Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#16 26-12-2006 19:12:47

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: Mowa ciała - jakie polecacie książki?

To już jest na serwerze.

"Język Ciała Gestów i Zachowań - Andy Collins"

http://rapidshare.de/files/13334210/mowa.pdf.html

Offline

 

#17 02-01-2007 12:39:25

kijek

Advanced

1347431
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 01-10-2006
Posty: 236

Re: Mowa ciała - jakie polecacie książki?

Wogenke napisał:

Siemka jestem tu nowy wiec Witam wszystkich... ja mam wlasnie Collinsa na kompie jak ktos chce to pisac na PW! kupilem Allan Pease "Mowe ciala" opisuje wiekszosc gestow... polaczyc z wiedza o uwodzeniu i jest niezle...

Też kupiłem tą książeczkę niedawno i szczerze polecam.
Załem za nią chyba 20zł Jest w niej pełno obrazków, często są jakieś obrazowe przykłady
Swoją drogą na książce jest wyjebany napis MOWA CIAŁA i czytając ją obojętnie gdzie można wzbrudzić zainteresowanie
Byłem na sylwka i pare dni w Zakopcu, rozjebalem sie na holu i czytam książke popijając piwko i przez jakieś 5min nie zdarzyla się osoba która by nie przeszła i nie zagadała Potem miałem odczucie, że te osoby są lekko skrępowane przy mnie, bo gdzieś w ich podświadomości był fakt, że przecież on coś o tym wie....


No risk, no fun

Offline

 

#18 08-03-2007 00:26:43

Ranisz

Advanced

9185538
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 18

Re: Mowa ciała - jakie polecacie książki?

Własnie przypomniał mi się ten wątek. Ocenie trenuje BJJ narazie dość niedługo, ale daje mi to oprócz dużej przyjemności z samego uprawiania tego sportu, duże efekty w poprawie mowy ciała. Potwierdziło mnie to jeszcze bardziej, że mowa ciała wypływa z tego jak się czujemy, a nie na odwrót. We wszystkich książkach można jedynie opisać jak będzie się poruszał ten człowiek, ale to będzie tylko naśladowywanie jego ruchów, które on wykonuje nieświadomie. Mowe ciała oprócz sportów jeszcze poprawia częsty całodzienny sarge. Pod koniec dnia, to już wszystkie laski się na mnie patrzą, widząc tą energie jaka wypływa ze mnie. Dobra, przeczytaliście te książki, no i jakie efekty?

Ostatnio edytowany przez Ranisz (08-03-2007 00:27:27)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bringyourownbeer.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl www.vanillaninja.pun.pl www.klasa-vi.pun.pl