Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 03-01-2007 14:10:39

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

[Torrenty]

Zauwazylem ze sporo rzeczy dotyczacych pua ktore zajmuja troche wiecej (ok 700+ mb) sa umieszczane w torrenicie. Jednak sporo osob nie potrafi z tego sciagac (w tym ja ) Dlatego prosze kogos kto zna sie na tym by opisal co i jak zrobic by uzyskac jak najwieszka predkosc w sciaganiu itp.

Ja mam anstepujacy problem po zainstalowaniu programu Bittorent dowiedzialem sie ze dostalem bana... przynajmneij tak pisalo wiec zmienilem program na uTorrent i tam nie moze polaczyc sie do zadnego portu.... dodam tylko ze mam slabe lacze bc (blouConnect-grps) czyli wychodzi jakies 6-8 kb/sec.) i zlaszam sie do was z prozbo moze jest to jakis informatyk albo ktos kto sie na tym zna i moglby opisac wsztstko co i jak i dalczego ;] i odrazu powiedzial mi co ja musze zrobic w swoim przypadku, czy wogule sie da cos zrobic ;]

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 03-01-2007 15:53:34

zick

Advanced

Zarejestrowany: 02-01-2007
Posty: 91

Re: [Torrenty]

Czasami sie nie sciaga bo torrenty sa prywatne, i musisz sie zarejestrowac na ich stronie, tylko ze tam trudno  jest sie wbic, zaproszenia i te sprawy. Najlepiej szukaj publicznych plikow torrent.
Predkosci zaleza ile osob w danej chwili sciaga dany plik, ile osob udostepnia dany plik.
U mnie na laczu 512 kb, rozpedza sie troche i uzyskuje maksymalne predkosci sciagania, wieksze jak na emule
bo tam sa kolejki.
Wiec jezeli juz sciagales i szlo, to poczekaj napewno sie rozpedzi
Wazny jest tez wspolczynnik "ratio", czyli stosunek upload/download. Przyjmuje sie za grzeczne aby byl 1.0
Np. sciagniesz 700 MB to oddaj 700 MB.
Jak masz male ratio to tez bedziesz miec male predkosci. Najlepiej po ciagnieciu pliku, zostawic wlaczony program i niech uploaduje. U mnie ratio jest 0.5 i smiga jak cholera .



Tutaj wyszukiwarki plikow torrent:

http://btjunkie.org/
www.torrentz.com
http://torrentscan.com
http://www.torrents.to

Sam z nich korzystam, normalnie lepiej jak na google

Duzo materialow o uwodzeniu umieszczana jest na prywatnych trackerach, wiec korzystajcie z publicznych.
Na publicznych znalazlem, BadBoya DVD, Mystery DVD, Total Annihilation, Swinggcat. Mnostwo ksiazek.

Offline

 

#3 03-01-2007 20:21:00

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: [Torrenty]

a co z portami ?? :> z zadnym sie nie chce mi polaczyc

zaczelem sciagac BB-DVD sciagnelem 1% i musialem wylaczyc kompa a teraz juz nie moge spowrotem sie polaczyc. Po przeczytaniu kteregos tam posta ktos powiedzial ze serwer padl ...spoko ale tez troche czytalem i ktos powiedzial ze jak torrent jest priv to trzeba stac w kolejce albo cos takiego czy to prawda ?? :>


Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 03-01-2007 21:41:24

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: [Torrenty]

Mam zablokowane porty i mały transfer, ale jakoś to było, przez noc ściągnąłem 50% BB DVD. Chłopie weź Ty se zamontuj jakiegoś normalnego neta, no chyba że nie masz możliwości, finansowo wyszłoby taniej. Torrenty są niezłe, jeśli masz dobrego neta.

Offline

 

#5 03-01-2007 21:49:44

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: [Torrenty]

Z checia ybm je zmienil ale nie moge... mieszkam pare km za miastem i juz tam nie dochodzi nic normalego nawet tp nie chce zalozyc normalnego telefonu tylko jakos droga radiowa... ehhh szkoda gadac za duzo tu jest namieszane... ile czasu sie ja z nimi uzeralem... bez komentarza


Na moim magicznym liczniku pisze ze bede siciagal to 4+ dni

Co do BC to cos czuje ze tez bede musial odwiedzic salon i serwis


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 05-01-2007 11:36:01

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: [Torrenty]

www.litezone.com - i wszystko jasne... wieceje nie trzeba nic


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rbd-rebelde.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.pokeonline.pun.pl www.uf-clan.pun.pl www.warzywaiowoce.pun.pl