Ogłoszenie

Uwaga !!!

Udostępniamy Ci całą zgromadzoną tu widzę i jeszcze więcej na szkoleniach uwodzenia i flirtu:

Szkoła uwodzenia Be Alpha

Oto przykładowa opinia:

"(...)Czuje się tak zdopingowany wiedzą jaką posiadłem, że przewyższyło to moje wszelkie oczekiwania. Podrywanie lasek stało sie tak proste, że sam w to nie wierze(...) "


Emil, 24l. (emilgtw@wp.pl),
Be Alpha Intensywny



Serdecznie zapraszamy!

Kurs uwodzenia



#1 04-11-2006 09:36:02

Wiewiór

Advanced

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 29-09-2006
Posty: 130

hmmm pifko z cumplem IV - ale wóda w tle hehe.

No panowie wczoraj to się działo choć zaczeło się drętwo.

Razem z Pavlo i Andre2000 skoczyliśmy na jakże znane pifko.. hehe pod jaszczury. Było ok ludzi średnio w końcu to długi week. Ale luzik podbijamy do stolicka 3obiekty 7,7,8 . Typowy opener nie chciało mi się męczyć coś o dupier marnynie że coś slyszałem ze ma byc przedstawienie i ze mam pewne zdanie co do jednej aaaa blee. Troche testow na kolezanki. Izolka 8.0 nawijka 1vs1 zero negow trohe At story i zabawnego shitu - ogolnie mila atmosfera powoli przechodze do fazy kino. Lekki patt - fajny raport lekkie pilki. Krece dalej zaczyna sie lepsze kino ale ogolnie  powoli zaczol mi sie watek konczyc .. strelilem wiec stabdart Rs i poprawilem V vs. C... i juz bylo fajnie a tu kumpel zlapal sie z jedna z lasek bo ja za noge zlapal czy cus... afera sie zrobila ona w obrone tamtej kumpel w obrone kumpla a ja poszedelm do wc hhehe. wrocilem lasun nie bylo cos tam przdekalala gdzie jest kolega ale mnie to walilo mialem potrzebe a to jest wazniejsze mial by ochote to by poszla za mna jej strata.

Zmiana lokalu czyli jak sie rozlozyc by sie nie wylozyc.

Postanowilismy zapuscic sie do Midgarda byla ok 21 i powoli zaczelo sie schodzic troche tego chlamu hehe. 2 fajne hb 7.5 i 8.0. Od razu zasada 3sec i jestesmy fajny opener ,,co to za podrywanie w klubie...ble wstydzicie sie podejsc...ble bawicie cie tylko wlosami i lukacie... ble szkoda chyba na was czasu... ble czekalem kiedy dostane pilke albo w czache heeh wiec nie czekajac kimlem obok 7.5. Gadka szmatka przelecialem wszystko ze standartow na szescian byla by zatepa wiec dalem sobie spokoj szkoda czasul kino calus number i idziemy.

Spolem bo sie przepracowolem.

Postyanowilismy po tej akcji dobic gwozdzia. W klubie spolem.
Bylo ok wodeczka sie lala a tu nagle sida panna obok mnie i pyta sie czy wolne a ja takk.
Zachwile podszedl jej boy i leza na siebie. A ze mi sie walilo w glowie to wyjechalem do niej z txt  Kto czesciec zdradza hehe...?? A ona Ja... A ja kopara w dol i oczy mi odjechaly.
Wiec juz do string story nie przechodzilem... pomyslem bedzie ostro. Jade wiec z koksem i rs al enie ma pierscionka hmmm wiec mowie na sucho story poczym ...
Wiesz a jak bedzie z tym 2 pierscionkiem w takim razie A ja...?? którym ..?? Chodz do ubikacji to ci pokaze a ja no to jazda bez trzymanki.
Ale zaczelem podkrecac tempo i jade co mam naj. laska zaczely swiecic oczy i za chwile lezy na mni obejmuje mnei rekoma. Na co ja masz ochote spenetrowac moje migdalki...??
Ona myslalam ze nigdy nie zapytasz... A ja to sobie poczekasz jeszce troche... Jak to poczekam normlanie jak na autobus na uczelnie przyjedzie bedziesz wtedy mialo cieplo przyjemnie i szybciutko zachcesz dojechac do zajezdni tak ci sie spodoba jazda.
A ona ale masz gadke... A ja nie mam gadki bo to to ma pauga ja mam mowe. I chłodnik i w druga strone sie obracam.
Przepraszam nie chcialam Cie urazic... ( heehe ) JA - No to sie nie udalo zamalo mi zalezy.. A co mogalbym zrobic by Ci zalezalo bardziej ( sroka ze sie wp... aleciagle mysle gdzie tego typa wcielo... wiem ze pojawi sie za 20min kapletnie najebany dlaczego..?? bo mu postawilem 3x 50 heheh ze znajmoy itd hehehe)
Wiesz masz chlopaka jest napewno... bleble. Ona a wiesz jak jest A ja - nie wiem oswiec mnie ...?? A jutro o tym porozmawiam - dostalem numer. Przyszedl Typ co slychac kochanie stesknilas sie . Ona - bardzo misiaczku i lizanko heheh i jak tu zajrzyc te kobiety naprawde dziwna rasa. Dzis dostalem eska- jak sie spalo misiaczkowi kochanemu A ja odp. misiaczek jest jeden tak jak jeden kubelek miodu reszta to ....ble. Wiesz jestes fajna...ble Ale.... bleble. Niezrozum mnie zle...blee. Wiec powiem krotka pa. hehe

I tak o to panowie jak dotadnajciekawsza imp tego msc. Dodam ze w Swiatowy dzien mezczyzn. heh byla a tyle ciekawa ze postanowilem ja opisac. pozdrawiam

Pozdro
Andre 2000
Pavlo


Mało wiem ,ale ciągle się uczę..!!     -=<KKT>=-

Offline

 

#2 15-11-2006 03:27:56

Magic

Początkujący

7326873
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 04-10-2006
Posty: 15

Re: hmmm pifko z cumplem IV - ale wóda w tle hehe.

no masakra, ladnie mu sprzatnales panne sprzed nosa:) a porozem to bedzie mogl teraz pole orac:D


Niech bogowie poślą wilki w góry a kobiety w nasze łoża

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pisarze.pun.pl www.kadra-szczepu-pangea.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.andrewiprzyjaciele.pun.pl www.nawiedzone.pun.pl