Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-01-2007 06:16:15

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Prostytutki

Tak sobie czytam posty i zadko sie mowi o dziwkach. Kazdy chce wyrwac super HB10, ale wiadomo pewnosc siebie przy takich sztukach moze byc mala, w dodatku gdy nie miales nigdy z nimi do czynienia. Wiec co wam moge zaproponowac, moze wyda sie wam to dziwne, moze znowu bede slyszec nie robmy tutaj szamba itd. bla bla bla.
Jedzcie sobie z kolegami na kurwy, tak. Mozna sobie z nimi porozmawiac, a nic tak nie zwieksza twojej pewnosci siebie jak HB10 robiaca tobie loda. Nie mowie zaraz abys sie z nia pieprzyl, ale czasami jak widze kolesi wydajacych kupe forsy na kobiete swoich mazen, ile ma z tego powodu frustracji, problemow a pozniej mowi mu zostanmy przyjaciolmi.
Wiec jedz na prostytutki, mozesz sobie z nimi porozmawiac, obyc sie z pieknymi kobietami, pozartowac, one zazwyczaj milo traktuja swoich klientow. Pozniej taka HB10, nie robi juz takiego wrazenia na tobie. U mnie stoja np. dziewczyny ktorych bys sie nie spodziewal. Niektore maja nawet swoich facetow. Przypomina mi sie historia jak mojemu koledze  jedna opowiadala jak to facet macal ja na imprezie, a ona powiedziala do mojego kolegi; "a co on sobie myslal, ze jestem jakas dziwka czy co" . Wiec jesli masz 20 lat, i nadal jestes prawiczkiem to najwyzszy czas cos z tym zrobic. Bo czytanie o uwodzeniu moze gowno dac. Niby masz potezna bron, ale uzyta w niewlasciwy sposob, zrobi tobie wiecej szkody jak pozytku. To tak jak miecz w rekach rycerza jest zabojcza bronia, a w innych ?.


Jak chcesz sie nauczyc prowadzic Ferrari, jezeli tylko o tym czytasz ?.
Lepiej jesc torta w kilku, niz gowno samemu

Wiec jesli zaliczysz sobie HB10, to na imprezie podejscie do HB7-8 to juz nie problem. Przy okazji wywalisz sobie gowno spoleczne z glowy. Ze  ktos patrzy, rozmawiam z dziwka, pieprze sie z dziwka he he. My jak pojechalismy, to spotkalismy kolegow i sie zawstydzili he he.
Mowie wam chlopaki lepiej walnac sobie fajna dziweczke jak truc sie z chujowa laska .

PS. Kto z forum byl na prostytutkach ?

Offline

 

#2 09-01-2007 14:56:05

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Prostytutki

Myśle, że to może dać jakiś skutek, ale nie wielki, bo:

1 Jednak masz świadomość, że one to robią za kase.
2 Masz świadomość, że ona tak naprawdę nie ma ochoty z Tobą rozmawiać.
3 Masz świadomość, że to wszystko jest sztuczne i ma bardzo małe przełożenie na realną rozmowę z fajną laską.
4 To ma bardzo małe przełożenie na prawdziwą rozmowę z fajną laską.
5 Nie przesadzaj z tym HB10.

Moim zdaniem sposób raczej dla desperatów, niewiele może pomóc, ale też nie zaszkodzi, więc co kto woli.

Offline

 

#3 09-01-2007 16:14:58

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Prostytutki

Mistmare skad mozesz miec swiadomosc, skoro tego nie robiles. Pamietaj "fajna laska", ona zna swoja wartosc.
Chodzi o wypieprzenie gowna z glowy, ludzie patrza, oo ktos mnie zobaczy. Co mnie obchodzi co ona mysli.
Poprostu robisz cos, co jest spolecznie zle traktowane. Masz w dupie co mysla inni.

Taka wlasnie swiadomosc maja chlopaki jak podchodza do "fajnej laski":
1. Ona leci na kase.
2. Nie bedzie chciala ze mna rozmawiac.
i bla bla bla leca wymowki.
I pamietaj ta twoja "fajna laska" moze sie okazac zwykla pania od sponsoringu, ktora pieprzy sie za pieniadze.

Co cie obchodzi co ona mysli, nie chodzi o przelozenie na rozmowe z dziewczyna bo to co innego. Przeciez to dziwka
ha ha ha. Nie przesadzaj z HB10. he he, a to dobre.


Widzisz, ja podchodze i nie mam calej tej pieprzonej swiadomosci.
Niech cie zleje, powie cos glupiego, zycie to nauka.

Mistmare jak masz taka swiadomosc przy dziwkach, ktore biora kase, to przepraszam jaka masz
swiadomosc przy "fajnych laskach" he he


Taka swiadomosc mozna takze miec jak sie podchodzi do ekspedientki w sklepie ha ha ha.

Ostatnio edytowany przez zick (09-01-2007 16:31:11)

Offline

 

#4 09-01-2007 16:58:10

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Prostytutki

Jeśli chodzi o ekspedientke, to ją można poderwać, a dziwki nie.

Nie mam zamiaru sponsorować laski, którą podrywam, bo to głupota, Ty tak robisz, że się tego boisz?

Przy fajnych laskach mam świadomość, że chcą ze mną rozmawiać, sprawia im to przyjemność, a nie robią to za kase.

Więc co w końcu daje Twój sposób? łamie matrixa? szkoda kasy. Lepiej porozmawiać z ładną dziewczyną, to dużo bardziej przełamuje człowieka.

Moim zdaniem, sposób do dupy, ale to opinia bardzo subiektywna. Tym bardziej że tego nie próbowałem i nie mam zamiaru.

Offline

 

#5 09-01-2007 17:56:44

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Prostytutki

A ja lubie i to i to. He he he. A gdyby kolega zrobil ci prezent i powiedzial ze jest to jego kolezanka. To bys ja stuknal

Offline

 

#6 09-01-2007 18:44:27

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Prostytutki

Czemu nie, ale co to ma do tematu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.airskate.pun.pl