Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 13-12-2006 20:29:30

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Taka niemiła sytuacja

W akcji braliśmy udział we dwóch. Obydwaj jestesmy początkującymi, on zupełnym, ja trochę dalej w tym jestem ale obydwaj mamy raczej przewagę teorii nad praktyką więc staramy się teraz to nadrobić. W naszych wypasach niczego nie planujemy narazie. Wbijamy otwieramy i co wyjdzie to dobrze, jest to więc etap pozbywania się wymówek. No więc wbijamy się do jakiegoś sklepu, patrzymy jakiś podwójny set HB7,5 I jakieś UG. Dziewczyny na chwilę się rozdzielają więc podbijam do UG i otwieram. Teraz najczęściej staram się otwierać na poradę w wyborze prezentu bo to bardzo naturalne. (Co innego jest jeszcze naturalne do centrum? Bo chyba nie pytanie o siostrę to z tatuażem?) Tak jak przewidywałem laska była zbyt mało pewna siebie i zaprowadziła mnie od razu do koleżanki i już w trójkę rozmawialiśmy o moim "problemie" po jakimś czasie skończyliśmy a że nie miałem już pomysłu co dalej to się pożegnałem i poszedłem. Z kumplem otwieraliśmy jeszcze kilka setów ale że wykończenia to jest spory problem to nic nie domykalismy. No ale w końcu patrzymy że w tych wszystkich miejscach gdzie się pojawiamy ten pierwszy set zawsze jest w pobliżu, i zerka co chwila. No więc podbijam znowu samotnie i zaproponowałem im kawę (instant date). Zgodziły się bardzo zadowolone no i poszliśmy w TRóJKę. Siedzimy gadamy całkiem miło, no i w końcu jakieś pieprzenia o to gdzie chodzimy do szkoły. Wyniknęło z tego że mamy wspólnego znajomego. UG wypaliła że ten znajomy to chłopak targetu. Chwila konsternacji bo HB  strasznie się do tej pory kleiła do mnie a teraz no skrępowało nas to bo ten koleś to mój całkiem niezły kumpel. Dopiłem kawę i poszedłem. Za pare dni spotykam go w szkole, i mijając mnie mówi "My musimy pogadać", okazało się że ta laska bojąc się pewnie że mu o tym powiem wcisnęła mu własną bajkę że jakiś jego kumpel się do niej przystawiał. Ja planowałem mu nic nie mówić, bo nie chciałem się wtrącać i miałem nadzieję że jak ta laska się nacięła już to więcej nie będzie tego robiła. Myliłem się, ten koleś nie chce słuchać mojej wersji i zarzuca mi kłamstwo a z tą laską cały czas jest. Więc sytuacja jest niemiła nie ma co, ale cóż nikt nie mówił że będzie fajnie:D. Chciałbym żebyście dopisali jakie ś maksymalnie naturalne openy albo pytania do użycia w  centrum handlowym. I co mogę zrobić żeby z tym kolesiem sie zmieniło bo ona strasznie nim kręci widocznie, a tego nie chcielibyśmy jako jego męscy poplecznicy
Pozdrawiam How

Offline

 

#2 13-12-2006 23:34:41

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Taka niemiła sytuacja

No już nie mów że Ci zależy na tym żeby go zmienić, bez jaj, zmień siebie najpierw. Akcja może być na początek, chociaż laska zaskakuje swoją głupotą, może liczyła na coś, czego nie dostała. Następnym razem radziłbym jednak ciągnąć rozmowę dalej, nawet dla samego ćwiczenie, same zimne openery nie dają zbyt wiele.

Offline

 

#3 14-12-2006 19:51:56

hover

Advanced

Zarejestrowany: 13-12-2006
Posty: 70

Re: Taka niemiła sytuacja

Dlaczego mam nie mówić że chcę go zmienić? Właśnie że chcę mu pomóc bo to mój kumpel. Nie masz ludzi którym chcesz pomóc? Kurcze, gdzie ja napisałem że nie ciągnąłem rozmowy dalej? Dopiłem kawę i poszedłem o to chodziło? No jak się dowiedziałem że jej chłopak to mój kumpel to nie chciałem już ciągnąć rozmowy. A tak w ogóle nie uważam że same openery mało dają. Dla początkujących nawet same openery są okej żeby pomogły pozbyć się excusów przed podchodzeniem.
Pozdrawiam How

Offline

 

#4 14-12-2006 22:07:16

Mistmare

Advanced

Zarejestrowany: 10-12-2006
Posty: 163

Re: Taka niemiła sytuacja

Ale sam jesteś jeszcze mało doświadczony. To, że dasz mu kilka rad nie zmieni go ani trochę moim zdaniem. Chyba, że chcesz go wciągnąć w Pua, to już inna bajka.

Chodziło mi o przerwanie rozmowy po samym openerze, jakiś temat zawsze się wymyśli

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ally-mcbeal-rpg.pun.pl www.wrogowiehordy.pun.pl www.magi1nation.pun.pl www.piastbialystok.pun.pl www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl