Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 16-12-2006 15:35:37

Tiffany

Początkujący

Zarejestrowany: 09-12-2006
Posty: 1

Szczecin wieczorowo

Miejsce:Trezor club i okolice Czas:piątek wieczór

Wpadam z szczecinska PUekipa(5 osob) ok 23 do Trezora. Jak na to miejsce i ten czas to ludzi troche malo, ale nieco setow jest. Na poczatek rozpierdalamy sie na kanapie, mamy jednego nowicjusza, wiec dostaje swoje misje na poczatek.

Ja zaczynam od setu(6,7). Moj dzisiejszy otwieracz to"Kto zna więcej sztuczek: Batman czy Superman". Troche pogadalem, ale laski mi sie nie spodobaly, wiec poszedlem i na to samo otwieram dziewczyny przy barze(7,8 ). Obracam je do siebie i gadamy, wkrecam jakies tematy z dziecinstwa. hb8 mowi ze to najciekawsze pytanie jakie ostatnio slyszala, ale wlasciwie to dlaczego je sie oto pytam. Ja na to direkt "Podobacie mi się dziewczyny i chciałbym was poznać". hb 8 zaczyna wkrecac ze my sie chyba skads znamy, no i faktycznie chodzilismy razem do gimnazjum. :!: Bylo mi troche nie wygodnie z nimi gadac, nie mialem ich gdzie wziac a przegapilem okazje zeby przesiasc jedna i usiasc miedzy nimi. Pogadalismy ze 20 minut i laski poszly tanczyc, myslalem ze domkne pozniej, jak sie okazalo zle myslalem.

Sprawdzam parkiet disko ale tam tylko jedna laska bluzga mojego kolege Fluida, na co on jej jezyk pokazuje :twisted: . Nic ciekawego wpoza tym wiec ide z M. na parkiet disko pocwiczyc sciaganiez parkietu. Na poczatek nie udane proby, ale juz chwile pozniej przyprowadzam za reke M. laske i bez slowa podaje mu ja poprostu .

Za chwiel to M. przyprowadza mi laske, doslownie popychajac ja do mnie. Ja zaczynam z nia direktem i sadzam ja na fotelu obok siebie. Okazuje sie ze to ta ktora bluzgala Fluida i ona sie pyta czy ja go znam. Na to ja mowie ze byc go znam ale tu przyszedlem aby poznać ją. Ona odrzucala moje kino(moze za agresywnie zaczelem) i nie dala sobie zrobic palm reading. Poszla chwile potem.

Przenosze sie z M. na parkiet disko i jako ze za chwile mamy zmieniac klub to zaczynamy sobie robic jaja. M. wskakuje mi na barana. Ja niose go po parkiecie na on glaszcze dziewczyny po wlosach :wink: Po chwili zaczynamy znowu robic jakis obciach, to jest zajebiscie skuteczna metoda zwrocenia na siebie uwagi. Na wyjscie robimy jeszcze po direkcie mi nie wychodzi(otworzylem dziewczyne, ktora juz wczesniej otworzylem indirektem, cholera jednak mam kiepska pamiec) , M. z poczatku tez, ale pozniej dziewczyna ktora otworzyl goni go przez caly parkiet, zeby pogadac.

Wyszlismy, niestety nasze nastepne plany nie powiodly sie poniewaz na deptaku wszedzie bylo juz za drogo zeby wejsc, ja poszedlem do domu, a reszta pojechala do Pinokia.

Mimo tego wieczor zajebisty, choc bez domkniec no i mam pytania
Kiedy laska pyta mnie o wiek to jak daleko moge sklamac i jak bardzo moze sie zniechecic jesli powiem prawde ze mam 18 ?
i
Jak to jest ze lepiej idzie nam sciaganie z parkietu dla kolegi niz dla siebie?

Tiffany

Offline

 

#2 16-01-2007 19:11:29

Fufu

Friend

7555698
Skąd: Wiedeń / Katowice
Zarejestrowany: 11-01-2007
Posty: 139
WWW

Re: Szczecin wieczorowo

po co klamac? ja niezaleznie od tego, ktore wlasnie urodziny obchodze mam wizje, dlaczego ten akurat wiek jest najlepszy
czasem nawet mowie 'eh chcialbym miec 19 lat bo ...' i rozwodze sie dlaczego akurat 19 bylo fajne...
Ty mozesz wkrecac, ze 17stka byla fajna, bo nie bylo jeszcze tej 'odpowiedzialnosci', zreszta wazne by byc pewnym tego co sie mowi i uwazac jak sie to mowi... tresc jest malo wazna ... no oczywiscie jesli nie podrywasz mężatek i takich tam 25+ lat

Fragment ze Swinggcat'a:

Another great way to use this tactic is when a woman chick tests you by
saying something such as: 'how old are you' or 'how tall are you'. I always
shoot back with something along the lines of 'yes, you are too old for me' (I say
this because l am young and chicks are usually screening to see if l am too
young for them. So if you are older, do the opposite) or 'you are too tall for
me'. This works on so many levels.



a latwiej sciagac dla kumpla - bo wtedy to Tobie W OGOLE nie zalezy bo jak robisz to dla siebie to jednak sie starasz, a to pewnie akurat troche widac. a dla kumpla? 100% luzu i zero przejecia - a to jest klucz

Ostatnio edytowany przez Fufu (16-01-2007 19:48:45)


strasznie mi z tego powodu wszystko jedno

...zawsze mów kobiecie, że jest inna niż wszystkie, jeśli chcesz otrzymać od niej to, co od wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.devilmaycry.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl www.gp88.pun.pl www.whitepower88.pun.pl www.kawaleriakoszalin.pun.pl