Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-11-2006 18:47:18

Hedoxus

Początkujący

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 4

ja laska i jakis koles

Siemka!

Dzisiaj podszedlem do setu w szkole. A mianowicie widze fajna panienka z pierwszej klasy (nowy narybek) i jakies jej dwie kolezanki. Podchodze pytam o opinie, szmery bajery, fajnie sie rozmowa klei, az tu nagle podchodzi i siada kolo mojego targetu koles ktorego juz wczesniej z nia widzialem jak rozmawiali. Kurde mysle se czy kolo z nia juz jest czy jak ze tak odwaznie siadl. no ale nic, prowadze rozmowe dalej, a ten koles nawet sie nie odezwal, ani buzi jej nie dal czy cos, poprostu nic, zachowal sie jakby jakis obcy czlowiek. No to ja powoli koncze, zegnam sie i zmykam. Koles jakas totalna c***, jak go widzialem na korytarzu wczesniej z kolegami to goni wesoly usmiechany a tutaj mi siada taka pizda co sie slowem nie odezwie i patrzy w podloge. Widze ze ona pewnie nei bedzie z nim szczesliwa o ile z nim w ogole bedzie. Ale ja sie nie poddaje. Pozniej po lekcjach widze ze siedzi sama na stolowce, podbijam. kumpel do nas jeszcze dolacza apotem jeszcze jej kumpela. Zajebiscie sie gada, opowiadam cos, ring story, smiejemy sie i jest fajnie ale nie chce mi dac nr. Pytam dlaczego? a ona ze musze bardzo ladnie poprosic, hehe no to ja gadke zeby ona poprosila mnie o nr, wtedy jej dam i bede wiedzial jak mam ja poprosic. posmialismy sie ale musialem smigac na busa bo bym z kapcia szedl do domu.

No i jutro mam zamiar dalej ja bajerzyc ale tu sie pojawia pytanie czego uzyc dobrego, jaki temat jej zarzucic zeby ja strasznie zaciekawic? jakies attraction story? pomozcie!

Offline

 

#2 09-11-2006 20:28:27

tomek222

Początkujący

Zarejestrowany: 03-11-2006
Posty: 5

Re: ja laska i jakis koles

Może spróbuj jej zrobić Sześcian. Postaraj sie ją zaciekawić-zapytaj sie czy jest odważną kobietą i czy zagra z Tobą w grę dzięki której sie dowiesz o niej wszystkiego, wyizoluj ja gdzies i próbuj. powodzenia

Offline

 

#3 10-11-2006 20:16:48

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: ja laska i jakis koles

podbij z pewniaka i spytaj sie jak musisz poprosic o ten numer,tak ironicznie sie zapytaj ,jak Ci powie jak to powiedz ze prosi sie swinka a Ty bardzo bys chcial ten numer:))


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#4 11-11-2006 13:56:48

Bładzio

Advanced

Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 25

Re: ja laska i jakis koles

tomek222 napisał:

Może spróbuj jej zrobić Sześcian. Postaraj sie ją zaciekawić-zapytaj sie czy jest odważną kobietą i czy zagra z Tobą w grę dzięki której sie dowiesz o niej wszystkiego, wyizoluj ja gdzies i próbuj. powodzenia

szescian robi sie gdy laska jest juz pod wrazeniem twojej osoby...NIE ROB TYLKO TEGO W SZKOLE...to nie miejsce ani czas na to...

powiedz jej...ze twoja owieczka Dolly zle sie czuje i niewiadomo ile jeszcze czasu jej pozostalo...a ostatnim jej marzeniem jest rozmowa z jakas niezwykla osobowoscia...i powiedz ze pomyslales sobie akurat o niej...a jedyna droga rozmowy jest kontakt telefoniczny...

Bładzio


...:::SaMiEc NiE zAjMuJe SiE sAmIcA:::...

