Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 09-11-2006 01:32:39

Brykiet

Początkujący

Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 4

Jak zagrać?

mam hujowy humor, siedze na przystanku patrze w odl 10m stoi autentyczna dycha (spotykasz taka raz na pare miechów),po chwili przysiada sie do mnie jakas trzydziecha i zaczynamy gadac (polityka, wata nudowa) gadam ale czuje co jakis czas spojrzenie 10(dychy) na mnie tez sie gapie jak nie widzi i przypomniałem sobie ze pilnowała domu moich sąsiadów jakies 1,5 roku temu, wsiadam do autobusu do domu dycha tez wsiada, wiec domyslam sie ze jedzie do mojej sąsiadki. Nudzi mnei ta 30dziecha wiec zegnam sie z nią i siadam z tyłu, mysle sobie zeby podjesc z pewniaka i zacząc rozmowe ale sram sie bo qrwa "jest taka dobra". Wychodzi z autobusu idzie bardzo wolniutko ja dzwonie i staje zeby sie z nią nie zrównać bo sparaliżowało mnie troche. potem spotkałem sąsiadke(jehowa);P (młoda dupa 1 kl liceum), nie chciąłem 10 spotkac znów za 2 l;P wiec poprosiłem sąsiadki zeby dała mi jej nr kom gg czy maila ma ,powiedziąłem jej zeby ukartowała to tak ze sama chce, bo wiadomo= dupa mnie nie zna a pozatym to nie byłoby w stylu samca alfa delikatnie mówiąc (ale qrwa przeciez nei miałem innej mozliwosci! jesli chiałem ją jeszcze spotkac) spotkałem sąsiadke znów po paru tygach i okazało sie ze ona oznjmiła jej wprost ze ja proszę ją o ten nr (czaicie? taki niedirectowy direct w kiepskim wydaniu  ) Dowiedziałem sie ze koma ma z matką i ze dopiero niedługo bedzie miała własną;P a netu nei ma. hmm wersja MOŻE byc prawdopodobna bo słyszałem ze mieszka w najgorszej dzielnicy i ma 1 pokój z matką Sąsiadka mówiła mi o tym gdy pytałem się o tę 10, po tym jak pilnowła jej chaty, dobrze przemawia tez to, ze sąsiadka sie smiała wtedy ze 10 tez sie o mnie pytała, choc nei wiem czy to było tylko takie pierdolenie dla podkręcania czy rzeczywiscie.
w kazdym razie wzrok na przystanku wskazał ze mnie pamieta.dodam jeszcze ze ma na oko 19l i ze tak sie głupio złozyło ze 10 jest chyba jechową, wiec musieli jej ładnie najeżdżac na psyche co na pewno ma wpływ na jej charakter.
Czy wg Was gra jest juz pogrzebana?
Jak wziąśc koma czy inny kontakt?
Jak zagrać by wyjsc na swoje?
czekam na najleprze propozycje

Offline

 

#2 09-11-2006 08:30:28

maciek007

Advanced

Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 27

Re: Jak zagrać?

Kurcze, zepułes to na max'a .... teraz musisz tak to zrobic abys udowodnił ze nie boisz sie jej !!!

"Czy wg Was gra jest juz pogrzebana? "
Zakładajac ze przy podejscu bedziesz miał minusa, to w trakcie mozesz zawsze zaprezetowac swoja wartosc.


ZAWSZE LEPIEJ PODEJSC (chociaz wiesz ze zrypałes BL czy 3 sekundy....) NIZ NIC NIE ZROBIC !

Offline

 

#3 09-11-2006 16:57:21

Dest

Advanced

000000
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 21

Re: Jak zagrać?

Nie martw sie czyms takim, nie wiem czy wiesz ze jechowi nie są konfliktowymi ludzmi, przyjaźnie są nastawieni. Założe sie o browka, że ta lasia nie bedzie Ci wypominac tamtej sytuacji. Ale wiesz, moim zdaniem to ta lasia to tylko bedzie dobra do zrobienia sobie extra zdjęcia. Oczywiscie nie chodzi mi o to ze jest dychą i nie dasz rady, tylko o jej religijne twarde zasady, no chyba ze nie jest az tak bardzo wierząca Warto spróbować.

Offline

 

#4 10-11-2006 01:18:27

Brykiet

Początkujący

Zarejestrowany: 16-10-2006
Posty: 4

Re: Jak zagrać?

no tak tak ale  jak ja mam sie z nią qrwa skontaktować?

Offline

 

#5 10-11-2006 20:10:34

b1aly

VIP

9558393
Skąd: SOSNOWIEC
Zarejestrowany: 27-09-2006
Posty: 87

Re: Jak zagrać?

Brykiet napisał:

mysle sobie zeby podjesc z pewniaka i zacząc rozmowe ale sram sie bo qrwa "jest taka dobra"

.
kur...olej excusy,rob co do Ciebie nalezy,jak tak bedzie dalej to nigdy sie nie dowiesz czy bylbys w stanie ja puknac
 

Brykiet napisał:

poprosiłem sąsiadki zeby dała mi jej nr kom gg czy maila

nigdy wiecej tak nie rob!!

Brykiet napisał:

powiedziąłem jej zeby ukartowała to tak ze sama chce

chyba sam nie wierzyles ze tak bedzie...

Brykiet napisał:

okazało sie ze ona oznjmiła jej wprost ze ja proszę ją o ten nr

to bylo wiadome...
Praktykuj i olej excuzy a jak ja spotkasz to podejdz!!!!


...PuT BeAuTiFulL WoMeN UnDeR YoUr SpElL...

Offline

 

#6 15-11-2006 02:52:30

Magic

Początkujący

7326873
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 15

Re: Jak zagrać?

A ja dodam od siebie tylko tyle:   Focus On Many:)), jak bedziesz myslal ciagle o tej jednej lasce to nici z wypasu innych. Poza tym wydaje mnie sie ze jesli rzeczywiscie to jehowa to nic nie zdzialasz, a jesli nie to i tak juz spaliles:P


Niech bogowie poślą wilki w góry a kobiety w nasze łoża

Offline

 

#7 20-11-2006 23:59:10

Truskaweczka

Początkujący

Zarejestrowany: 19-11-2006
Posty: 5

Re: Jak zagrać?

Jak nie sprawdzisz to się nigdy dowiesz jak u tej wygląda laski "pranie mózgu".
[Czy wg Was gra jest juz pogrzebana?] To ty jesteś tu facetem więc weś się w garść i ryzykuj.
[Jak wziąśc koma czy inny kontakt?] Ja bym zaczęła od spytania się jej o nr kom.
[Jak zagrać by wyjsc na swoje?] Udawaj pewnego siebie, nawet jakbyś czuł, że się zaraz wysrasz w majty, słonko. My kobietki lubimy facetów, którzy wiedzą, czego chcą.
[czekam na najleprze propozycje]... Ja też, chętnie poczytam co ciekawego wymyślicie chłopcy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoninjagra.pun.pl www.seniorzywg.pun.pl www.burningelitelegion.pun.pl www.kurpie.pun.pl www.hhniezginie.pun.pl