Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



  • Index
  •  » Forum
  •  » Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

#1 19-12-2006 20:52:05

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Tak jak w temacie

No to moze cos wiecej napisze ;]
Chodzi mi o to zeby zabezpieczyc forum przez kobietami zeby nie poznly naszych technik gdyz podobno coraz wiecej lasek zna ttechniki bycia PUA czy NLP. Temat zaczal sie juz na forum TU ale tamtego forum nie da sie zamknac ani zabezpieczyc ale te raczej tak.
Jak zabezpieczyc forum przed kobietami ... pomyslu jako takiego nie mam ale napewno zamknac forum zeby nie mozna bylo go znales na google albo na innych wyszukiwarkach, a przed WSN'ami ktorzy tu wpadna przez przypadek jakims cudem to moze wywalac takich jesli nie napisza raportu po miesiacu od kiedy pojawili sie na forum. My napewno nie potrzebujemy milczacych uzytkownikow, a nie wierze w to ze ktos boi sie wypowiadac na dany temat i miec wlasne zdanie nie zgodne z innymi a jesli tak jest to tym bardziej jak on ma zostac PUA jesi nie ma wlasnego zdania

"Prosze" o konwersacje

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#2 19-12-2006 21:04:48

Dan

Początkujący

Zarejestrowany: 19-12-2006
Posty: 4

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

jestem za...

nie ma złotego środka aby kobiety tu nie zaglądały

aktywacja konta... (po @ można zaobserwować czy to K czy M )

myśle..

Offline

 

#3 19-12-2006 21:09:56

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Moze aktywacja konta po odpowiedzeniu na pare pytan zwiazanych z GRY lub TU (jest to chyba najbardziej pospolita ksiazka o uwodzeniu dla mezczyzn) i po tych odpowiedziach mozna bedzie wywnioskowac czy to kobieta czy mezczyzna i czy jest on totalnym WSN'em ;]


Pozdro
Punkt G.

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (19-12-2006 21:14:04)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#4 19-12-2006 22:09:19

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Co do meila to nie jest najlepszy pomysł, choć w pewnym % przypadków może sie sprawdzić.
Zakłada sobie taka laska meila jakiegoś dziwnego np lysy_ziom@blokowisko.pl i robi przekierowanie i tada
Myślę, że dobrym pomysłem byłby wstępny egzamin

Pozdrawiam,
Kijek


No risk, no fun

Offline

 

#5 19-12-2006 22:14:34

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

No ale kiedy ten egazmin robic ?? przez maila chyba bo jak pozwolimy jej sie zarejestrowac to wystarczy jej 5 min zeby zgarnela najwzniejsze info z forum, a my musimy temu zaradzic ;]

Pozdro
Punkt G.


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#6 19-12-2006 22:29:13

Aszotek

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 4

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Hehe wstępny egzamin, niezły motyw W ten sposób doprowadzilibyśmy do sytuacji, gdy ktoś nowy, żeby dołączyć, musiałby zostać przez kogoś wprowadzony do wypasania, bo inaczej teorii sam by nie miał szans zdobyć... Tak oczywiście nigdy nie będzie, bo nawet jeśli na tym forum wprowadzimy zabezpieczenia, to jest mnóstwo innych, na których takich zabezpieczeń nie ma. Jest jeszcze inny sposób - można przyjmować użytkowników jedynie poleconych - ale to spowoduje, że ktoś, kto nie dowiedział się od innych osób o tym, że coś takiego istnieje, sam nigdy nie znajdzie... Cóż, radykalne, nieco egoistyczne i brutalne... Zależy, co chcemy zrobić. Czy być grupą zamkniętą i mieć w ten sposób przewagę, czy po prostu cały czas się szkolić i dzięki temu mieć przewagę nad początkującymi...

Offline

 

#7 19-12-2006 22:38:57

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Mysle ze trzba by bylo stworzyc forum z np. 300 aktywnymi(piszacymi !) user'ami a potem zamknac je i przyjmowac tylko osoby nieliczne ktore wykazuja sie i pokazuja ze cos potrafia na otwrtych forach takich jak TU. Jesli chodzi zdawanie egazminu to napewno niektorzy zdadza bo mozna przeczytac niektore rzeczy na nlppolska.pl tam raczej nie zniszczymy dzialu o uwodzeniu, a jesli nawet nikt nie bedzie mogl nic znalesc na forum to moze isc do biblioteki i znalesc ksiazke pt "tajemnice uwodzenia" czy tez "gra" i ja przeczytac. wtedy bedzie znal juz odp na poszeczegulne pytania :] Dobra my tu gadu-gadu a i tak nie mozemy nic zrobic ;] musimy poczekac na Alex'a on moze tyko zaakceptowac i wprowadzic zmiany ;]

Pozdro
Punkt G.

Ostatnio edytowany przez Punkt G. (19-12-2006 22:47:05)


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#8 20-12-2006 04:28:25

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Tak sobie myśle... na forum nie ma i tak za dużego ruchu (niestety) więc nie możemy się zamykać na nowych userów (nie wiem czemu chciałem tutaj napisać członków ).


