz wszystko, żeby zdobyc jej numer i próbujesz zbudować jakies fundamenty, np. w postaci zwykłej znajomości b) myślisz: głupia, sztywna, arogancka idiotka. Niech sama się utopi w swoim ego c) jestem tak beznadziejny, nic dziwnego, że mnie olewa. Jeżeli odpowiedziałeś b- za płytko oceniasz, c- więcej wiary w siebie a- gdzie MIESZKASZ CHŁOPIE???????
~panna z mokrą głowa, 04.01.2007 18:10
http://zdrowie.onet.pl/1,146,8,26381477 … forum.html


--
"Nie sztuka wyłożyć teorię. Praktyka to inna sprawa."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uf-clan.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.airskate.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.rbd-rebelde.pun.pl