Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 11-12-2006 19:55:51

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Deszczowa sobota w sam raz na mały wypad

Zaczęło się nieciekawie, koniecznie chciałem zabawić się na ulicy. Oczywiście padało – ten fakt mnie zdenerwował. Do tego w bezpłatnych lokalach kompletnie nic ciekawego, krótka decyzja i heja w ciemno do jakiegoś płatnego schronu rozpusty. 50 w gardło na przystosowanie sie do klimatu tropikalnego - kupa dymu i wilgoci. Przy szatni coś się czai kolo mnie, zwrot do 3seta z cfaniackim uśmieszkiem
DEST: co to za przebieranki, rewia mody była za dnia
3set: lubimy przebierać się wieczorem
DEST: jesteście bardzo seksowne, podobacie mi się, stworzymy idealny imprezowy trójkącik (utkwiło mi to kiedyś w głowie, fajnie dziewuchy reagują na to)
3set: -uchachane zaczynają bez niczego sie przedstawiać, nie wiem po co bo i tak nie pamiętam ich imion. Do jednej pojechałem tekstem z kabaretu, że niech zapamięta moje imię bo bedzie je dzisiaj krzyczeć
Potem zabawa na parkiecie, skubane miały aparat i se foty robiły. W trakcie wyczaiłem stojącą przy parkiecie niezłą fruzię, więc zostawiam je, zresztą i tak co jakiś czas bawiliśmy się razem. Przechodze obok fruzi, głębokie spojrzenie, uśmiech i heja z materiałem.
DEST: Cześć, ładnie się uśmiechasz, powiedz mi od czego jest sobotni wieczór?
fruzia: od dobraj zabawy
DEST: właśnie,   też lubię dobrą zabawę i wiesz co? Nawet wiem z kim zaraz będę się bawił
fruzia: tak?
DEST: z tobą złapałem za gałąź i śmigamy na parkieta, dalej tańczyłem tak jak potrafiłem, czyli tak sobie, ale nieważne, zastosowałem triki z BL DeAngelo, fruzia była w niebo wzięta, cały czas słyszałem "dobry jesteś ", poodgarniałem jej włoski i wymacałem za cycki, dupsko, po cipce nie chciała bo pewnie za szybko to się działo, poprostu miałem ochotę na spore kino:) Znowu trzeba było chwycić ją za grabie i heja w kąt, tam gdzie byłoby można chwilę w spokoju porozmawiać. Niestety tam było troszkę za jasno to powciskałem parę historyjek, kity o pierścionkach, zakończyłem to NC i na parkiet. Potem musiała pogadać z koleżanką bo jej szukali i martwili, nie wiem czemu, w końcu była w dobrych rękach Skubana ma na dodatek chłopaka. Żeby nie przedłużać to jedziemy dalej, między czasie poznałem milutką panią M w towarzystwie paszteta. Heja w parkiet i :
DEST: Lubisz tańczyć z dziewczynami?
lachonit: tak (i zlewa mnie zwrokiem)
DEST: (ręka na ramię) ja też lubię tańczyć z dziewczynami Chwyciłem obydwie za dłonie, podniosłem je do góry, lekko odchyliłem na moje boki co sprawiło, że się obkręciły i heja na parkiet. Trzeba było zabrać obydwie, bo niezawsze koleżanka zostawia koleżankę na parkiecie. i teraz dobry nr, między czasie poszło piwko i miałem bąbelki w sobie, rozmawiam z nią, było trochę głośno, przechylasz sie do ucha wtedy, jakoś tak myślałem, że dam radę dokończyć zdanie, a jednak nie i wymksnęło mi się, prosto w ucho beknąłem. Czułem się strasznie w tym momęcie, przeprosiłem, ale ona na to ze spoko, wszystko naturalne Wziąłem nr i cmoknęła mnie. Byłem nabuzowany energią, a moim celem było zdobywanie nr aby w tygodniu mieć czym się zająć. Dialogi, ktore przedstawiłem są troszkę nie kompletne, poprostu nie pamiętam co tam było bełkotane.
Pozdrawiam.

Offline

 

#2 15-12-2006 23:35:19

Magik

Początkujący

Zarejestrowany: 02-10-2006
Posty: 10

Re: Deszczowa sobota w sam raz na mały wypad

jakie triki DeAngelo z BL ?? ?? ?? :>:>:> opisz jakies jak mozesz bo nie mialem okazji widziec zadnych. spoko wypasik


sky is the limit

Offline

 

#3 16-12-2006 10:57:17

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: Deszczowa sobota w sam raz na mały wypad

Chodzi tylko o jeden film "David DeAngelo - DYD - Body Language (New!) Disc 4 of 4"   fajnie pokazane jest jak laskę prowadzić po klubie i w tancu, sam początek jest dobry. Warto zobaczyć.

Offline

 

#4 19-12-2006 21:49:21

owen

Początkujący

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 5

Re: Deszczowa sobota w sam raz na mały wypad

skąd można sciągnąć ten film?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.e-wpf.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.djronnie.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl