Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-01-2007 04:18:04

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Czego to ludzie nie wymyśla... ale dobrze, niech wymyślają ;)

Rozwalilo mnie to, szkoda mi tych ziomków, którzy to kupią

http://www.sekretypodrywania.pl/interne … link=fotka


No risk, no fun

Offline

 

#2 04-01-2007 13:32:04

troy

Początkujący

Zarejestrowany: 28-12-2006
Posty: 11

Re: Czego to ludzie nie wymyśla... ale dobrze, niech wymyślają ;)

takie pierdoly byly od dawna i niestety zadnej nowosci nie odkryles
musza goscie na czyms kase robic, a jezeli ktos jest gotowy kupic takie cos zamiast poszukac czegos za darmo na necie (jezeli potrzebuje takich materialow) to nie jest zbyt bystry i tak czy tak wiele nie osiagnie


-------------------------
The Show Must Go On

Offline

 

#3 04-01-2007 15:04:38

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: Czego to ludzie nie wymyśla... ale dobrze, niech wymyślają ;)

Uwazam ze jedno nie wyklucza drugiego. Tylko w podrywie nie o to chodzi. Co z tego ze poznasz kogos na jakims serwisie. Wygadaja sie ludzie przez gadu gadu, gdy dochodzi do spotkania to brakuje juz tematow. Mysle ze to taki substytut podrywania. Taka forma zastepcza, odzierasz sie z calej gry, masz tylko slowo i nic pozatym. A jak wiadomo slowa to tylko 7 % w calej komunikacji. Piszesz piszesz i ch.... co z tego masz. Ech lepiej za ta kase isc z kumplami na browara i przysiasc sie do jakis dupeczek, uwielbiam te sety 3 laseczek .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.warzywaiowoce.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.airskate.pun.pl www.pokeonline.pun.pl