Offline

 

#5 21-11-2006 00:39:39

Truskaweczka

Początkujący

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 5

Re: ja laska i jakis koles

No tekst słodki. Jakieś 70% poleci na owieczke. 99% opowie o tym swojej najlepszej kumpeli, jako jedną z najsłodszych rzeczy, którą powiedział do niej chłopak. Tyle, że ja na tekst poleciałbym, tylko wtedy, gdyby stał przede mną sexy blondyn z dużymi niebieskimi oczętami. No, ale ja należe do tych 20-10% lasek, któreNIE chcą faceta z gitarą. NIE chcą grafomana i jego wierszy. I jakoś nie mdleją na widok czerwonej róży. A zamiast ogromnej koli z brylantów, poprosiłabym księcia z bajki o nowy sportowy wóz - najlepiej czerwony. (,ale kolia w zestawie też może być )... Heh. Napisz jak poszło ci z tym tekstem z owieczką. Bo właściwie brzmi nieźle.
Powodzenia.

Offline

 

#6 21-11-2006 16:32:56

Hedoxus

Początkujący

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 4

Re: ja laska i jakis koles

hehe

Truskaweczka napisał:
Tyle, że ja na tekst poleciałbym, tylko wtedy, gdyby stał przede mną sexy blondyn z dużymi niebieskimi oczętami.

najlepsze ze ja jestem wysokim blondynem z niebieskimi oczami a czy sexy to sama mi powiesz jak mnie zobaczysz

nie probowalem tej "owieczki" mysle ze moglo by byc pozytywnie ale pogadalem z nia, mam zajebiste attraction i poprostu sam wzialem nr a ona grzecznie wpisala teraz mnie molestuje smsami, w koncu jest mlodsza o 2 latka, tzn ma 16

Offline

 

#7 21-11-2006 19:33:31

Truskaweczka

Początkujący

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 5

Re: ja laska i jakis koles

Może po prostu ma dużo kasy na koncie. ;p

Offline

 

#8 24-11-2006 14:39:06

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

Re: ja laska i jakis koles

What i s going ze tak powiem ... ... truskaweczka ktos ty heheh


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#9 14-01-2007 12:54:26

Wogenke

Ekipa SPT

Zarejestrowany: 24-12-2006
Posty: 109

Re: ja laska i jakis koles

Truskaweczka to ktos kto pewnie nie ma ochoty na dluzszy monolog...

Offline

 

#10 23-02-2007 19:21:24

EarthCitizen

Advanced

8369242
Skąd: Lost Heaven
Zarejestrowany: 16-02-2007
Posty: 19

Re: ja laska i jakis koles

"No, ale ja należe do tych 20-10% lasek, któreNIE chcą faceta z gitarą."    Z  tego wynika, ze Kobita... chociaz różnie bywa

Offline

 

#11 23-02-2007 19:57:17

brzozik

Advanced

2900350
Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 10-11-2006
Posty: 189
WWW

Re: ja laska i jakis koles

eee... kto wyciął ten temat z forum TU?


Uciekając od księcia, Kopciuszek zostawił drugi but na podłodze, spódniczkę na żyrandolu, bluzkę na komodzie... Ale o tym bajka milczy.

Offline

 

#12 26-02-2007 22:20:11

desiderata

Advanced

Skąd: KATO
Zarejestrowany: 25-02-2007
Posty: 92

Re: ja laska i jakis koles

brzozik napisał:

eee... kto wyciął ten temat z forum TU?

siedzialem tam dosc troche i nie znalazlem tego tematu ale mniejsza z tym...



sam najpierw bym ja gdzies wyizolowal pogadal posmial sie pozniej sześcian jak juz wyjdzie to troche orozmawaic o nim (tlyko ne izdradzac skad sie to zna ) ap ozniej "wizualizacje uczuć" czy jakos tak (z Gry... Style to zastsowal na jednej w restauracji czy jakos tak zajebisty motyw)


bez młota nie robota, bez pracy nie ma kołaczy czyli... bez młota nie ma kołaczy? LOL

wytrwały przeciwnik klubowych sarge... do 31.03.2007

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kurpie.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.narutoninjagra.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl www.koniec-gry.pun.pl