No risk, no fun

Offline

 

#9 20-12-2006 12:52:36

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

mysle ze aktywacja po przez admina na podstawie maila jest dobrym pomyslem na zabezpieczenie przed laskami bo wkoncu skad taka laska ma wiedziec o tym, ze przez jej maila nie bedze aktywowana ? jesli nie bedze to nigdzie napisane.... a jesli chodzi o calkowite zamkniecie forum mysle ze nie jest to do konca dobry pomysl bo forum jesli sie ma krecic to musza byc na nim i rasowi pua i poczatkujacy... przynajmniej takmi sie wydaje...

Offline

 

#10 20-12-2006 13:37:49

Punkt G.

Ekipa SPT

Popros, a moze dostaniesz :P
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 11-12-2006
Posty: 179

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

nie zapomnij o adminie i mogeratorach bo beznich to sie smietnik robi a nie forum


Pzdr, Punkt G.
.:The pure and simple truth is that getting women is precisely as easy or as difficult as you think it is:.
.:Nie pozwol by lek przed podejsciem wyeliminowal Cie z gry ! :.
.:Osiagaj cele, jest ich wiele :.

Offline

 

#11 20-12-2006 14:48:40

Smoku

Admin

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 236

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

ja juz 2 takie spotkalem ;p co uzywaly nlp kotwiczyly jedna wiedziala co to pivoty...hmm niech sobie beda na forach...moga nawet pisac razem z nami...musicie zrozumiec ze przez same czytanie nic nie zdzialacie...nie uzywajcie grepsow tylko badzcie szczerzy...bo to nas odroznia od WSN'ow...my mowimy co myslimy oni mowia co moga powiedziec...

Offline

 

#12 20-12-2006 15:38:44

sohai

Początkujący

status sohai@jabber.autocom
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 17

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

no ok ja to rozumie... ale na poczatku przyzna chyba ze jest trudno byc szczerym nawet ze soba (albo przedewszystkim ze soba ) dla mnie wyuczone jakies teksy byly zajebistym sposobem dla pozbycia sie obawy przed podejsciami... a jakby mi jaksa laska poweidziala, ze wczoraj ten tekst przeczytala na jakims forum to nie wiem co by bylo dawniej ale przypuszcam ze execusy by  wrocily a co z raportami jak jakas lask przeczyta jak ja ktos poderwal i jest umowiony powiedzmy na piatek, wydaje sie wam ze przyjdze ? szczerze nie weim nie mialem takiej sytulacji ale moze mnie przekonacie...

Offline

 

#13 27-12-2006 07:14:55

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

powiem co mysle.... moim skromnym zdaniem my nie chcemy byc PUA tylko dla tego zeby wyrywac laski... ale takze po to zeby sprawiac im przyjemnosc...czy to jest zle...? chcemy byc mezczyznami o jakich zawsze marzyly... bo jesli facet sie nie podoba kobiecie to nie leci na niego...proste... mysle ze dzieki wiedzy ktora tutaj poznajemy lepiej rozumiemy kobiety i ich potrzeby a to czyni je szczesliwszymi.... nieprawdaz panie...? zreszta nawet jesli beda znac techniki itp to co im z tego przyjdzie... beda splawiac.... albo beda jeszcze bardziej zainteresowane... kto wie.... hmm powiem ze wiedza na tym forum jest jedyna w swoim rodzaju.... fakt... ale jesli bedziemy miec znowu takie forum jak TU to tutaj byz moze sie zrobi znowu taki syf jak tam....czemu jestem przeciwny... jak cos jeszce mi wpadnie do glowy to dopisze.... a dla was BRACIA pozdro! a dla pan...

Offline

 

#14 27-12-2006 13:19:16

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Powiem tak w sumie i tak jestemsy w jakis krupach w zaleznosci od miasta. Ja bedac z Krk czesto gadam z ludzmi z krk wymieniam doswiadczenie pomysly i material wiec w sumei forum sluzy mi ewentualnei do poznania nowych ludzi a tak naprawde cos wiecej to na priv lub gg.

Wiec w sumi rozumim dyskusje ale chyba naj. sposob to towrzenei wlity w terenie wtedy kazdy kazdego zna wie cos o nim itd. To forum ma podejmowac tematy ogolne. 3mka:D


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#15 29-01-2007 15:41:12

Piotrek1986

Advanced

Zarejestrowany: 03-09-2006
Posty: 98

Re: Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Myślę, że najlepiej będzie zrobić:

1) Aktywację przez e-mail
2) Wymaganie przepisania kodu z obrazka

Żeby zabezpieczyć się przed robotami, takimi jak na TU.

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Zabezpieczenia (np. przed kobietami i nie potrzebnymi WSN'ami)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zmierzch-twilight.pun.pl www.transport.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.bombelek.pun.pl www.politologia1gc.pun.pl