Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 12-11-2006 17:35:38

FAM

Advanced

9299809
Zarejestrowany: 28-09-2006
Posty: 28

trojkat

Dobra chlopaki...musze zadac w koncu wam to pytanie...chcialbym kompetentne odpowiedzi uzyskac...Chce sie dowiedziec jak wedlug Was najlepiej doprowadzic 2 laski do trojkata..? ...czuje ze mam na to szanse i mam dwie kolezanki ktorym chyba by se to podobało...bowiem jakoś nie poczuły sie źle jak je przelizałem obydwie jdnego sprośnego wieczoru;)...a dodam ze są to dwie mega dobre psiapsiółeczki..... heh...same sie przyznawaly do tego ze czasem by splawic faceta udawały lesby...wiec myślę ze same siebie sie nie brzydza a wiem ze lubia..heeh .   POzdr. W Grze styla coś słabo bylo to rozpisane...wiec czekam na pomysly....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl